Treść opublikowana przez nomad66
-
Dostęp komfortowy
RiGCz-u nie da się kupić.. Trzeba wypracować :shock: Terapia +1 :duh:
-
E70 40d miedziane opiłki na filtrze oleju
popatrz na YT - coraz więcej zakładów pokazuje, że wał się krzywi na środku - zmiana panewek nic nie daje - trzeba nowy wał z ASO
-
M2 G87
jest tak brzydki, że aż mi się podoba :D tylko ten tablet w sportowym aucie :duh:
-
Digital cockpit
po moich doświadczeniach z radiem android mocno bym się zastanowił czy pchać akcesoryjny kokpit który nie daj Boże zawiesi się gdzieś przed fotoradarem.. Co oryginał to oryginał - zresztą wiele osób tęskni w nowych BMW za zwykłymi zegarami :wink:
-
Czy da się wyłączyć srs?
ja bym po numerach poszedł
-
Wydech a przegląd
następnym razem kup v-band - żeby można było w razie w szybko przełożyć :cool2:
-
Zawyżony poziom paliwa E53 4.4
czasami pływaki się psują w 4.4, sprawdzić oba
-
Czy da się wyłączyć srs?
sprawdziłbym moduł od poduszek. jest pod tunelem środkowym. Nic Ci się tam nie wylało? Cena od 29zł na allegro, sprawdź po numerach
-
Czy da się wyłączyć srs?
może być po wypadku, ogarnięty gość od kodowania pewnie sobie z tym poradzi.
-
X5 e53 3.0d 218km miska olejowa
dodałbym, że sanki lepiej wyjąć :mrgreen: wygodniej się pracuje
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
ponad 2x wyższa kwota - to wcale dobrze nie świadczy o awaryjności :D
-
Czy da się wyłączyć srs?
pojechać na diagnostykę, jak są błędy usunięte to skasować a jak nie to usunąć
-
BMW x5 e70 3.0d połowa mocy moc ograniczona
często kostka śniedziała w starszych modelach. Inna sprawa jak regenerowana pompa to może ona już nie podaje? Ja już regenerowanych części do układu wtryskowego nie kupię. Tylko nowe nieregenerowane i spokój, z regenerowanymi nie raz gorzej niż z używanymi.
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
czucie auta też jest kwestią względną. Jeden nie poczuje, że nie ma powietrza w oponie i gdyby nie alarmy to by tak jeździł. Inny nie poczuje, że ma 200 czy 300kg w bagażniku. A jeszcze inny wyczuje pusty bądź zatankowany zbiornik paliwa. Kwestia indywidualna. Jak wybór silnika
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
to nie jest przypadkiem tak, że bateria ma określoną pojemność? Przy bardziej dynamicznej jeździe na początku coś pomoże - faktycznie jest szybsze od 30d. Potem może się różnica zatrzeć lub 3.0d będzie szybsze. Tak w ogóle to 40d ze specyfikacji to też hybryda z 48v instalacją :norty:
-
Gasną światła
żarnik do wymiany, przerabiałem miesiąc temu
-
X5 E70 40D: Dziwne odgłosy z komory silnkiowej
sprawdź przeguby wewnętrzne półosi przednich.
-
Zawieszenie - amortyzatory
Nawet jak amorki się zużyły (co przy tym przebiegu byłoby mocno słabe) to oddawanie ich do regeneracji to już w ogóle słabe x2. Ja bym jechał na ASO walczyć a jak nie to nowy zamiennik który idzie na pierwszy montaż.
-
Sam chamuje przy ruszaniu
czujnik abs oryginał czy zamiennik? Jak zamiennik to załóż oryginał, jc to mam kilka tylnych
-
Opony zimowe do X4
Jak chcesz 4x taką samą oponę to musisz kupić 4x taką samą felgę. I po problemie, nie wiem jak z gwarancją na auto w takim wypadku
-
Jakie macie spalanie od poczatku?
jeszcze średnia prędkość do tego by się przydała :D
-
Uszczelka dachu panoramicznego e53
Skimir, masz może namiary na tą uszczelkę :shock: chętnie się dowiem :cool2:
-
Wentylator Klimy
od każdej benzyny powinien pasować, po odpowiednim przycięciu
-
Uszczelka dachu panoramicznego e53
panorama ogólnie ma to do siebie, że szumi, przecież to duża szyba jest. Ja w trasy zawsze zamykam podsufitkę, z otwartą tylko po mieście do 90 jeżdżę
-
Niestabilne Prowadzenie w Trybie Sport Standard BMW X5 M50i
chyba nie ten dział, M50i to nie X5M :wink: Czego się spodziewasz po krowie która ma wysokość szafy i prześwit pod autem jest sporo większy niż pod coupe? Przy 240 już całkiem sporo powietrza idzie pod auto, wątpię, że podłoga jest skonstruowana tak, żeby wytwarzała docisk