Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ja się tez cieszę ze choć raz nie zostałem zbesztany jak napisałem ze z dołu w 40i delikatnie mówiąc szału nie ma :D :D sam bym chętnie przytulij x5 z v8 pod maska ale nie ukrywam trochę a nawet bardzo obawiam się bardzo wysokiego spalania chociaż przy tej cenie zapewne to już tak dużej różnicy nie robi, bardziej mentalnie jak faktycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ zdecydowanie mniej podatny na podmuchy wiatru - dzisiaj mocno wiało w PL i czuje duża różnice w stosunku do G05.

 


To wreszcie te Twoje poprzednie G05 było podatne na wiatr czy nie ? bo jak sobie przypominam to strasznie broniłeś jak to się idealnie prowadzi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wreszcie te Twoje poprzednie G05 było podatne na wiatr czy nie ? bo jak sobie przypominam to strasznie broniłeś jak to się idealnie prowadzi... :mrgreen:

 

Pisząc ten punkt spodziewałem się takiego postu ;).


Tak jak napisałem kiedyś nie uważam, żeby G05 miało jakikolwiek problem z wiatrem większy niż inne SUVy i wysokie samochody. Po prostu F95 wykazuje tu jeszcze większa neutralność i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że mimo mega stabilności, przy licznikowych 300 potrafi się zrobić ciepło, jak wyjedzie się zza ekranu dźwiękochłonnego - oczywiście tylko na niemieckiej autostradzie :wink:
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma jakieś negatywne doświadczenia, np. zerwanie umowy przez dealera na zamówione auto?

Auto zamówiłem w maju przez brokera ze sporą zniżką, kilka dni temu zamówiłem kolejne, bezpośrednio w salonie (innym niż odbieram pierwsze), mniejsze zniżki, cena już po podwyżkach, ale od jutra podobno też spadają salonowe rabaty.

Brokerzy podobno nie mają już dostępnych slotów i nie wiadomo czy będą mieli w najbliższych miesiącach. Od nowego roku podobno kolejne podwyżki.


Produkcję mam mieć niby październik/listopad, ale nie wiadomo jeszcze z czego będę musiał zrezygnować, żeby się wyprodukowało. Zaczynam się zastanawiać, czy np. czekanie do stycznia lub dłużej, żeby mieć wszystko co zamówiłem, kiedy się okaże, że moja konfiguracja (zamówiona przez brokera) będzie kosztować w salonie po rabatach pewnie ze 100k więcej, czy nie ryzykuję, że ktoś powie, że w zasadzie, to nie wyprodukujemy Panu tego auta, bo nam się nie opłaca.

Pomijam, że z brokerem mam umowę do końca roku, ale zapewniają, że ten termin to tylko dla mnie, żebym mógł się wycofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy odbierając nowe auto z hakiem trzeba robić badanie techniczne? Nie jest to robione automatem przez dealera? Ostatnio domawiałem hak więc miałem inną procedurę.

 

baigcactus gratulacje! super auto! dużo przyjemności!

Dzięki :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy odbierając nowe auto z hakiem trzeba robić badanie techniczne? Nie jest to robione automatem przez dealera? Ostatnio domawiałem hak więc miałem inną procedurę.

Tak, trzeba, tak samo jakbyś doposażył.

Kwitek ze stacji diagnostycznej i do urzędu po pieczątkę w dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli żadna rewelacja,czekam aż ktoś dostanie pneumatykę :x

Wczoraj spotkałem kolegę. Odebrał niedawno X6 30d. Zaglądam a tam pneumatyka i kamery 360. Zdziwiony był jak mu gratulowałem odbiorem samochodu "z restrykcjami". Ale może X6 jest inaczej traktowane niż X5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jak można świadomie rezygnować, z tego , co się chce … Przecież to klient jest Panem !!! Nie mam słów :mad2: !
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie mam pojęcia, jak można świadomie rezygnować, z tego , co się chce … Przecież to klient jest Panem !!! Nie mam słów :mad2: !

Taaaa klient nasz Pan , haha dobre , części nie ma i nie będzie w najbliższym czasie…

Zamówić można ,czekać też można i rok, no ale będę Panem , brak słów…

Czasami trzeba podejść realnie a nie jak snob.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jak można świadomie rezygnować, z tego , co się chce … Przecież to klient jest Panem !!! Nie mam słów :mad2: !

Taaaa klient nasz Pan , haha dobre , części nie ma i nie będzie w najbliższym czasie…

Zamówić można ,czekać też można i rok, no ale będę Panem , brak słów…

Czasami trzeba podejść realnie a nie jak snob.

 


dokładnie,niektórzy myślą że jak mają kase to są "Panami" hahaha co za przedszkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jak można świadomie rezygnować, z tego , co się chce … Przecież to klient jest Panem !!! Nie mam słów :mad2: !

Taaaa klient nasz Pan , haha dobre , części nie ma i nie będzie w najbliższym czasie…

Zamówić można ,czekać też można i rok, no ale będę Panem , brak słów…

Czasami trzeba podejść realnie a nie jak snob.

 


dokładnie,niektórzy myślą że jak mają kase to są "Panami" hahaha co za przedszkole

 

No i te przedszkolaki dzięki swemu podejściu mają w autach to, co chcą mieć , a nie jakieś wybrakowane wypierdki .

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zamówienie na początku sierpnia, odbiór ma być do 2 tygodni. Pierwotnie była mowa o grudniu, więc małe zdziwko czytając te wszystkie niusy o opóźnieniach. Auto już w Polsce.

Bo zapewne nie brałeś wyposażenia które jest w restrykcjach , pneumatyka, hk , kamery 360 i innych o których nie wiem.

Wpadłeś z produkcją na czyjeś miejsce moim zdaniem.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie na początku sierpnia, odbiór ma być do 2 tygodni. Pierwotnie była mowa o grudniu, więc małe zdziwko czytając te wszystkie niusy o opóźnieniach. Auto już w Polsce.

Bo zapewne nie brałeś wyposażenia które jest w restrykcjach , pneumatyka, hk , kamery 360 i innych o których nie wiem.

Wpadłeś z produkcją na czyjeś miejsce moim zdaniem.

 

Owszem, niczego z tych rzeczy nie brałem. Konfig bardzo biedny, 25d, xline za 339k katalogowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.