Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. kris1973 odpowiedział(a) na BMMZ temat w E90, E91, E92, E93
    Sprawdź klemę pirotechniczną, może auto po dzwonie i ktoś nie założył nowej tylko "skręcili" na krótko i teraz wariuje.
  2. A konkretnie to jaki błąd skasował ?? Skoro powraca to masz coś uwalone, może podgrzewanie sond lambda nie działa i dlatego się zapala ? Przepływka jakie ma wartości na wolnych ?? Zmienia sie po dodaniu gazu ? Tak w ogóle to powinienes jeździć cały czas na noPb 98 a nie tylko czasem...
  3. No to nieźle koleś wyklepał, przynajmniej na zdjęciach... Szkoda Twojej drogi żeby jechać i go obśmiać. Powie, że on wypadku nią nie miał więc jest dla niego bezwypadkowe. Typowa gadka polskiego handlarzyny.
  4. Co to znaczy wg Ciebie zepsute turbo ?? Sama turbina czy jej sterowanie bo to dwie różne rzeczy. Jak wymieniasz samo turbo bez sterowania to nic nie musisz programować czy adaptować. Jakie błędy wywala ? czym sprawdzałeś ?
  5. To źeś mnie chłopie rozbawił... Jak się boisz to sobie kup albo zainstaluj darmowy program antywirusowy.
  6. A ja robiłem z pod Inpy hehehe
  7. Znaczy chcesz sam na oko ustawiać geometrię ?? Nie radze. Jedź do dobrego warsztatu i niech sprawdzą. Dane ustawienia znajdziesz w TIS'ie.
  8. A czemu sie dziwicie, że aso rżnie wszystkich na częściach i robociźnie ??? bo z tego żyją przecież aut aż tak dużo nowych nie sprzedają żeby sie utrzymać...
  9. Nowszy fejs to cie jedynie ratuje
  10. Postaw sobie progmana v32 a nie starego disa sie czepiłes
  11. kris1973 odpowiedział(a) na clip temat w Diagnoza komputerowa
    Programowanie pomaga choć nie zawsze. Zobacz jakie masz błędy w casie, pewnie od blokady kiery. Zobacz jakie masz ładowanie, może podchodzi po 15V i dostał strzał i dlatego zgłupiał.
  12. To żeś duzo napisał błąd programu... Konkrety kolego nikt nie jest jasnowidzem jaki komunikat u ciebie sie wyświetla. Zrzut ekranu to tak dużo ??
  13. No nie do końca z tymi tanimi do aut poniżej 2006. Ja mam 2006 i tylko D-CAN. Miałem u siebie kilka różnych fejsów i żaden, oprócz canowskiego, nie chciał chodzić. Radzę jechać do kogoś przed zakupem niech podłączy swój drut co by się w koszty nie wpuścić. Co do programów to jest od tego odpowiedni dział - Diagnoza komputerowa. Tam szukajcie a nie śmiecice we wszystkich wątkach.
  14. Dis piszę się przez jedno "s" :norty:
  15. Obawiam się że za 100 zł to nie bardzo. Ja za swój D-CAN płaciłem ponad 700 zł...
  16. A masz jakieś błędy ?? Ostatnio robiłem e91 w której padło synchro między CAS a DDE. Objaw był taki, że raz kręcił a raz nie ale nawet jak kręcił to nie zapalał. Sprawdź na początek błędy DISem i wrzuć screeny.
  17. auto nie było walone ?? może wystrzeliła klema pirotechniczna po dzwonie i stąd ten błąd
  18. kris1973 odpowiedział(a) na halfi temat w E90, E91, E92, E93
    Jakie masz opony ?? RSC ? U mnie na rocznych zimówkach RSC jest taki efekt, że delikatnie wyją.
  19. To nie do inpy tylko ncs lub sss. Czytać, czytać, czytać, potem zadawać pytania.
  20. Widzę, że nie znasz zasady działania świec żarowych. Kolego jeżeli jedna świeca się przepali, tak jak u ciebie, to rozdziela prąd na 3 pozostałe czyli daje go za dużo, łopatologicznie tłumacząc. Świece są połączone w szereg więc jeżeli padnie jedna i olewasz sprawe to spali kolejne. Normalna sprawa. O auto trzeba dbać i jak się czegoś domaga to to wymieniamy a nie próbujecie kasować błedy i jeździć dalej.
  21. Kolego masz oddzielny wątek o Dis'ie ale jak widać u Ciebie go nie wyświetla więc podam Tobie link albo jestes poprostu leniuchem i nie chce się przeglądać forum ... viewtopic.php?f=97&t=65259
  22. Odedzwij sie do tego gościa na gg 9792715. Kupowałem u niego jakies pierdoły i trochę części do starszych BMW kumpli. Zawsze dawał ceny niższe niż w ASO a wszystko ori.
  23. Co to znaczy wewnętrzny błąd ?? Taki którego nie można skasować ?? Jeżeli tak tzn że jest uwalony jakiś element ale który to powie Tobie ten "wewnętrzny" błąd. Chyba, że ktoś próbował adaptować np KTS'em czego nie polecam to mógł uwalić sterownik... Dowiedź się konkretów od magika u którego stoi auto. Co to za błąd, kod błędu i opis i dokładnie czym to czytał bez tego nikt Ci tu nie pomoże bo wróżenie z fusów to raczej dobre na andrzejki. Napisz skąd jesteś bo masz nie uzupełniony profil.
  24. Kolego power20 masz nie uzupełniony profil, model auta, nie piszesz do jakiego auta chcesz fejs więc skąd mamy wiedzieć czego szukasz. Nie ma fejsów pod wszystkie BMW. Stare nie czytają D-CAN a nowe ADS więc skup się i pisz dokładnie o co Ci chodzi.
  25. Czerwona kiera z kłódką wyskoczyła podczas jazdy ?? Czym czytasz te błędy ?? Można skasować błąd w CAS ?? Jeżeli miałeś czerwoną kłóde i błędów nie można skasować to tylko programowanie całego auta. Sprawdź DIS'em ale nie v44 tylko czymś nowszym np: v57. Stare wersję DIS'a nie czytają wszystkich błędów.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.