Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Będę zamawiał na dniach M60i jak byście chcieli można walczyć o wspólny rabat info na priv.

Tylko proszę o odzew jak ktoś na prawdę chcę zamówić i jest gotowy wpłacić zaliczkę a nie się zastanawia.

 

Czy masz już może jakieś ciekawe oferty. Zastanawiam się nad 60i ponieważ mam już elektryka i nie wiem czy hybryda to będzie dobry wybór. To mogą być już ostatnie 8 cylindrówki.

 

Dzisiaj dostałem jeszcze fajną ofertę na 50i 12% plus leasing 101% :-). Szukałem w sumie 40i ale skończę na 50i bez kompromisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, ze 50i to schodzący silnik. W 60i masz zdetuningowany silnik z x5m, natomiast 50i już raczej nie będzie prz3z bmw oferowany.

 

Dobra uwaga. Sprzedaje swój samochód i szukam narazie. LCI będzie do odbioru pod koniec wakacji, tak trzeba liczyć. Ciągle zastanawiam się czy czekać na LCI. Obecnie na pre LCI mają leasing koło 101% i rabat 12%. Taki wniosek po krótkim rozeznaniu. Mój handlowiec zrobił fuck-up z leasingiem na LCI. Obecnie jest coś koło 12% rabatu bez finansowania. Czy orientuje się ktoś jak rabatują Cayenne Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, ze 50i to schodzący silnik. W 60i masz zdetuningowany silnik z x5m, natomiast 50i już raczej nie będzie prz3z bmw oferowany.

 

Dobra uwaga. Sprzedaje swój samochód i szukam narazie. LCI będzie do odbioru pod koniec wakacji, tak trzeba liczyć. Ciągle zastanawiam się czy czekać na LCI. Obecnie na pre LCI mają leasing koło 101% i rabat 12%. Taki wniosek po krótkim rozeznaniu. Mój handlowiec zrobił fuck-up z leasingiem na LCI. Obecnie jest coś koło 12% rabatu bez finansowania. Czy orientuje się ktoś jak rabatują Cayenne Platinum.

 

Wg mojej wiedzy Cayenne już można zamówić tylko hybrydę (rabat rzędu 8-9%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja w dwóch salonach dowiedziałem się ze cayenne nie można już zamówić (Łódź i Poznań). Tylko to co dealerzy maja zamówione, żadnej hybrydy same podstawowe benzyny. Ja czekam na cayenne lift i wtedy wybiorę między cayenne a platinium. Z ciekawych rzeczy to wraca v8 do cayenne lift, ciekawe jak będzie wyceniona.


CY brać lci czy zaoszczędzić pare złotych sam sobie musisz odpowiedzieć. Z jednej strony oszczędzasz sporo kasy chociaż cześć pewnie odzyskasz przy odsprzedaży z drugiej kupujesz nowe ale stare auto.


Przy 8-9 procent na cayenne platinum to xayene może wyjsc taniej jak x5 lci :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dwóch salonach dowiedziałem się ze cayenne nie można już zamówić (Łódź i Poznań). Tylko to co dealerzy maja zamówione, żadnej hybrydy same podstawowe benzyny. Ja czekam na cayenne lift i wtedy wybiorę między cayenne a platinium. Z ciekawych rzeczy to wraca v8 do cayenne lift, ciekawe jak będzie wyceniona.


CY brać lci czy zaoszczędzić pare złotych sam sobie musisz odpowiedzieć. Z jednej strony oszczędzasz sporo kasy chociaż cześć pewnie odzyskasz przy odsprzedaży z drugiej kupujesz nowe ale stare auto.


Przy 8-9 procent na cayenne platinum to xayene może wyjsc taniej jak x5 lci :cry2:

 

W Krakowie tydzień temu powiedzieli mi, że bez problemu hybrydę można jeszcze zamówić (może po prostu mają jakoś wcześniej zamówione, gdzie jeszcze mogą zmienić dowolnie konfigurację - nie wiem). Natomiast jeżeli wnętrze Cayenne po lifcie będzie wyglądało tak jak w Taycanie (a tak słyszałem), to IMHO bardzo nieciekawie (plastik fantastik i same ekrany - generalnie dla mnie wnętrze taycana zajeżdża mocno skodą ale rzecz jasna kwestia gustu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dwóch salonach dowiedziałem się ze cayenne nie można już zamówić (Łódź i Poznań). Tylko to co dealerzy maja zamówione, żadnej hybrydy same podstawowe benzyny. Ja czekam na cayenne lift i wtedy wybiorę między cayenne a platinium. Z ciekawych rzeczy to wraca v8 do cayenne lift, ciekawe jak będzie wyceniona.


