Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Zamówienie na początku sierpnia, odbiór ma być do 2 tygodni. Pierwotnie była mowa o grudniu, więc małe zdziwko czytając te wszystkie niusy o opóźnieniach. Auto już w Polsce.

Bo zapewne nie brałeś wyposażenia które jest w restrykcjach , pneumatyka, hk , kamery 360 i innych o których nie wiem.

Wpadłeś z produkcją na czyjeś miejsce moim zdaniem.

 

Owszem, niczego z tych rzeczy nie brałem. Konfig bardzo biedny, 25d, xline za 339k katalogowo.

Tak jak pisałem wyżej , wpadłeś w slot produkcyjny za kogoś kogo wywalili z linii produkcyjnej bo np. zamówił pneumatykę, mój miał być produkowany na końcu października a robi się od wczoraj. Co ciekawe w konfiguratorze mój konfig podrożał od sierpnia o 10tyś zł takie jaja, a jeszcze jedna podwyżka ma być w grudniu, krótko mówiąc rabatowania brakło na rosnące koszty.

Gdybym się ociągał z zamówieniem dopłacił bym już niepotrzebnie...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzisiaj rozmawiałem z dealerem, podobno największym problemem obecnie jest nagłośnienie HK.

Czy różnice pomiędzy HK i HiFi jest mocno wyczuwalna? Wiedza się przyda na wypadek jeśli szybko będę musiał podjąć decyzję o rezygnacji z HK ;)

Dobrze by było gdybyś spróbował odsłuchać w salonie, na pewno mają jakieś demo z HiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z dealerem, podobno największym problemem obecnie jest nagłośnienie HK.

Czy różnice pomiędzy HK i HiFi jest mocno wyczuwalna? Wiedza się przyda na wypadek jeśli szybko będę musiał podjąć decyzję o rezygnacji z HK ;)

Dobrze by było gdybyś spróbował odsłuchać w salonie, na pewno mają jakieś demo z HiFi.

Wszystko zalezy od tego, jak wazne dla Ciebie jest dobre naglosnienie. Po HiFi w X1 wiedzialem, ze bede bral HK i nie wyobrazam sobie wydawac 300k+ na auto z gorszym systemem audio. Dla mnie w HiFi nie bylo nic z HiFi - taki podstawowy zestaw audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z dealerem, podobno największym problemem obecnie jest nagłośnienie HK.

Czy różnice pomiędzy HK i HiFi jest mocno wyczuwalna? Wiedza się przyda na wypadek jeśli szybko będę musiał podjąć decyzję o rezygnacji z HK ;)

 

Jak dla mnie zwykle hifi jest nie do zaakceptowania .

Miałem 2 jazdy x5 z hifi i hk i już wiedziałem ze kolejne k pln do wydania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System audio każdy powinien dobrać indywidualnie.Ja mam HiFi i dla mnie jest wystarczające-szczególnie jak się głośniki wygrzały.HK w USA jest krytykowane, że jest również bardzo słabe, wiec nie ma się co tym podniecać, ale tam to i Bowersa niektórzy krytykują :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hk jak na swoją cenę gra przyzwoicie. Dla większości będzie zupełnie wystarczające a dla audiofili przewidzieli Bowersa. Na pewno znajdzie się grupa, której nic nie podejdzie i będzie się czepiać nawet najdroższego audio. Dla mnie hk to jest minimum co chciałbym mieć, wszystko niżej gra ponoć gorzej i tego bym raczej nie zaakceptował. Bowersa nie słuchałem, wiem tylko, że aż tyle bym nie dopłacił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o dylematy typu, produkować czy czekać i ryzykować, że po kolejnych podwyżkach BMW powie, że nie wyprodukuje mi auta w tej cenie.

Jak mawiał klasyk "nie mamy pana płaszcza i co Pan nam zrobi?"

Ale może jakimś cudem uda mi się dostać to co zamawiałem, emocje i stresik co raz większe... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tutaj chodzi o dylematy typu, produkować czy czekać i ryzykować, że po kolejnych podwyżkach BMW powie, że nie wyprodukuje mi auta w tej cenie.

Jak mawiał klasyk "nie mamy pana płaszcza i co Pan nam zrobi?"

Ale może jakimś cudem uda mi się dostać to co zamawiałem, emocje i stresik co raz większe... ;)

 

Mam nadzieję że Ci zrobią samochód z tym co zamówiłeś, ale patrząc realnie to dzięki takim jak Ty mój się robi miesiąc wcześniej .

