Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Hydrauliczny wysprzęglik ?? Co za bzdury wypisujesz. Tam jest taka sprężyna i to ona skrzypi. Nic z tym nie zrobicie bez wyjęcia skrzyni. http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA71&mospid=48481&btnr=21_0234&hg=21&fg=05 nr 6 na rysunku
  2. Dobry sposób a sprawdzić oporność nie łatwiej ??
  3. kris1973 odpowiedział(a) na olo2 temat w E90, E91, E92, E93
    Były
  4. W e46 i e39 nie musisz tego robić. Nowsze auta powyżej 2004 czyli e60, e65, e90 itd
  5. Sprawdzisz sobie jak wróci z przegladu, a swoja drogą to ile taki przegląd trwa, 2 tygodnie ?? Musisz mieć moduł AVR żeby oglądać TV czy filmy na płytach.
  6. Jak miałem e46, 320i R6, to też miałem lekki luz na wałku wychodzącym ze skrzyni. Pojawił się przy przebiegu ok 65 tysi i jeździłem nią do sprzedaży czyli do ok 110 tysięcy przebiegu, ponad 40 tysięcy. Dzwięk nie nasilał się, nic sie nie działo więc olałem temat. Zakup uzywanej skrzyni to leteria kupisz taki sam złom lub w jeszcze gorszym stanie i kasa pójdzie w błoto. Jeździj z tym dopóki skrzynia nie padnie całkowicie, no chyba że chcesz podwoić wartość auta i kupić za ponad 20 koła nową skrzynie. Pzdr
  7. kris1973 odpowiedział(a) na Brumm temat w E46
    Normalnie odkręcasz nakrętki od sworzni i je wybijasz, cały wachacz a nie same sworznie. Przydała by sie ściagaczka, taki widelec żeby nie walic po śrubie od sworznia.
  8. Poszukaj kolego było o tym w tym wątku...
  9. kris1973 odpowiedział(a) na lysy1614 temat w E90, E91, E92, E93
    Sądzę, że piszesz o dieslu a to normalny przebieg jak na ten rocznik. Jeżeli wolisz kupisz z przebiegiem, licznikowym, 135000km to możesz ale realnie będzie ponad 200... Jak auto serwisowane to kupuj.
  10. Poszukaj w wikkipedi jest wszystko ładnie opisane. N53 ma wtrysk bezpośredni. 2005 - 2.5-3.0 L N52 magnesium/aluminium DOHC 24v with Valvetronic & Double-VANOS, 2007 - 2.5-3.0 L N53 magnesium/aluminium DOHC 24v with Double-VANOS and High Precision Injection (Gasoline Direct Injection)
  11. Skoro sobie kupiłes za tyle to ok. Mnie to wszystko jedno. Ja akurat szukałem auta bezwypadkowego z navi i innymi bajerami a nie total golca. Zresztą nie ważne ten watek nie jest o tym po ile Ty możesz ściagnąc auto ... Pozatym sam sobie zaprzeczasz. Auto za 11-12 tysi to ponad 45 koła do tego opłaty ... Przelcz sobie kolego wszystko potem pisz, przepraszam autora za małe OT ale nie lubie jak ktoś pisze bzdury bez poparcia.
  12. Zobacz sobie na stronach w w DE, mobile.de czy autoscout24.de i odpowiedz sobie sam. Jak chcesz kupić skleconego ulepa powypadkowego to szukaj w tych okolicach cenowych. Sam w tamtym roku szukałem auta, oczywiście benzyny, to nic sensownego w DE pozniżej 14-15 tysięcy euro nie było. Patzrąc na allegro ceny są niższe jak w DE, pomyśl w jakim stanie były te auta sprowadzone żeby handlarzowi opłaciło się je przywieść i opłacić... Za 40 tysięcy to sobie e46 możesz kupić w dobrym stanie a nie e90.
  13. U mnie jakoś nic się nie zużyło. Sporo ludzi pisało o powłoce na drzwiach w miejscu gdzie łapiesz drzwi przy zamykaniu ale u mnie nic nie złazi. Gałka zmiany biegów nosi ślady zużycia, lekkie, jest srebrna no ale jak pisałem ponad 170 tysi... więc jak kupujesz z przebiegiem 40 tysięcy to nic nie powinno być zuzyte, wszystko jak w nowym aucie. Zależy jakim budżetem dysponujesz ale pomyśl nad R6 :norty:
  14. 11 litrów to gdzie Ty jeździsz ?? U mnie trasa 90% i spalanie w granicach 7 l/100. Prędkości do 120-130 km/h. Jeździ się normalnie. Od dołu idzie lepiej jak 2.0 R6 M52, wiem bo miałem e46 z takim silnikiem tylko ten dzwięk R4, jak dla mnie mocno nie fajny. Sam rozgladam się za e90 R6 lub e60 V8... Co do silnika to raczej nie jest awaryjny. Ja mam 176 tysięcy i wymiany tylko materiałów ekspolatacyjnych. Jeszcze jedno, nie szukaj okazji za 40-45 tysięcy bo kupisz skarbonke bez dna i będziesz pisał na forum jakie to e90 jest awaryjne ...
  15. Do czego to podpinasz ?? do e60 ?? musisz mieć nowsze wsady do tego silnika. Który to rok, nie potzrebujesz fejsu na CAN ?
  16. Musisz ja wymienić, klemę. Jak przeglądałeś forum to w serii 5 było sporo o tym. Dużo użytkowników e60 szczególnie z pierwszych lat produkcji, 2003, 2004 miało z tym problemy. yen nr 1 może miec związek z klemą a ten drugi to nie wiem.
  17. Range Rover to złom, nie wiedziałeś i dałeś się naciągnąć podczas zakupu ?? To, że RR ma części od BMW nie czyni go BMW. Angole to bardzo niechlujny naród i złożenie tego do kupy, auta, daje dużo do życzenia...Małe OT. Co do wymiany silnika to nic nie musisz programować. Jeżeli wymianiasz kolumnę z modułem to przepisujesz VIN z CAS lub innego modułu, NCS lub SSS będzie pomcny.
  18. chodzi o ten stuk, tak jakby coś pukało, obicerało ?? bezpośrednio po otwarciu maski ?? może to tłumik drgań na wale korbowym ?? nr 1 na tym rysunku http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VU91&mospid=48836&btnr=11_2317&hg=11&fg=18 choć ewidentnie puka z lewej strony silnika ...
  19. Co kalibrować ?? Jakie niespodzianki ?? Wiesz cos o tym konkretnie czy tak piszesz żeby pisać ??
  20. kris1973 odpowiedział(a) na roney temat w Diagnoza komputerowa
    Skąd to ściągnąć ?? Masz jakieś linki ?
  21. Jak nie podepniesz prostownika to nawet sss nie ruszy. Sam sprawdzi co jest do aktualizacji. Na VM to może trwać kilkanaście godzin, sam bym się za to nie brał jak nie masz pojęcia. Uwalić auto keine problem a potem tylko koszty.
  22. Co to znaczy najnowszego disa ?? Która wersja ?? V55, 56, 57 nie masz programowania tylko diagnoze. Do tego masz SSS.
  23. Pisałem już kilka razy to nie jest kwestia tego że nikt nie chce pomóc tylko mało kto sam grzebie przy nowszych autach
  24. Ja dla mnie te bbs to lekka porażka, dałeś do czarnego czarne fele, karawan wyszedł, bez obrazy... Ori to model M jest fajny oczywiście dedykowany do E9x
  25. auto muli ? wzrosło spalanie ?? jak odepniesz od niej wtyczke to jeździ lepiej ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.