Treść opublikowana przez kris1973
-
Business Navi Upgrade - możliwy?
Fizycznie to jest wszystko możliwe. Mam namiar na kolesia który może sprzedać graty do navi z dyskiem czyli tej po lifcie do auta z przed liftu. Koszt ok 3000-3200 euro więc lekko nie opłacalne.
-
Business Navi Upgrade - możliwy?
Bez wymiany bebechów się nie da tak samo jak nie da się zrobić prof.
-
Kodowanie BMW Warmia-Mazury, Kujawsko-Pomorskie
Kolego lobo a blokadę kolumny kierowniczej w e9x wyłączałeś ncs'em ??
-
I-drive przed i po lifcie E91
Auto, to z linka, na zewnątrz jest po lifcie. A czy tak wyjechało z fabryki czy właściciel sobie go zrobił to nie wiem. I-drive wyglada jak przed LCI
-
upały -> problem z wyswietlaczem w radiu
Myślałem że pixele lecą tylko w oplach .... Jest to do naprawy ale na pewno nie domowymi sposobami. Poszukaj kogoś kto naprawia wyświetlacze i po problemie a jak nie przeszkadza to daj sobie spokój
-
E90 325i Gdzie jest korek spustowy płynu z silnika
Wrzuć mi 7 ostatnich znaków VIN na PW, sprawdze w TIS'ie.
-
E90 325i Gdzie jest korek spustowy płynu z silnika
W bloku silnika nie ma korków. Cały płyn raczej nie zleci zawsze trochę w nagrzewnicy zostanie.
-
INPA i DIS pod LINUXEM
A rozróżniasz systemy operacyjne ?? Kolega nie pyta o winde 7 tylko linux mandriva. Jak byś nie wiedział to 2 różne systemy. Pod 7 to każdy średnio inteligentny użytkownik komputera sobie postawi. Widzę, że nie masz pojęcia o co chodzi autorowi postu więc proszę nie ośmieszaj się w oczach ludzi którzy mają z tym do czynienia na codzień.
-
INPA i DIS pod LINUXEM
krzysiek80r - no to żeś mnie chłopie rozbawił a napisz mi jak na VM xp zobaczy ten interfejs bo jestem bardzo ciekawy. XP instalujesz na VM w linuxie, kabel podłaczysz pod kompa zarządzanego linuxem a nie na VM. Jak nie masz o tym pojęcia to się nie sadz. Robiłeś to kiedyś że tak się paszczykujesz ?? wątpię. SCO to unix wersja bez X-sów. Jak masz disa postawionego na sco na vm to bel widzi jako głowice po lanie a napisz mi jak zobaczy na linuxie panie ekspert ??? Widzę że jesteś niedouczony więc postaram się napisać w prostych słowach żebyś zrozumiał jak to działa. Inpę masz postawioną na windzie, w ediabas.ini podajesz adres IP i port na jakim komunikuje się winda z SCO na VM. Sterownik fejsu instalujesz na windzie jako dodatkowy COM - kabel na usb. Odpalasz emulator głowicy na windzie a dis na sco widzi kabel jako głowice na IP, nadążasz ?? Napisz mi proszę, bo jestem ciekaw, jak chcesz zrobić to na linuxie i XP na VM ?? Jestem bardzo ciekaw jaką masz koncepcję. Myślę że to ty nie czytasz ze zrozumieniem bo nie kumasz jak to wszystko działa tylko postawiłeś sobie zgodnie z opisem na forum. Pojęcia nie masz a wprowadzasz kolege z forum w maliny.
-
diagnoza E46 i Z3
Kup sobie na usb i przejściówke na com. Chyba że nie masz wcale ODB2. Choć w tych rocznikach po odb2 to tylko silnik leci reszta po 20 pinowym. Mam fewjs na carsoft, nie ma wtyczki tylko same piny i jest na com. Za 50 zł + przesyłaka chętnie się go pozbędę :wink:
-
[ Exx ] KTS - Bosch
Diagnoza, żadnego programowania nie zrobisz.
-
JAKI INTERFEJS PÓJDZIE NA WINDOWS VISTA??
Każdy na usb.
-
Kasowanie błędów / komunikatów komputera BMW e90 320d 2007r.
