Hej znajoma szuka informacji nt awaryjności silników i ich ogólnych opinii - możecie coś doradzić które z nich są warte uwagi ? Chodzi o wersje ze skrzynią automatyczną Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej znajoma szuka informacji nt awaryjności silników i ich ogólnych opinii - możecie coś doradzić które z nich są warte uwagi ? Chodzi o wersje z automatyczną skrzynią najlepiej w cabriolecie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam podobnie i bateria do wymiany - w krk 150 zł około lub samodzielnie (cr2032) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
62 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.