Skocz do zawartości

Dostęp komfortowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czekam na odbiór G06 przy zamawianiu nie uwzględniłem dostępu komfortowego w wyposażeniu. Czy bez tej opcji auto będzie można otworzyć z kluczyka centralnym zamkiem to wiem ale czy klapa bagażnika będzie otwierana z machnięcia nogą czy tylko z kluczyka elektrycznie. :)


Czy są tu posiadacze G05 lub G06 bez opcji dostępu komfortowego czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii. :)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Wg mnie bez dostępu komfortowego nie będzie otwarcia "kopniakiem".
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ta opcja jest tylko z dostępem komfortowym
Opublikowano

nie będzie dostępu niestety

szkoda, bo kamery 360 i dostęp komfortowy to "must have" w tym aucie moim zdaniem, zadzwoń do dealera i dopłać za to jak jeszcze nie wyprodukowali

Opublikowano
Dodatkowo tylko górna część klapy będzie elektryczna, dolna będzie ręczna bez dostępu komfortowego.
Opublikowano
Dodatkowo tylko górna część klapy będzie elektryczna, dolna będzie ręczna bez dostępu komfortowego.

 

W G06 nie ma dolnej klapy.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ta klapa to jeden z fajniejszych gadżetów w X5 - teraz już w ogóle nie podoba mi się G06 :mrgreen: .
Opublikowano
Dodatkowo tylko górna część klapy będzie elektryczna, dolna będzie ręczna bez dostępu komfortowego.

 

W G06 nie ma dolnej klapy.

Nie ogarnąłem, że owa o x6 :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Tak w x6 nie ma tej dolnej klapy bagażnika w ogóle jest w x5 i w x7, kontaktowałem się z handlowcem i niestety auto ma taki status że nie można domówić już żadnej opcji no trudno, ludzie mają auta bez dostępu komfortowego jak i bez wielu innych opcji takie jak szklane dachy czy ledy i jakoś żyją więc i ja się jakoś "przemęczę" do końca leasingu.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Niech mnie ktoś uszczypnie...

Ten charakterystyczny brak znaków przestankowych, "przemęczę się", itp...

Czy to kolejne koła w bagażniku? Aż strach odpisywać na cokolwiek :evil:

Ja mam odbiór przełom kwiecień/czerwiec wpisany w umowie, zamawiałem tydzień temu 40i a twój silnik.

a dalej

kontaktowałem się z handlowcem i niestety auto ma taki status że nie można domówić już żadnej opcji

Really?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Niech mnie ktoś uszczypnie...

Ten charakterystyczny brak znaków przestankowych, "przemęczę się", itp...

Czy to kolejne koła w bagażniku? Aż strach odpisywać na cokolwiek :evil:

Ja mam odbiór przełom kwiecień/czerwiec wpisany w umowie, zamawiałem tydzień temu 40i a twój silnik.

a dalej

kontaktowałem się z handlowcem i niestety auto ma taki status że nie można domówić już żadnej opcji

Really?

 

Tak, chyba masz rację. Pachnie to kołami w bagażniku :mad2:

Opublikowano
  • Autor

cd5a7878b6ae85b0med.jpg


491d6f7e8884f28amed.jpg


eb7fee1dfbacbefdmed.jpg


9e3fa664806d32damed.jpg


5e1d77a00e1006c8med.jpg


1701f4726ed75860med.jpg


fa9a41042ad8a3ecmed.jpg


80b34c319941d01bmed.jpg


c4ac4bfcbb82935cmed.jpg



1.Projektor JVC DLA RS3100 8k e-shiftX, Laser HDMI 2.1


2.Ekran ramowy Stewart Wallscreen Delux powierzchnia StudioTek100 format 16:9 rozmiar 105 cali.


3.Odtwarzacz Ultra HD Blu-ray Reavon UBR X100.


4.Wzmacniacz AV Denon X8500H 13.2 Dolby Atmos, Auro 3D, DTS X jeszcze aktualny zamówiony mam Denon AVC A1H 15.4


5.Apple TV 4K, PS5, Polsat box i nc+.


6. Kolumny i głośniki : Dali Opticon 6 MK2 fronty 2 szt.


Dali Opticon LCR MK2 jako centralny, boczne surround i kanały tylne surround 7 szt.


Dali Alteco C1 jako głośniki górne efektowe do Dolby Atmos 2 szt.


Dali Fazon sat jako głośniki górne sufitowe do Auro 3D i DTS X 2 szt.


SVS SB4000 subwoofer x2 jeden z przodu pod ekranem a drugi z tyłu za kanapą.


