Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Co Ty gadasz ja mam takie i jest ładnie. W e46 miałem srebrne ale te czarne też fajnie wyglądają. Poszukaj na allegro albo daj do lakierowania swoje.
  2. Zawory w pompie/module ABS/ASC
  3. Do Twojego auta raczej ADS i DIS. Czym chciał odczytać błędy, jakim programem ??
  4. A gdzie się podłączyli w serwisie BMW ?? Do resetu po wymianie oleju nie trzeba żadnego komputera, robisz to z poziomu zegarów...
  5. Z tego co piszesz to nie jest tylko CAS, w/w kontrolki są od modułu DSC/DTC ale to nie ma wpływu na gaśnięcie auta. Podjedź do kogoś kto ma DIS'a i odczyta błędy. Uzupełnij profil bo nie wiadomo skąd jesteś więc nawet nie można polecić kogoś z forum z fejsem.
  6. Osłabiasz mnie kolego. Myślisz, że wszyscy interesuja się marką BMW i wiedzą czy jest LCI czy też nie. Nie robie z nikogo idioty ale widzę że Ty wiesz lepiej co miałem na myśli. Czytaj ze zrozumnieniem to będziesz wiedział o co kaman...
  7. Taaa policja wie wszystko... W skandynawii możesz jeździć w dzień tylko z właczonymi przednimi światłami jako dzienne, nowe audi tak mają, a u nas tego nie ma więc i na samych ringach nie powinno się jeździć bo raczej policjant nie zrozumie Twoje tłumaczenia o lifcie...
  8. W schowku za klapką masz bezpieczniki.
  9. A do instrukcji to się nie chciało luknąć ?? Cyctat z w/w: " Usterka pilota lub w przypadku funkcji dostępu komfortowego brak pilota ". Nie uruchomisz już auta. Spróbuj drugim kluczykiem. Musisz podpiąć auto pod DIS'a lub INPE i sprawdzić/wykasować błędy.
  10. Ja za łączniki stabilizatora ori dałem 86 zł sztuka z nakrętkami a febi był po 130 zł. Paranoja jakaś. Amory są sachsa wkładane w fabryce więc śmiało takie kupuj.
  11. Kolego bez urazy, chyba za bardzo nie ogarniasz tematu. Trzeba skontrolować i ewentualnie ustawić. Kolego żebys tylko potrafif ogarniać temat jak ja to byś był dobry... Chyba sam nigdy nic przy swoim aucie nie robiłeś i dlatego piszesz takie bzdury. I czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że mozna sprawdzić.
  12. I co Tobie ustawiali po wymianie wachaczy ?? Chłopie jak nie ruszaja końcówek i drążków to co chcesz ustawiać ?? Od kiedy na wachaczu reguluje się zbieżność ?? Możesz jechać sprawdzić ale raczej nie będziesz potrzebował jej ustawiać, no chyba że gość walił młotem przy wyjmowaniu wachaczy ....
  13. Ciesz się, że nie zaproponowali zakupu nowego auta za 180 tysięcy :mrgreen:
  14. We wszystkich nowszych auta, diesel-benzyna, masz tłumik drgań. To nie wymysł BMW. Sam tłumik drgań ok 1500 zł kosztuje więc nie dziw się że wyliczyli graty na 8 koła.
  15. kris1973 odpowiedział(a) na yacol temat w E46
    Chłopie kup oryginał i będziesz miał z bańki. Kupujesz g... ze szrotu i pewnie kupisz jeszcze ze 3-4 jak policzysz ile kasy i czasu wyadajesz na badziew to dojdziesz do wniosku, że lepiej i taniej wydać te 2 stówki na nowy ori.
  16. kris1973 odpowiedział(a) na plmarcello temat w E46
    Pierwsza podstawowa sprawa to podjedź do normalnego machanika, który dysponuje INPĄ i przeskanuje auto. Podobny objaw jest przy uszkodzonym czujniku temperatury płynu chłodzątego, ten dający sygnał do kompa. Jak jest uszkodzony włącza się automatyczne ssanie i wtedy zalewa świece i auto nie pali. Spróbuj gdy za 1 razem nie zapalisz wcisnąć gaz do oporu i próbuj odpalić. Jeżeli zaskoczy to będzie to, osuszysz zalane świece. Na początek polecam podjechać jednak na kompa bo utopisz kase a auto i tak nie bedzie sprawne. Silnik masz N42 ?
  17. teoretycznie szybkość (bitrate) powinna być 256kb/s ale u mnie 320 też idą. Wypal płyte z prędkością x4 i zobacz wtedy.
  18. 460 zł programowanie całego auta, nie tylko CAS, info z ASO w Bydgoszczy. U mnie pokazała się raz kiera z kłódką w kolorze pomarańczowym więc dzwoniłem do nich. Potem kupiłem fejs wykasowałem błędy w CAS'ie i od 8 miesięcy nie widziałem już tej kłódeczki. Auto zachowuje się poprawnie. Z tego co wiem mam zwykłą kolumnę nie tą adaptacyjną. Jak pada sterownik w kolumnie to tylko wymiana całej na nową plus programowanie auta, całego a nie tylko CAS.
  19. Zwykłe nie mają kierunków na diodach tylko żarówkach. Jak jest z tymi wtyczkami ?? Nie chce utopić 1000zł i nie założyć ich, nie trzeba jakiejś przejściówki, pasują wtyczki ??
  20. Problem dotyczy prawie wszystkich modeli BMW na CAS'ie czyli 1er, 3er, 5er. Jak czytałeś amerykańskie forum to kilku gości pisałeo, że po przeprogramowaniu CAS'u nie zawsze problemy ustepowały. Czasem trzeba było wymieniac cały moduł a to już parę złotych. Błedy zapisuje z różnych powodów, za słabe napięcie, skoki napięcia w układzie. Czasem wystarczy wykasować błąd w module CAS i śmiga ale ASO nie bawi sie w takie rzeczy tylko przeprogramowują auto i kaska leci a jak uwalą przy okazji jakiś moduł to klient zapłaci. Chamstwo i drobnomieszczaństwo...
  21. Programowanie całego auta, nie można samego CAS, to koszt w ASO 460 zł.
  22. kris1973 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam. Chcę kupić lampy przednie zwykłe LCI. Mam pytanie w związku z tym czy wszystkie lampy po 2007 miały ringi ?? Kierunki sa zwykłe nie diodowe, potrzebna będzie przejściówka do podłaczenia tych lamp do auta z 2006 roku ?? Wszyskto powinno pasować, kształt lamp ? Pzdr
  23. Masz kluczyk czy kartę ?? Prawdopodobnie trzeba będzie zaprogramować wszystko. Auto może pewnego pięknego dnia nie odpalić.
  24. Masz tu nr gg do gościa, który sprzedaje wszystkie części ori po nr katalogowym. Ceny troche niżesze jak w ASo ale na plus to że nie trzeba jechać. Nr gg: 9792715
  25. Kolego w e90 nic nie trzeba programować. Jak masz i-drive to tam sobie ustawiasz. Day light-włacznik cały czas ustawiasz na światła mijania, max w prawo, ustawienie ryglowania drzwi po ruszeniu też jest ustawiane w i-drive.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.