Treść opublikowana przez szumrak
-
e39 520i 170km 2001r. wskazanie poziomu paliwa test nr 6 BC
Zbiornik ma koło 60L podziel na dwie sekcje.
-
Problem z cofającym się licznikiem
Nysa
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Z chomika pobierz navcoder. Kabelkiem od inpy musisz się podpiąć do I-bus. Poźniej naciskasz każdy przycisk kilka razy i patrzysz co wyskakuje po każdym naciśnięciu.
-
Problem z cofającym się licznikiem
Jak coś to ja ci to ogarnę 😉
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
A powiedz jeszcze czy bibliotekę IR_REMOTE w Arduino IDE zainstalowałeś w wersji 2.0.1 czy nowszą? Oraz czy zainstalowałeś bibliotekę ibusTrx?
-
Problem z cofającym się licznikiem
Elektronik samochodowy. Zawsze można wysyłkowo zrobić.
-
Włączenie korekt ms42
Znaczy jak nie powinno być?
-
Włączenie korekt ms42
E39? Jaka pojemność silnika?
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Musisz odczytać ramki
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Ale jesteś pewien że bieguny diody są właściwie wlutowane? Odwrotnie nie zadziała. Bawiłem się z fabrycznymi antenami i lipa. Odebrałem na nich tylko TVP1, TVP2. Na jakimś forum znalazłem info że w Polsce jest za mało nadajników żeby telewizja w aucie działała. Obawiam się że w twojej konfiguracji sprzętu mogą być inne ramki na klawiszach. Musisz pobrać navcoder z chomika podłączyć się kablem od inpy do ibus i odczytać ramki z klawiszy. Poprawie program. Z multifunkcji też nie działa? Góra doł powinno zmieniać kanały.
-
Włączenie korekt ms42
Wrzuć swój wsad, zerknę na niego w wolnej chwili. [email protected]
-
Problem z cofającym się licznikiem
To ktoś się nie postarał przy cofaniu licznika. Rozebrać licznik wgrać nowy eprom z ustawionym właściwie przebiegiem.
-
BMW E46 COUPÉ
Nie wiem co ten film miał wnosić do tematu. Podłącz pod niezwykle obd i odczytaj błędy z ABS.
-
Problem z silnikiem M50b20
Podpiąć pod komputer i sprawdzić.
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Masz może navcoder żeby sprawdzić ramki z przycisków? Tak to analizuje w głowie i część odpowiedzialna za odczyt I-bus musi być ok bo po przytrzymaniu przycisku 6 przełącza obraz na Ori tuner. Pozostaje problem z ramkami przycisków lub z diodą. Włącz aparat w telefonie i zobacz czy dioda reaguje po wciśnięciu przycisku na monitorze, możliwe że ta dioda ze starego pilota działa w innym paśmie. Możesz wylutować z oryginalnego pilota, na 2 bateriach AA lub AAA połączonych szeregowo (3v) podepnij diodę i sprawdź telefonem czy świeci jak nie to zamień bieguny. Jak świeci to zobacz która noga jest podłączona do minusa i ta noga idzie do GND.
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Działa czy nadal jest problem?
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Zobacz czy dioda mruga przy próbie zmiany z panela, w aparacie na telefonie będzie widać. Jak nie to może dioda odwrotnie wlutowana (+/-)
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Zamontowałeś płytę podobnie jak ja. Też miałem taki objaw, powód wciśnięty był przycisk o obudowę tunera, wyprostuje sobie te żebrowania w obudowie. Tam pod diodą nadawczą.
-
[318CI] brak podświetlenia wskazówek i cyferblatu
Najprościej przelutowac eprom z jednych zegarów do drugich.
-
Wymiana kolumny kierowniczej
Żeby założyć elektryczną kolumnę musisz mieć fotele z pamięcią. Do dwunabojowej musisz dołożyć przewody między poduszką a sensorem AIRBAG. Przekodować sensor. Problem foteli można rozwiązać w taki sposób:
-
Lekki brak mocy, falujące obroty, długie kręcenie na ciepłym
Czasem sterownik nie był modzony?
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
- E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
To wysoka wersja PPGARAGE. 😉 Razem z użytkownikiem Piotr520 przerobiliśmy zwykły licznik HIGH na M5 działa tak jak Ori. W moim przypadku tarcze to druk 3D. Piotr Kupił na zamówienie. Tu masz kilka filmów jak chcesz:- E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
- diodę nadawczą IR podpinam pod piny Arduino D3 i sąsiednie GND? Nie ma znaczenia pod którą masę podepniesz, wszystkie są ze sobą połączone. - na rozpisce brak podłączenia masy audio z pinu 4 złącza scart co z tym? Masa jest ta sama dla video więc można pominąć. - masę z AV scart na emiter tranzystora, baza tranzystora niby na Arduino D5 chociaż na Twoim zdjęciu ten pin Arduino jest nieobsadzony??? To może być masa z Arduino lub nawet obudowy tunera. Nie patrz tak dokładnie na zdjęcia, bo były robione na różnym etapie. Trzymaj się schematów. - o co chodzi w ostatnim zdaniu pkt 4 pod zdjęciem "Masę AV z DVB-T2 .......", czy to jakieś dodatkowe bezposrednie podłączenie? (Mamy ja już podłączoną przez tranzystor) Nie mamy, przewód AV ma rdzeń (sygnał) i ekran (masa). - co masz podpięte pod 6 pinowe złącze Arduino oprócz drugiej nóżki Już nie pamiętam ale pewnie masę i 5v pozostałe punkty są do programowania. - E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.