CY brać lci czy zaoszczędzić pare złotych sam sobie musisz odpowiedzieć. Z jednej strony oszczędzasz sporo kasy chociaż cześć pewnie odzyskasz przy odsprzedaży z drugiej kupujesz nowe ale stare auto.


Przy 8-9 procent na cayenne platinum to xayene może wyjsc taniej jak x5 lci :cry2:

 

Jutro podjadę do Katowic i dowiem się jak to wygląda. Może wezmę coś zamówionego przez dealera. Zobaczymy co mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dwóch salonach dowiedziałem się ze cayenne nie można już zamówić (Łódź i Poznań). Tylko to co dealerzy maja zamówione, żadnej hybrydy same podstawowe benzyny. Ja czekam na cayenne lift i wtedy wybiorę między cayenne a platinium. Z ciekawych rzeczy to wraca v8 do cayenne lift, ciekawe jak będzie wyceniona.


Nic nie wraca, przecież GTS i Trubo mają V8. S-ka będzie po lifcie z V8, tylko ma mieć taką moc jak teraz GTS , więc nie wiem czy GTS nie wypadnie z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 11.02.2023 o 11:24, --maly-- napisał(a):

Taki leasing niestety obecnie podatkowo nie ma sensu to strzał w kolano. Obecnie najlepiej żeby kwota wykupu była jak największa i wykupić samochód jako towar handlowy wtedy dokładamy najmniej podatku odpisując całość od wykupu i płacąc całość od sprzedaży.

Jaki „towar handlowy”? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, _holek napisał(a):

Panowie jakie najnowsze wieści odnośnie rabatów? Na LCI do produkcji można dostać 12% plus finansowanie niecałe 102%. Ktoś ma inne info?

Potwierdzam info jak chodzi o finansowanie (nawet przy niektórych parametrach wychodzi niespełna 101%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evol napisał(a):

Potwierdzam info jak chodzi o finansowanie (nawet przy niektórych parametrach wychodzi niespełna 101%).

Na jakich parametrach wpłata/okres finansowania/wykup oferują takie finansowanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Leon napisał(a):

Na jakich parametrach wpłata/okres finansowania/wykup oferują takie finansowanie? 

Wydaje mi się, że na każdych, tzn. u mnie akurat poprosiłem o 3 symulacje, każda z wpłatą własną 45% przy czym jedna na 2 lata i wykup na poziomie 100k brutto, druga na 2 lata i wykup na poziomie 150k netto i trzecia na 3 lata i wykup 1%. W każdej opcji wychodziło 101-102%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, evol napisał(a):

Wydaje mi się, że na każdych, tzn. u mnie akurat poprosiłem o 3 symulacje, każda z wpłatą własną 45% przy czym jedna na 2 lata i wykup na poziomie 100k brutto, druga na 2 lata i wykup na poziomie 150k netto i trzecia na 3 lata i wykup 1%. W każdej opcji wychodziło 101-102%.

No to solidna promocja, jak zamawiałem auto w kwietniu to nie było opcji z takim finansowaniem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Leon napisał(a):

No to solidna promocja, jak zamawiałem auto w kwietniu to nie było opcji z takim finansowaniem 🙂

ja zamawiałem auto w marcu ale bez finansowania i teraz przed odbiorem zaproponowali takie warunki, to już żal było nie brać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Endriu176 napisał(a):

Panowie gdzie wy dostajecie rabaty rzędu 12% i finansowanie na poziomie 102%?? Ja byłem u 3 dealerów i rabat Max 9% i finansowanie Ok 110%😳

Proszę Cię 🙂
Doszedłem już do 14 w dwóch salonach. Jeżeli jesteś gotowy na zamówienie to może coś jeszcze się ugra przy dwóch :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 26.07.2023 o 11:14, Endriu176 napisał(a):

Byłem tylko u 3 dealerów i twierdzą że  nie mogą dać więcej niż 9% rabatu, nawet przy finansowaniu Np. gdzie wplata wstępna Max 45%, wykup 30k, 4 lata. 

aż nie wierzę , z drugiej strony to nowy model i zawsze na początku rabaty max 10% 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.