Mam takie kino domowe za ok 240 tys zł brutto sam sprzęt ok 190tys i wykończenie pokoju 50 tys ciekawe czy posiadacze nowych beemek z salonu też takie mają, zanim po raz kolejny mnie osądzicie że jestem jakimś trollem albo pajacem, ewentualnie będziecie się naśmiewać z kół w bagażniku to pamiętajcie o tym włączając swój 55 calowy tv z marketu z promocji z soundbarem i kto tu jest Panem.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jeszcze takiego cyrku to tutaj nie było. :duh:

Teraz zamiast pytac czy się koła do bagaznika mieszcza bedziemy chyba pytac czy masz w salonie polsat box i canal+ :lol: A to wykonczenie pokoju to brutto czy netto bo wciąż nie jestem pewien czy zasługujesz na miejsce wsród elity tego forum? :roll:

Opublikowano
  • Autor
Biedą wieje, dlatego na comfort access zbrakło. Tutaj nikogo nie oszukasz ... :nienie:

 

Skoro to taka niezbędna opcja to dlaczego nie jest w standardzie tylko trzeba ją konfigurować a mnie się nie chce leniem jestem, skoro BMW tak uważa to najwidoczniej da się bez niej jezdzić po ulicach.


Ciekawe jaki ty masz sprzęt no pokaż masz proja za 80 kafli, a pewnie musisz oglądać tv za 3 tys i newsy w stylu TVpis.

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze takiego cyrku to tutaj nie było. :duh:

Teraz zamiast pytac czy się koła do bagaznika mieszcza bedziemy chyba pytac czy masz w salonie polsat box i canal+ :lol: A to wykonczenie pokoju to brutto czy netto bo wciąż nie jestem pewien czy zasługujesz na miejsce wsród elity tego forum? :roll:

 


Kina nie mam w salonie tylko w dedykowanej salce kinowej na poddaszu jest cała wyłożona czarnym aksamitem i grubymi czarnymi zasłonami i wydzielona od reszty domu wykończona adaptacje akustyczne absorbery pianki itp ale ty pewnie nie wiesz nawet co to jest w skrócie za ścianą żona śpi a ja mogę oglądać hity filmowe tak samo a nawet głośniej niż w Heliosie czy Multikinie dzwieki się z pokoju nie wydostają, czegoś takiego w salonie żona by mi nie pozwoliła, a oprócz polsat box i nc+ jest jeszcze zauważ kolego odtw. UHD Blu-ray Reavon, konsola PS5 i Apple TV.

Opublikowano
Ja pierdziele, normalnie nie wierzę :jawdrop:
Opublikowano
Która generacja apple tv?
Opublikowano
Apple TV 4K 2 gen


A może zapytasz o projektor, amplituner albo głośniki bo to jest drogi luksus a nie jakaś tam przystawka do Netfliksa, HBO Max czy Disney+, a powiem wam i tak szczerze że głównie gram na PS5 i oglądam filmy na Blu-ray 2K i 4K bo to robi różnice w jakości obrazu i dzwięku, na Netfliksie wszystko jest skopane i słabej jakości, a na tak wysokim modelu projektora widać każde niedociągnięcie ze słabego materiału źródłowego.

 

2 gen to 100 lat temu była, jakiś stary ten sprzęt… i jeszcze auto bez dostępu komfortowego…

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Zapisz się człowieku na jakąś terapię... To nie złośliwość. To życzliwa rada.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Tutaj problem jest albo gruby albo nie ma żadnego problemu tylko gimnazjalista robi sobie z nas jaja.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
RiGCz-u nie da się kupić.. Trzeba wypracować :shock: Terapia +1 :duh:
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Opublikowano
  • Autor

Ciekaw czy wy macie takie kino domowe, widać że przemawia za was frustracja, no cóż nie każdy może mieć taką salkę kinową i nie każdy ma tak duży dom aby się taka salka zmieściła,

a co do auta to jak odbiorę G06to możecie być pewni że wrzucę fotki tak samo jak wstawiłem zdjęcia salki.

Opublikowano

Pewnie trochę cię rozczaruję, ale...

Mam duży dom. Mam BMW X7 m50i.


Niestety w dom nie mam telewizora. Tak wiem zawiało biedą. :)

Opublikowano
  • Autor
Masz duży dom i nie masz projektora czy telewizora to na czym oglądasz filmy, telewizję czy mecze? Jak wygląda twój relaks bo mój wygląda tak na kanapie z pilotem w ręku.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.