Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem zamówiłem i opłaciłem 10.05 . Silnik 40D zrezygnwałem z pneumatyki ( M prof) a reszta jest .auto płynie .26.08.ma być oclony. Zrezygnowałem z pneumatyki po informacji że w dieslu to nie mam szans nawet na pierwszy kwartał 2022.

 

ja nawet nie miałem takiej opcji, dopiero niedawno dostałem termin produkcji, musiałeś mieć farta ;) Ja zamawiałem 2 tygodnie po Tobie, narazie nie mam żadnej informacji, że miałbym z czegoś zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy salon ma jakąś inną ściemę przygotowaną. Auta nie mam, a już zimówki kupiłem z wyprzedaży w BMW :D

Mam nadzieję, że auto przed zimą do mnie dopłynie ;P

 

Gdzie maja wyprzedaże na zimowe koła ?

 

Większość salonów wyprzedawała, teraz już raczej możesz się wpisać na preorder, kilkanaście % od katalogowych, ale trzeba się sprężać. Ale idzie czasem trafić na niedobitki, ja znalazłem około miesiąc temu na allegro ofertę Olszowca z Poznania.

Kupiłem koła 19, niestety tylko takie mieli, ale za 8400 komplet z wymianą i przechowaniem na jeden sezon - rabat ponad 40%. Letnie mam 21, na zimę chciałem 20, ale musiałbym zapłacić około 16000 i stwierdziłem, że można lepiej wydać te pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nikt nie sprzedaje prawa do emisji CO2? Czekamy na fit for 55, to na pewno poprawi sytuację :cry2:

Jest taka bieda, żeby coś kupić do produkcji, współpracuję z jedną firmą z Włoch, na niektóre części które rok temu były na półce czeka się teraz pół roku :duh: a nie zapowiada się poprawa..

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Samochód zaliczkowany 10.05.2021 wczoraj tj 02.09 odebrany. Silnik 40D zrezygnowałem z pneumatyki mam MProf, reszta jest . Teraz na folia i wosk. Dla tych co czekają dobrych wieści nie ma . Pneumatyka tyko hybrydy, teraz nawet haka się nie zamówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jak rozumiem autko przyjechało fizycznie z kamerami :cool2: . Widziałem, że 5ki i 3jki przyjeżdzają czasami bez i montują w salonie jako akcje serwisowe, a wydłuża to czas do odbioru.


Zamówiłeś już może koła zimowe? Ciekawy jestem jaki rabat można obecnie dostać w przedsprzedaży (dostałem 24,5% i nie wiem czy dalej marudzić ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamówienie w styczniu przez kumpla brokera. X5 3.0d. W momencie zamówienia nie było mowy o restrykcjach. Termin odbioru lipiec. W maju zaczęły się robić jaja. Kilka restrykcji w tym pneumatyka. Wtedy dowiedziałem się, że powinny wrócić w lipcu. Powiedziałem, że czekamy. Pod koniec czerwca pytam się co z pneumatyką, dealer odpowiada, że może będzie, ale w związku z tym, że zrezygnowałem z mojego slota w maju (oczywiście przez nich, a nie przez moje widzimisię) to nawet jak w lipcu się pojawi pneumatyka to slot dostanę wrześniowy :) Cyrk na kółkach. Telefon do brokera, kumpel się wkurwił, poruszył centrale, ciul wie kogo jeszcze i okazało się, że pneumatyka się znalazła jak i slot w lipcu. Musiałem tylko zrezygnować z kamer 360 i indukcji. Kamery ponoć do końca roku miało nie być na 100% więc ok, myślę dam radę bez tego, nie będę na auto czekał 5 lat, bo patrząc na to jak oni traktują klienta to tyle może to potrwać.


Jakby tego było mało wisienka na koniec, dostałem do podpisania aneks, że rezygnuje z kamer, gdzie kamery widnieją jako 0 zł. Piszę do nich, że przecież jest to dodatkowo płatne wyposażenie, fakt widnieje w konfiguracji jako 0 zł, ale jest częścią pakietu innowacji za 23 koła, więc piszę im, że jeśli wyjmują coś z pakietu to chyba cena pakietu również powinna ulec zmianie. Odpowiedź: nie, u nas tak to nie działa. Kurtyna :))


Czekam na odbiór, auto ponoć płynie, zobaczymy co mi zaoferują w ramach rekompensaty za te cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamówiłem koła M star spoke 740 m R20 . Z oponami Michelin. Wyjdą po ok 18,5k ale w komplecie z dywanikami i oponami do jeszcze jednego auta.

 

W tej cenie masz tez dywaniki i jeszcze opony czy to cena samych kół? Ja mam ofertę na te koła za ok 17.9k, ale mysle czy nie wziąć jednak tych asymetrycznych 21 tak jak mam w lecie (741M).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same koła. Więcej mam na dywanikach. Razem się spina dobra cena. Jak za same koła to masz dobrą cenę. Mój opiekun serwisowy radził mi te koła , więc innych nie szukam. A dotyczas dobrze na tym wychodzę. Ja mam w tym hotel dla tych kół gratis. Ale pozotałe koła płacę hotel. Ja na zimę asymetryczych nie zakładam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
26 maja podpisanie zamówienia - 27 lipca odbiór auta w salonie (x530d)

 

Czy miał któryś z problematycznych elementów jak pneumatyka, kamery 360? U mnie jedna z X5 w dieslu zamawianych w marcu nie ma nawet daty produkcji, ale wyposażenie prawie full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 maja podpisanie zamówienia - 27 lipca odbiór auta w salonie (x530d)

 

Czy miał któryś z problematycznych elementów jak pneumatyka, kamery 360? U mnie jedna z X5 w dieslu zamawianych w marcu nie ma nawet daty produkcji, ale wyposażenie prawie full.

 

Podłączam się pod pytanie. Czy była to Twoja konfiguracja, czy może zdecydowałeś się na model który był już zamówiony?

Ja mam zamówienie z 29.05, wstępnie produkcja połowa października o ile nie przeszkodzą restrykcje których trochę mam…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na odbiór 45e tylko trzy miesiące :). Na hak nie było restrykcji a zamawiałem pod koniec maja br.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 maja podpisanie zamówienia - 27 lipca odbiór auta w salonie (x530d)

 

Czy miał któryś z problematycznych elementów jak pneumatyka, kamery 360? U mnie jedna z X5 w dieslu zamawianych w marcu nie ma nawet daty produkcji, ale wyposażenie prawie full.

 

Podłączam się pod pytanie. Czy była to Twoja konfiguracja, czy może zdecydowałeś się na model który był już zamówiony?

Ja mam zamówienie z 29.05, wstępnie produkcja połowa października o ile nie przeszkodzą restrykcje których trochę mam…

 

Bez pneumatyki, kamer oraz bez hk - ze względu na restrykcje. Nie mogłem czekać. To jest moja indywidualna konfiguracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.