Treść opublikowana przez szumrak
-
E46 M43B19 318i nie odpala na benzynie
Odłącz całkiem przepływkę i zobacz czy zapali, jak nie to sprawdź czy na listwę wtryskową podaje paliwo.
-
E46 M43B19 318i nie odpala na benzynie
Żarówka zamiast jednego z wtrysków i sprawdź.
-
E46 M43B19 318i nie odpala na benzynie
Jakie błędy po próbie odpalenia na plaku? Ostatni film parametr górny prawy róg, kąt otwarcia przepustnicy reaguje w jakiś sposób na wciśnięcie i puszczenie gazu? Wygląda że czujnik jest uszkodzony lub nie podpięty. Podepnij żarówkę w5w zamiast jednego wtryskiwacza i zobacz czy mruga przy próbie odpalenia.
-
BMW E39 520i problem z wypadaniem zapłonu
Skasuj adaptacje i zobacz czy na benzynie będzie się tak działo. Jak nie to gaz do roboty/regulacji.
-
Navi 16:9 archaiczne menu
Tak, w MK2 nic lepszego nie da się zrobić. Dopiero od MK3 jakoś to wygląda.
-
Navi 16:9 archaiczne menu
Tak, w MK2 nic lepszego nie da się zrobić. Dopiero od MK3 jakoś to wygląda.
-
Problem z podświetleniem zegarów
Zegary też powinny się ściemniać.
-
Navi 16:9 archaiczne menu
Zmień czytnik na MK3 lub MK4 to będzie lepiej
-
BMW E39 520i problem z wypadaniem zapłonu
Odma? Auto z gazem? Jaki silnik?
-
BMW 540I 1997 M62B44 nie odpala - prosi o 4-cyfrowy kod.
Wystarczy przekodować licznik do serii NCS expert
-
BMW E39 520i problem z wypadaniem zapłonu
Tak samo się dzieje jak masz lewe powietrze.
-
Problem z ogrzewaniem
Jak wyżej, sprawdź czy masz tam dodatkową pompę elektryczną, jak tak to zobacz czy działa. Oryginał hella to koszt 170zł.
- Problem z ogrzewaniem
-
Tuleje stabilizatora przód 24mm
Jak jest luz po całej długości to na stówkę do wymiany, jak tylko przy krawędzi a nic nie bije na nierównościach to nie ruszaj. Gumy fortuny nie kosztują można spróbować 23mm założyć.
-
Tuleje stabilizatora przód 24mm
Jak jest przerwa to do wymiany.
- Sterwonik silnika . Wymiana. .
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Wszystko pasuje to musi działać, gdzieś masz głupi błąd. Sprawdzałeś telefonem czy dioda nadawcza świeci? Przez jaki rezystor ją podłączyłeś?
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
Wysłałem ci wersję na której ja robię, ale 2.6 też ma ta kolumnę spróbuj złapać myszką między nagłówkami i rozsunąć.
-
E39 Tuner TV DVB-T2 HEVC
-
E39 protokół komunikacji airbag.
Jakiego koloru masz przewód na pinie 9 przy module airbag? Biały z czerwonym paskiem i żółtymi kropkami cz biały z fioletowym paskiem?
-
E46 n42 „dyskoteka” na desce rozdzielczej
Sprawdził bym jeszcze kostkę stacyjki.
-
e39 błąd modułu świateł
Każda E39 ma ten błąd. Chodzi o czujnik w misce olejowej.
-
2.0D temperatura max i nie odpala
Jak temp idzie na max znaczy że nie ma połączenia CAN między zegarami a sterownikiem silnika, lub brak zasilania sterownika silnika. Sprawdź bezpieczniki przy sterowniku silnika. Bezpieczniki są w tym klocku A8680
-
e39 problem z przebiegiem
Zadzwoń na stację kontroli pojazdów i spytaj jak to zrobić żeby było dobrze.
-
e39 problem z przebiegiem
W tą stronę to raczej się nie da.