Treść opublikowana przez kris1973
-
skrzypiacy pedal sprzegla
Hydrauliczny wysprzęglik ?? Co za bzdury wypisujesz. Tam jest taka sprężyna i to ona skrzypi. Nic z tym nie zrobicie bez wyjęcia skrzyni. http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA71&mospid=48481&btnr=21_0234&hg=21&fg=05 nr 6 na rysunku
-
mam pilne pytanie do znawcow e90
Dobry sposób a sprawdzić oporność nie łatwiej ??
- zamiana kierownicy
-
adaptacja akumulatora DIS-em
W e46 i e39 nie musisz tego robić. Nowsze auta powyżej 2004 czyli e60, e65, e90 itd
-
[e90] 320d navi business
Sprawdzisz sobie jak wróci z przegladu, a swoja drogą to ile taki przegląd trwa, 2 tygodnie ?? Musisz mieć moduł AVR żeby oglądać TV czy filmy na płytach.
-
320i - stuki w układzie napędowym
Jak miałem e46, 320i R6, to też miałem lekki luz na wałku wychodzącym ze skrzyni. Pojawił się przy przebiegu ok 65 tysi i jeździłem nią do sprzedaży czyli do ok 110 tysięcy przebiegu, ponad 40 tysięcy. Dzwięk nie nasilał się, nic sie nie działo więc olałem temat. Zakup uzywanej skrzyni to leteria kupisz taki sam złom lub w jeszcze gorszym stanie i kasa pójdzie w błoto. Jeździj z tym dopóki skrzynia nie padnie całkowicie, no chyba że chcesz podwoić wartość auta i kupić za ponad 20 koła nową skrzynie. Pzdr
-
318i Wymiana Wahaczy
Normalnie odkręcasz nakrętki od sworzni i je wybijasz, cały wachacz a nie same sworznie. Przydała by sie ściagaczka, taki widelec żeby nie walic po śrubie od sworznia.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Poszukaj kolego było o tym w tym wątku...
-
bmw 320 touring
Sądzę, że piszesz o dieslu a to normalny przebieg jak na ten rocznik. Jeżeli wolisz kupisz z przebiegiem, licznikowym, 135000km to możesz ale realnie będzie ponad 200... Jak auto serwisowane to kupuj.
-
E60 LCI 525iA silnik N52N lub N53 - różnice
Poszukaj w wikkipedi jest wszystko ładnie opisane. N53 ma wtrysk bezpośredni. 2005 - 2.5-3.0 L N52 magnesium/aluminium DOHC 24v with Valvetronic & Double-VANOS, 2007 - 2.5-3.0 L N53 magnesium/aluminium DOHC 24v with Double-VANOS and High Precision Injection (Gasoline Direct Injection)
-
Jaki silnik do e90?
Skoro sobie kupiłes za tyle to ok. Mnie to wszystko jedno. Ja akurat szukałem auta bezwypadkowego z navi i innymi bajerami a nie total golca. Zresztą nie ważne ten watek nie jest o tym po ile Ty możesz ściagnąc auto ... Pozatym sam sobie zaprzeczasz. Auto za 11-12 tysi to ponad 45 koła do tego opłaty ... Przelcz sobie kolego wszystko potem pisz, przepraszam autora za małe OT ale nie lubie jak ktoś pisze bzdury bez poparcia.
-
Jaki silnik do e90?
Zobacz sobie na stronach w w DE, mobile.de czy autoscout24.de i odpowiedz sobie sam. Jak chcesz kupić skleconego ulepa powypadkowego to szukaj w tych okolicach cenowych. Sam w tamtym roku szukałem auta, oczywiście benzyny, to nic sensownego w DE pozniżej 14-15 tysięcy euro nie było. Patzrąc na allegro ceny są niższe jak w DE, pomyśl w jakim stanie były te auta sprowadzone żeby handlarzowi opłaciło się je przywieść i opłacić... Za 40 tysięcy to sobie e46 możesz kupić w dobrym stanie a nie e90.
-
Jaki silnik do e90?