A skąd masz kolego takie informacje z tym pełnym resetem przez odpięcie aku ??? Nie pisz bzdur jak nie masz o tym pojęcia jak by miały się kasować inspekcję przez odpięcie aku to jakaś tragedia by była. Do autora posta - jak założyłeś nowy czujnik klocków to kasuj inspekcję z BC i po zawodach.
-
E90 Wymiana Kolumny Kierowniczej
No to jest właśnie z forum e90post. Jeżeli w ich modelach można wyłączyć to pewnie w europejskich też. Nie robili specjalnego softu do modułu CAS na USA.
-
ENGINE FAULTS
Podepnij auto pod GT1 i będziesz wiedział co to jest. Nikt Ci nie powie na "oko" bo to może być milin powodów. Np jakaś wtyczkę się poluźniła od jakiegoś czujnika albo sondy. Zraziłeś się do mechaników i co sam chcesz sobie auto serwisować ?? Tak ogarniasz temat ??
-
Google Maps do wyszukania osób z interfejsami
Też się dopisałem :wink:
-
INPA i DIS pod LINUXEM
A jak zaemulujesz głowice pod linuxem ?? Szczerze wątpie żeby to poszło, instalację może i sobie przeprowadzisz ale drucika raczej linux nie zobaczy
-
E90 Wymiana Kolumny Kierowniczej
Ciekawe jak by ustawić w pliku z modułu CAS te 3 opcje na nicht_aktiv i ponownie go wrzucił do modułu czy by się w ogóle załączała ta śmieszna blokada: ELV_AUT_FCT nicht_aktiv ELV_RESET_FCT nicht_aktiv ELV_TESTER nicht_aktiv
-
iPhone 4 w serii 5 E60
Standardowo raczej nie ma stacji dokującej do produktów apple'a. Przez aux nie będziesz miał możliwości zmiany utworów przyciskami z kiery. Może coś tam zamontowali w wersji LCI po 2005 ale też raczej nie seria.
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Odepnij przepływomierz i zobacz czy jest jakaś różnica, choć w N46 bo pewnie taki masz silnik nie jest to "klasyczna" przepływka tylko czujnik temperatury zasysanego powietrza. O ślizganiu pompy paliwa w życiu nie słyszałem ale możesz sprawdzić ciśnienie paliwa na listwie, każdy średnio rozgarnięty mechanik da sobie z tym rade.
-
E90 325i Gdzie jest korek spustowy płynu z silnika
Odkręcasz płytę pod silnikiem łącznie z tym mniejszym elementem przykręconym do zderzaka. Po obu stronach chłodnicy masz korki spustowe. U mnie kolor zielony, wykręcasz je płaskim sporym wkrętakiem. Nie próbuj odkręcać całych korków kluczem bo one się pozrywają i chłodnica do wymiany.
-
[E90] Dziwny pomiar amortyzatorów - 5%?!
Też miałem słaby wynik, coś ok 25% a po zmianie na opony zwykłe, nowe conti, wynik ponad 70%. Koleś na stacji był w szoku. Ja sprawdzałem w tamtym roku na 2 stacjach i różnica byłą ok 5%. Kolesie też zaklinali się że sprzęt mają super i wszystko sprawne tylko czemu auto mają 30% sprawności amortyzatorów trzyma się drogi jak przyklejone. Na to pytanie nikt nie potrafił odpowiedzieć. Po prostu Polska ...
-
Kasowanie błędów / komunikatów komputera BMW e90 320d 2007r.
Do kasowania inspekcji w e90 nie potrzebujesz żadnego interfejsu. Wszystko kasujesz z komputera pokładowego auta. Ten kabel z linku może i pasuje do pełgeota ale na pewno nie do e90. Nic rozsądnego poniżej 500-700 zł nie kupisz więc nie trać kasy na jakiś szmelc.
-
Blokada kierownicy a programowanie
Zadam głupie pytanie, koleś-mechanik po wymianie silniczka skasował błędy w module CAS ?? Jeżeli nie to auto nawet po wymianie całej kolumny na nową nie odpali...
-
[335i e92] Nowy zakup.
Serwisowany prawidłowo zrobi co najmniej drugie tyle. To nie PF 125p gdzie przy takim przebiegu nie było już tłoków...