Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Fizycznie to jest wszystko możliwe. Mam namiar na kolesia który może sprzedać graty do navi z dyskiem czyli tej po lifcie do auta z przed liftu. Koszt ok 3000-3200 euro więc lekko nie opłacalne.
  2. Bez wymiany bebechów się nie da tak samo jak nie da się zrobić prof.
  3. Kolego lobo a blokadę kolumny kierowniczej w e9x wyłączałeś ncs'em ??
  4. Auto, to z linka, na zewnątrz jest po lifcie. A czy tak wyjechało z fabryki czy właściciel sobie go zrobił to nie wiem. I-drive wyglada jak przed LCI
  5. Myślałem że pixele lecą tylko w oplach .... Jest to do naprawy ale na pewno nie domowymi sposobami. Poszukaj kogoś kto naprawia wyświetlacze i po problemie a jak nie przeszkadza to daj sobie spokój
  6. Wrzuć mi 7 ostatnich znaków VIN na PW, sprawdze w TIS'ie.
  7. W bloku silnika nie ma korków. Cały płyn raczej nie zleci zawsze trochę w nagrzewnicy zostanie.
  8. A rozróżniasz systemy operacyjne ?? Kolega nie pyta o winde 7 tylko linux mandriva. Jak byś nie wiedział to 2 różne systemy. Pod 7 to każdy średnio inteligentny użytkownik komputera sobie postawi. Widzę, że nie masz pojęcia o co chodzi autorowi postu więc proszę nie ośmieszaj się w oczach ludzi którzy mają z tym do czynienia na codzień.
  9. krzysiek80r - no to żeś mnie chłopie rozbawił a napisz mi jak na VM xp zobaczy ten interfejs bo jestem bardzo ciekawy. XP instalujesz na VM w linuxie, kabel podłaczysz pod kompa zarządzanego linuxem a nie na VM. Jak nie masz o tym pojęcia to się nie sadz. Robiłeś to kiedyś że tak się paszczykujesz ?? wątpię. SCO to unix wersja bez X-sów. Jak masz disa postawionego na sco na vm to bel widzi jako głowice po lanie a napisz mi jak zobaczy na linuxie panie ekspert ??? Widzę że jesteś niedouczony więc postaram się napisać w prostych słowach żebyś zrozumiał jak to działa. Inpę masz postawioną na windzie, w ediabas.ini podajesz adres IP i port na jakim komunikuje się winda z SCO na VM. Sterownik fejsu instalujesz na windzie jako dodatkowy COM - kabel na usb. Odpalasz emulator głowicy na windzie a dis na sco widzi kabel jako głowice na IP, nadążasz ?? Napisz mi proszę, bo jestem ciekaw, jak chcesz zrobić to na linuxie i XP na VM ?? Jestem bardzo ciekaw jaką masz koncepcję. Myślę że to ty nie czytasz ze zrozumieniem bo nie kumasz jak to wszystko działa tylko postawiłeś sobie zgodnie z opisem na forum. Pojęcia nie masz a wprowadzasz kolege z forum w maliny.
  10. Kup sobie na usb i przejściówke na com. Chyba że nie masz wcale ODB2. Choć w tych rocznikach po odb2 to tylko silnik leci reszta po 20 pinowym. Mam fewjs na carsoft, nie ma wtyczki tylko same piny i jest na com. Za 50 zł + przesyłaka chętnie się go pozbędę :wink:
  11. Diagnoza, żadnego programowania nie zrobisz.
  12. A skąd masz kolego takie informacje z tym pełnym resetem przez odpięcie aku ??? Nie pisz bzdur jak nie masz o tym pojęcia jak by miały się kasować inspekcję przez odpięcie aku to jakaś tragedia by była. Do autora posta - jak założyłeś nowy czujnik klocków to kasuj inspekcję z BC i po zawodach.
  13. No to jest właśnie z forum e90post. Jeżeli w ich modelach można wyłączyć to pewnie w europejskich też. Nie robili specjalnego softu do modułu CAS na USA.
  14. kris1973 odpowiedział(a) na henio015 temat w E60, E61
    Podepnij auto pod GT1 i będziesz wiedział co to jest. Nikt Ci nie powie na "oko" bo to może być milin powodów. Np jakaś wtyczkę się poluźniła od jakiegoś czujnika albo sondy. Zraziłeś się do mechaników i co sam chcesz sobie auto serwisować ?? Tak ogarniasz temat ??
  15. Też się dopisałem :wink:
  16. A jak zaemulujesz głowice pod linuxem ?? Szczerze wątpie żeby to poszło, instalację może i sobie przeprowadzisz ale drucika raczej linux nie zobaczy
  17. Ciekawe jak by ustawić w pliku z modułu CAS te 3 opcje na nicht_aktiv i ponownie go wrzucił do modułu czy by się w ogóle załączała ta śmieszna blokada: ELV_AUT_FCT nicht_aktiv ELV_RESET_FCT nicht_aktiv ELV_TESTER nicht_aktiv
  18. Standardowo raczej nie ma stacji dokującej do produktów apple'a. Przez aux nie będziesz miał możliwości zmiany utworów przyciskami z kiery. Może coś tam zamontowali w wersji LCI po 2005 ale też raczej nie seria.
  19. Odepnij przepływomierz i zobacz czy jest jakaś różnica, choć w N46 bo pewnie taki masz silnik nie jest to "klasyczna" przepływka tylko czujnik temperatury zasysanego powietrza. O ślizganiu pompy paliwa w życiu nie słyszałem ale możesz sprawdzić ciśnienie paliwa na listwie, każdy średnio rozgarnięty mechanik da sobie z tym rade.
  20. Odkręcasz płytę pod silnikiem łącznie z tym mniejszym elementem przykręconym do zderzaka. Po obu stronach chłodnicy masz korki spustowe. U mnie kolor zielony, wykręcasz je płaskim sporym wkrętakiem. Nie próbuj odkręcać całych korków kluczem bo one się pozrywają i chłodnica do wymiany.
  21. Też miałem słaby wynik, coś ok 25% a po zmianie na opony zwykłe, nowe conti, wynik ponad 70%. Koleś na stacji był w szoku. Ja sprawdzałem w tamtym roku na 2 stacjach i różnica byłą ok 5%. Kolesie też zaklinali się że sprzęt mają super i wszystko sprawne tylko czemu auto mają 30% sprawności amortyzatorów trzyma się drogi jak przyklejone. Na to pytanie nikt nie potrafił odpowiedzieć. Po prostu Polska ...
  22. Do kasowania inspekcji w e90 nie potrzebujesz żadnego interfejsu. Wszystko kasujesz z komputera pokładowego auta. Ten kabel z linku może i pasuje do pełgeota ale na pewno nie do e90. Nic rozsądnego poniżej 500-700 zł nie kupisz więc nie trać kasy na jakiś szmelc.
  23. Zadam głupie pytanie, koleś-mechanik po wymianie silniczka skasował błędy w module CAS ?? Jeżeli nie to auto nawet po wymianie całej kolumny na nową nie odpali...
  24. Serwisowany prawidłowo zrobi co najmniej drugie tyle. To nie PF 125p gdzie przy takim przebiegu nie było już tłoków...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.