Skocz do zawartości

Wyposażenie standardowe


Diabbel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!


Dostałem ofertę na x6 40d w mpaczce i specyfikacja pojazdu jest jakoś tak lakonicznie opisana - Czy wiadomo gdzie można sprawdzić pełne wyposażenie standardowe? Np światła - czy standardowe ledy w g06 są adaptacyjne? (na spec dopisany jest tylko asysten ale sprzedawca upiera się, że w x6 w podstawie są adaptacyjne światła)


Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś linka czy kod powinni ci udostępnić. Pewnie zaraz pomogą tu lepiej ogarnięci bo pewności nie mam jak jest teraz z tym optymalnie. Napewno powinieneś dostać pełna spec choćby w pdf na maila np.

Ja natomiast w innej sprawie, ile rabatu od katalogu teraz dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!


Dostałem ofertę na x6 40d w mpaczce i specyfikacja pojazdu jest jakoś tak lakonicznie opisana - Czy wiadomo gdzie można sprawdzić pełne wyposażenie standardowe? Np światła - czy standardowe ledy w g06 są adaptacyjne? (na spec dopisany jest tylko asysten ale sprzedawca upiera się, że w x6 w podstawie są adaptacyjne światła)


Pozdr

 


W podstawie są zwykłe LED bez adaptacji, mam rocznik 2021. Większość tych sprzedawców to gów.... wie. Zastanawiam się jakim cudem przy zakupie ja widziałem więcej niż ten który mi sprzedawała auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz wygląd świateł? Takie łezki poziome na dole reflektorów? Bo generalnie jak obecnie wchodzi się do konfiguratora to linia podstawowa ma "reflektory adaptacyjne diodowe" i jak zmienisz linie na jakąkolwiek inną to już nie ma wymienionego tego wyposażenia co w podstawie tylko dodatki z tej co wybrałeś. Mega dziwnie... zawsze to było jasne a teraz coś przekombinowali


Co do ceny to nie wiem ile z konfiguratora ale z placu kilkanaście procent to spokojnie plus można powalczyć o drugi komplet kół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.