U mnie jakoś nic się nie zużyło. Sporo ludzi pisało o powłoce na drzwiach w miejscu gdzie łapiesz drzwi przy zamykaniu ale u mnie nic nie złazi. Gałka zmiany biegów nosi ślady zużycia, lekkie, jest srebrna no ale jak pisałem ponad 170 tysi... więc jak kupujesz z przebiegiem 40 tysięcy to nic nie powinno być zuzyte, wszystko jak w nowym aucie. Zależy jakim budżetem dysponujesz ale pomyśl nad R6 :norty:
-
Jaki silnik do e90?
11 litrów to gdzie Ty jeździsz ?? U mnie trasa 90% i spalanie w granicach 7 l/100. Prędkości do 120-130 km/h. Jeździ się normalnie. Od dołu idzie lepiej jak 2.0 R6 M52, wiem bo miałem e46 z takim silnikiem tylko ten dzwięk R4, jak dla mnie mocno nie fajny. Sam rozgladam się za e90 R6 lub e60 V8... Co do silnika to raczej nie jest awaryjny. Ja mam 176 tysięcy i wymiany tylko materiałów ekspolatacyjnych. Jeszcze jedno, nie szukaj okazji za 40-45 tysięcy bo kupisz skarbonke bez dna i będziesz pisał na forum jakie to e90 jest awaryjne ...
-
[e61] problem z INPA
Do czego to podpinasz ?? do e60 ?? musisz mieć nowsze wsady do tego silnika. Który to rok, nie potzrebujesz fejsu na CAN ?
-
[E60] 530D - błędy
Musisz ja wymienić, klemę. Jak przeglądałeś forum to w serii 5 było sporo o tym. Dużo użytkowników e60 szczególnie z pierwszych lat produkcji, 2003, 2004 miało z tym problemy. yen nr 1 może miec związek z klemą a ten drugi to nie wiem.
-
Zmiana kolumny kierwniczej E91 - programowanie ???
Range Rover to złom, nie wiedziałeś i dałeś się naciągnąć podczas zakupu ?? To, że RR ma części od BMW nie czyni go BMW. Angole to bardzo niechlujny naród i złożenie tego do kupy, auta, daje dużo do życzenia...Małe OT. Co do wymiany silnika to nic nie musisz programować. Jeżeli wymianiasz kolumnę z modułem to przepisujesz VIN z CAS lub innego modułu, NCS lub SSS będzie pomcny.
-
STUKANIE W SILNIKU E91 --( PARTIKERFILTER)
chodzi o ten stuk, tak jakby coś pukało, obicerało ?? bezpośrednio po otwarciu maski ?? może to tłumik drgań na wale korbowym ?? nr 1 na tym rysunku http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU91&mospid=48836&btnr=11_2317&hg=11&fg=18 choć ewidentnie puka z lewej strony silnika ...
-
Zmiana kolumny kierwniczej E91 - programowanie ???
Co kalibrować ?? Jakie niespodzianki ?? Wiesz cos o tym konkretnie czy tak piszesz żeby pisać ??
-
ISIS na VMware
Skąd to ściągnąć ?? Masz jakieś linki ?
-
Wgranie nowego softu do E91 320i 2006
Jak nie podepniesz prostownika to nawet sss nie ruszy. Sam sprawdzi co jest do aktualizacji. Na VM to może trwać kilkanaście godzin, sam bym się za to nie brał jak nie masz pojęcia. Uwalić auto keine problem a potem tylko koszty.
-
Wgranie nowego softu do E91 320i 2006
Co to znaczy najnowszego disa ?? Która wersja ?? V55, 56, 57 nie masz programowania tylko diagnoze. Do tego masz SSS.
-
kodowanie dsc i mre5 po aktualizacji winkfp
Pisałem już kilka razy to nie jest kwestia tego że nikt nie chce pomóc tylko mało kto sam grzebie przy nowszych autach
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Ja dla mnie te bbs to lekka porażka, dałeś do czarnego czarne fele, karawan wyszedł, bez obrazy... Ori to model M jest fajny oczywiście dedykowany do E9x
-
4501 Exhaust Gas Recirculation ??
auto muli ? wzrosło spalanie ?? jak odepniesz od niej wtyczke to jeździ lepiej ?