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hk jak na swoją cenę gra przyzwoicie. Dla większości będzie zupełnie wystarczające a dla audiofili przewidzieli Bowersa. Na pewno znajdzie się grupa, której nic nie podejdzie i będzie się czepiać nawet najdroższego audio. Dla mnie hk to jest minimum co chciałbym mieć, wszystko niżej gra ponoć gorzej i tego bym raczej nie zaakceptował. Bowersa nie słuchałem, wiem tylko, że aż tyle bym nie dopłacił.

 


HiFi „jak na swoją cenę” również gra przyzwoicie , a kilka tysiaków różnicy w cenie wolałem dołożyć do laserów, ale każdy robi to co lubi-jak ktoś ma nieograniczony budżet to niech zaznacza wszystko w cenniku jak leci a jak masz jakąś kwotę w której chcesz się zmieścić to trzeba rozsądnie pomyśleć. Dla mnie systemy bezpieczeństwa miały największe znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem auto z placu. Czyli czekałem jakiś tydzień. Podjęcie decyzji czy bierzesz auto tu i teraz (a za tobą już się kolejka ustawia) czy czekasz 8+ miesięcy jest naprawdę trudna :shock: . Co ciekawe w aplikacji mogłem odblokować aktywny tempomat za 3,9k - a tego mi głównie brakowało w zastanej konfiguracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tym sklepem BMW to niezły myk jest, ja wziąłem standardowe zawieszenie a w aplikacji za 2000 można odblokować adaptacyjne.

No ale czy to za działa w praktyce? Czy nie potrzeba wtedy innego hardware wewnątrz auta by to działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tym sklepem BMW to niezły myk jest, ja wziąłem standardowe zawieszenie a w aplikacji za 2000 można odblokować adaptacyjne.

No ale czy to za działa w praktyce? Czy nie potrzeba wtedy innego hardware wewnątrz auta by to działało?

Z tego co wiem montują identyczne zawieszenia w standarcie (wtyczki są już podłączone do amorów) jak w adaptacyjnym i jedyną różnicą jest program.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy da się pod jeden z klawiszy szybkiego dostępu podpiąć mapę Google z Apple Car? Udaje mi się podpiąć muzykę z Apple car ale nie mapę.

 

Hej, jak podpiąłeś muzykę? chodzi Ci o konkretną playlistę, czy po prostu uruchomienie autoplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tym sklepem BMW to niezły myk jest, ja wziąłem standardowe zawieszenie a w aplikacji za 2000 można odblokować adaptacyjne.

Tylko jak sobie kupisz w sklepie to nie dostaniesz faktury VAT.

Słyszałem o tym, jakoś trzeba będzie to przeżyć.


Dostałem info od dealera że auto płynie, teraz tylko cierpliwie czekać :cry2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem info od dealera że nie mogą wyprodukować mojego auta z takim rabatem ,jaki dostałem w marcu. Ponad pół roku czekania i [BAD] :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: . Będę chyba szukał coś z używki albo może przyjrzę się tej hybrydzie x5 :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja dostałem info od dealera że nie mogą wyprodukować mojego auta z takim rabatem ,jaki dostałem w marcu. Ponad pół roku czekania i [bAD] :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: . Będę chyba szukał coś z używki albo może przyjrzę się tej hybrydzie x5 :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

Na moje ściema, zrezygnowali z restrykcji które miałeś i opchną auto z konkretnym zyskiem ,a le już komu innemu, ja bym im rabanu zrobił , wpłacałeś zaliczkę?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem info od dealera że nie mogą wyprodukować mojego auta z takim rabatem ,jaki dostałem w marcu. Ponad pół roku czekania i [bAD] :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: . Będę chyba szukał coś z używki albo może przyjrzę się tej hybrydzie x5 :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

 

Jak to nie będą mogli?? Przecież masz podpisaną Umowę/zamówienie, wpłaciłeś zaliczkę - dla mnie ewidentne temat dla prawnika. Jak odbierałem swoje X5 to rabaty tez już były -10% ale nikt nie wpadł na taki pomysł :duh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie cały czas mnie zastanawia umowa z wpłaconą zaliczką . Chyba nie powinno mnie obchodzić czy im się nagle przestało opłacać bo ponad pół roku trzymali moją kasę i nagle pocałuj mnie w d..pę. Miałem 20% rabatu.

Ja bym nie odpuścił, wymyślili łatwy zarobek na Tobie. Musisz sprawdzić zapisy umowy.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.