Skocz do zawartości

szumrak

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szumrak

  1. Odłącz całkiem przepływkę i zobacz czy zapali, jak nie to sprawdź czy na listwę wtryskową podaje paliwo.
  2. Żarówka zamiast jednego z wtrysków i sprawdź.
  3. Jakie błędy po próbie odpalenia na plaku? Ostatni film parametr górny prawy róg, kąt otwarcia przepustnicy reaguje w jakiś sposób na wciśnięcie i puszczenie gazu? Wygląda że czujnik jest uszkodzony lub nie podpięty. Podepnij żarówkę w5w zamiast jednego wtryskiwacza i zobacz czy mruga przy próbie odpalenia.
  4. Skasuj adaptacje i zobacz czy na benzynie będzie się tak działo. Jak nie to gaz do roboty/regulacji.
  5. szumrak odpowiedział(a) na Eryke39 temat w E39
    Tak, w MK2 nic lepszego nie da się zrobić. Dopiero od MK3 jakoś to wygląda.
  6. szumrak odpowiedział(a) na Eryke39 temat w E39
    Tak, w MK2 nic lepszego nie da się zrobić. Dopiero od MK3 jakoś to wygląda.
  7. Zegary też powinny się ściemniać.
  8. szumrak odpowiedział(a) na Eryke39 temat w E39
    Zmień czytnik na MK3 lub MK4 to będzie lepiej
  9. Odma? Auto z gazem? Jaki silnik?
  10. Wystarczy przekodować licznik do serii NCS expert
  11. Tak samo się dzieje jak masz lewe powietrze.
  12. szumrak odpowiedział(a) na Ignacy1 temat w E46
    Jak wyżej, sprawdź czy masz tam dodatkową pompę elektryczną, jak tak to zobacz czy działa. Oryginał hella to koszt 170zł.
  13. szumrak odpowiedział(a) na Ignacy1 temat w E46
    Jaki silnik?
  14. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Jak jest luz po całej długości to na stówkę do wymiany, jak tylko przy krawędzi a nic nie bije na nierównościach to nie ruszaj. Gumy fortuny nie kosztują można spróbować 23mm założyć.
  15. szumrak odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Jak jest przerwa to do wymiany.
  16. TAK.
  17. szumrak odpowiedział(a) na szumrak temat w E39
    Wszystko pasuje to musi działać, gdzieś masz głupi błąd. Sprawdzałeś telefonem czy dioda nadawcza świeci? Przez jaki rezystor ją podłączyłeś?
  18. szumrak odpowiedział(a) na szumrak temat w E39
    Wysłałem ci wersję na której ja robię, ale 2.6 też ma ta kolumnę spróbuj złapać myszką między nagłówkami i rozsunąć.
  19. szumrak odpowiedział(a) na szumrak temat w E39
    Ale tu nie ma komunikatów, masz chyba kolumnę zwiniętą To jest potrzebne
  20. Jakiego koloru masz przewód na pinie 9 przy module airbag? Biały z czerwonym paskiem i żółtymi kropkami cz biały z fioletowym paskiem?
  21. Sprawdził bym jeszcze kostkę stacyjki.
  22. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w E39
    Każda E39 ma ten błąd. Chodzi o czujnik w misce olejowej.
  23. Jak temp idzie na max znaczy że nie ma połączenia CAN między zegarami a sterownikiem silnika, lub brak zasilania sterownika silnika. Sprawdź bezpieczniki przy sterowniku silnika. Bezpieczniki są w tym klocku A8680
  24. szumrak odpowiedział(a) na kuba_39 temat w E39
    Zadzwoń na stację kontroli pojazdów i spytaj jak to zrobić żeby było dobrze.
  25. szumrak odpowiedział(a) na kuba_39 temat w E39
    W tą stronę to raczej się nie da.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.