Skocz do zawartości

Rabaty na g05


słonik40

Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik 2021 a auto dostajesz prawie w 22, ale nie wiem czy masz na to wpływ...

 

Poza tym to już może być bardzo blisko LCI. Moim zdaniem ogłoszą go Q1/Q2 2022 pomimo tego co piszą na bimmersie. I pewnie analogicznie do X3 zmienia lampy w X5, wydech, pewnie nie odważa się zmienić zestawu wskaźników ala Mercedes, ale pewnie je uatrakcyjnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zmiana wskaźników to tyko na plus ...

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości testów dostali po głowie za zegary wiec może być to impulsem do zmiany, tym bardziej ze nie wykorzystują możliwości wyświetlaczy w porównaniu z konkurencja. Z drugiej strony konsekwentnie wsadzają obecne ekrany do każdego nowego modelu BMW i powoli mniej osób ma z tym problem. Ja po tych 3 latach przyzwyczailem się już do nich i w sumie mi pasują - jedyne, czego bym chciał to wyświetlania Google Maps w zegarach jak w Audi lub chociaż w Head up-ie. Powinni tez dodać do każdej wersji ta opcje z M-ki w ustawieniach sport - zawsze byłaby to jakaś odmiana i możliwość zmiany.


Dzisiaj na bimmersie widziałem jakiś temat z LCI w 2022. Wiec może rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika to jedno - tutaj na pewno będzie więcej opcji ustawień i wśród nich ma być klasyczny wygląd zegarów.

Druga rzecz, która mi mniej się nie podoba to 2 duże wystające z deski ekrany (jak w iX i4, oraz pewnie w nowyej 7 i... nowej Kii Sportage.:)).

Ich wadą jest też to, że wyświetlacz z zegarami jest mniejszy od centralnego.

A poniżej kolejny render. DRL ala poliftowa seria 3.

https://www.bmwblog.com/2021/08/09/2022-bmw-x5-m-facelift-rendering/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2021 a auto dostajesz prawie w 22, ale nie wiem czy masz na to wpływ...

 

jak bierzesz w comfort lease to bez znaczenia jest.... i tak oddasz to auto

 

Nie biorę w comfort lease. Zresztą, potrzebuje auta w grudniu 2021, to biorę w grudniu 2021. To że będzie nowa wersja czy że to grudzień nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Nikt nie chciał dać większego rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to mój pierwszy post więc witam serdecznie :)


przymierzam się do zakupu g05, konfig na 450k. Rabaty uzyskane w salonach to od 7% do 13% na konfig (Wrocław, Rzeszów, Warszawa) oraz 17% dobrze doposażona wersja ze stocka. Broker: 18%-20%.


Leasing 0% -> w salonach o tym słyszeli ale nie widzieli... Chcę spłacać pojazd w okresie 5 lat, 20% wpłata / 60% / 20% wykup. Poniżej 109% narazie nic nie znalazłem.


Pytania:

- oprócz tego, co wyczytałem na forum -> jakieś lepsza rabaciki gdzieś idzie wyrwać? Lepszy leasing?

- trochę offtop, ale czy ma ktoś dostęp do aktualnej wersji odnośnie restrykcji? W salonie tylko słownie mówili, że kamery 360 w którymś tygodniu mają już być produkowane, ale nie chcieli mi wysłać całego pliku


pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o leasing, to mi broker proponował 4,5 %, wersja którą miał dostępną od ręki.


Jeżeli chodzi o ceny, to widzę że mogę kupić używkę za tą samą cenę co mój konfig minus 20 % rabatu, więc nie wiem co mam robić. Czekać? Ceny spadną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź leasing w ing. Jest oferta na 106% przy wpłacie 10% na 5 lat. Pamiętaj że poza rabatem możesz dostać ubezpieczenie na 1 rok gratis czyli ok 2% rabatu.

 

106% na 5 lat to mega dobra oferta, gdzie jest haczyk? Czy Ing kupuje też auto? Bo jedyne wytłumaczenie, że zarabia na rabatach…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź leasing w ing. Jest oferta na 106% przy wpłacie 10% na 5 lat. Pamiętaj że poza rabatem możesz dostać ubezpieczenie na 1 rok gratis czyli ok 2% rabatu.

 

106% na 5 lat to mega dobra oferta, gdzie jest haczyk? Czy Ing kupuje też auto? Bo jedyne wytłumaczenie, że zarabia na rabatach…

 

Nie, sam kupujesz. Wyjściowo wychodziło 106.5, po negocjacjach dostałem 105.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź leasing w ing. Jest oferta na 106% przy wpłacie 10% na 5 lat. Pamiętaj że poza rabatem możesz dostać ubezpieczenie na 1 rok gratis czyli ok 2% rabatu.

 

106% na 5 lat to mega dobra oferta, gdzie jest haczyk? Czy Ing kupuje też auto? Bo jedyne wytłumaczenie, że zarabia na rabatach…

 

Nie, sam kupujesz. Wyjściowo wychodziło 106.5, po negocjacjach dostałem 105.9.

 

Ja mam około 103,5% na 2 lata 10% wplaty i 50% wykup.

Procentowo mniej ale. 3 lata krócej. W ing wyglada na mega deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie 3 lata 25% wpłaty wykup 1% leasing 102.5% po ostrej walce w Millenium i Pko podobna oferta.

Wszystko zależy od parametrów bo przy moich te 2.5% to to takie samo oprocentowanie co ok. 8% przy 0% wpłaty i 40% wykup na 5 lat. Nie da się tego porównać tak bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć


czy ktoś może orientuje się jak aktualnie wygląda sprawa z rabatami ?


dostałem propozycje na 12 % ( ponoć ze względu na posiadanie 4 pojazdów bmw ) i nie wiem czy komuś udało się udało uzyskać coś znacznie lepszego ( 15/16 + ) w ostatnim czasie?

Też nie chcę kombinować jeśli sprawa będzie się rozbijała o 1 procent ;) - Silniki 3.0d lub M50i ( albo rozsądnie albo szaleństwo :)


Pytałem też o X7 ( wychodzi podobnie przy mojej konfiguracji ) - niestety tam rabat nawet mniejszy - 10 %


pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał BMW na już to odstąpię leasing na G06. :D Zostało 1,5 roku leasingu.Jest pneumat, kamery 360°, Harman, ładowarka indukcyjna, czyli wszystko to co teraz unikalne haha.


de406852fc536eb6med.jpg


Ps. ~13500 km przebiegu :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby ktoś szukał BMW na już to odstąpię leasing na G06. :D Zostało 1,5 roku leasingu.Jest pneumat, kamery 360°, Harman, ładowarka indukcyjna, czyli wszystko to co teraz unikalne haha.


de406852fc536eb6med.jpg


Ps. ~13500 km przebiegu :norty:

Ale fajny kolor na x6. To portimao?

Pokaż więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.