Hejka! To pokażę też swoją sztukę. Z podstawowych rzeczy to: rocznik 2025, odebrana 29.12.2025, brałem gotową bo akurat się trafiła fajna sztuka która miała zdecydowaną większość tego co chciałem 330i xDrive MSport tapicerka bazowa PerformTex felgi 19" styling 995 pakiet sportowy M, pakiet sportowy M Pro, pakiet Comfort, pakiet Innowacji poza pakietami miał dołożone: szyby akustyczne, szyby przyciemniane tył, podgrzewana kierownica, elektrycznie regulowane fotele, adaptacyjne reflektory, HarmanKardon Przesiadałem się z F44 220i którym fajnie mi się jeździło, ale 3ka chodziła mi po głowie już od dawna i chciałem w końcu pojeździć czymś z "prawilnym" układem napędowym bo całe życie tylko FWD ;) Miałem zamawiać do produkcji i był by Fire Red pewnie bo mi długo chodził ten kolor po głowie, ale Portimao to była druga opcja i w sumie nie żałuję bo auto super się prezentuje :) Z rzeczy które dołożyłem jak do tej pory do auta to: wygłuszenie maski i brakujące zaślepki pod maską Funkcjonalność pewnie zerowa lub prawie zerowa, ale po otwarciu maski dużo lepiej to się prezentuje i nie wygląda jakby czegoś brakowało. boxa RaceChip GTS 5 Black (z opcjami sterowania z apki i smart) Miałem RaceChipa RS w F44 - byłem bardzo zadowolony z tego jak się auto po nim zachowywało + nigdy nie miałem problemów z jego powodu więc do G20 też zamówiłem. Pomiarów 0-100 narazie nie robiłem, czekam na pierwszą wymianę oleju w tym miesiącu. Mam Dragy więc jak tylko pomierzę to wrzucę ;) kamerkę DDPAI Z90 Master wersja 2 kanałowa + 4G Box do zdalnego monitoringu Niestety jakość nagrań z drive recodera bmw jest daremna moim zdaniem i jeszcze sobie kasę wołają za to trochę żenada. Nagrania przykładowe: Autem super się jeździ, może poza pewnym niesmakiem rzeczy które BMW "ukradło" przy okazji liftingu to dla mnie auto idealne, lepiej mogło być tylko z 340 albo M3 na klapie no ale... może następnym razem ;) Jak doczytałeś do tego miejsca to pozdrawiam ;)