Skocz do zawartości

Rufio

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rufio

  1. Chore z tą akcyzą. Ale taki eurotax trochę fałszuje. Szczególnie przy marakach premium. W E60, które jest w domu samych dodatków jest na 110k zł. A eurotax tego nie uwzględnia, albo w niewielkim stopniu. No i ciekawe jak bedzie z prawie nowymi autami. Ostanio szukałem E92 w dieslu. I nalazłem dwie identyczne 320d m-pakiet 2007r. Jedna u dealera w Niemczech, druga w Bawarii w Warszawie. Różnica w cenia kosmiczna. Niemcy 8 tkm przebieg pierwsze rejestracja 03.2008 38500Euro po przeliczeniu na złotówki po sprawadzeniu 132 tys złotych. Samochód dostępny na fakturę, a jak się ma NIP-em europujeski nie ma wtedy problemu. Polska 15 tkm przebieg 15 tkm pierwsza rejestracja 01.2008r 164900zł Samochód w Niemczech prawie 20% taniej Oba mają identyczne wyposażenie. A potem celnik powie na granicy, że wg eurotaxu jest warty tyle a tyle
  2. mam ten silnik (4 cylindrowy 163KM) w E91 i nie wymienia sie rozrządu. Bierz dwulitrówkę. Jak mało mocy to ją zaczipuj
  3. W drzwiach obudowa ta sama. Tylko głośnik jest głębszy. Basowe pod siedzeniami są większe i osłona jest wycięta. http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=122758&page=2 Tu są fotki jak to wygląda po siedzeniem
  4. Fabryczny system audio jest kiepski. Sama wymiana głośników na lepsze niewele da, bo bez wzmacniacza radio ich nie pociągnie. Ja u siebie wstawiłem 4 kanałowy wzmacniacz, plus większe głośniki basowe pod siedzenia. Głośniki średniotowe w drzwi . I wysoko tonowe w w okolice lusterek. I teraz jest już naprawdę ok.
  5. Rufio odpowiedział(a) na tomsiu1972 temat w E60, E61
    Co masz na myśli dobrze? Bardzo duże przyrosty? duże przyrosty i bezpieczne dla silnika? Ja robiłem u Masters 320d to po chipie gdzie wyszło 210KM nie było opcji, żeby mnie wypuścił na ulicę. Po prostu coś by się rozleciało.
  6. Ten jeszcze nie. Dopiero ten 320i 170KM ma bezp. wtrysk.
  7. Mam tak samo. To wina mapy - ona jest...jeszcze... trochę jeszcze niedopracowana... Na jesieni ma się pokazać v. 2009-1 i ta podobno będzie zadawalająca (podobno). Też pozdrawiam Widzę, że to standardowy problem. U mnie jest tak samo
  8. Wygląda to na krojenie klienta. Wymieniałem klocki w ASO w Bydgoszczy i w Szczecnie i nigdzie nie kasowali za test komputerowy.
  9. Rufio odpowiedział(a) na datmast temat w E90, E91, E92, E93
    W Stanach mają problem z silnikami 335i. B. często siadają pompy paliwa. Niektórzy już mają dwa razy wymienione. I część trójek jest z Południowej Afryki a nie z Niemiec
  10. Skąd 2500zł? Masz jakąś na to kalkulację? Klocki przód z czujnikiem 700zł Klocki tył z czujnikiem 500 zł No może jak doliczy jeszcze wymianę płynu hamulcowego to może się nazbiera 2500 zł
  11. A za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h jest 1000zł i 10 punktów. BEL też nieźle daje radę :D
  12. Dość delikatny lifting. Lipa silnika x23d 2l diesel biturbo nie wprowadzili. Będzie dostępne 320xd Nowy silnik 330d będzie miał 245KM i 520Nm lżejszy od starego o 5kg i ma 6,1 sek do setki Poszerzona rozstaw tylnych kół o 24mm Dostępna będzie w Coupe i Cabrio skrzyna biegów dwusprzęgłowa z M3 Nowy I-drive. Coś tam pozmieniali :)
  13. Rufio odpowiedział(a) na dnowinski temat w E60, E61
    Skrzynia Ci padła? Kto zawinił?
  14. Rufio odpowiedział(a) na hugo1 temat w E60, E61
    A wracając do aut z USA. Właśnie teraz posiadane E60 uległo awarii. Pękł jakiś wężyk czy coś w tym stylu przy wspomaganiu kierownicy. Auto jeszcze na gwarancji. Assistance BMW zawiozło auto do dealera i podstawiło zastępcze. Mając auto z USA nie masz tego. A pozatym może być więcej różnic. Na forum E90post.com kiedyś było to analizowane na przykładzie trójki. Ale polska mentalnośc jest taka, że nikt się nie przyzna ile dał naprawdę za samochód. najlepiej podać: ja dałem 100kzł ( a w myślach dodając jeszcze plus to i tamto a uszkodzonym zderzaku i błotniku to nic nię będę mówił). Co prawda korci takie BMW 650 z USA, ale prędzej sprowadzę Corvette
  15. Rufio odpowiedział(a) na hugo1 temat w E60, E61
    Ale o czym my mówimy. Weersja US nie ma mozliwoości zamowienia wielu opcji: - tylne poduszki powietrzne - funkcja TV - wentylownae fotele - do wyboru tylko skóra Dakota - domykanie drzwi To tak na szybko. Podobnie jest w E90.
  16. Ale wspomniałem, że za wkrótce będzie z tym problem. Zresztą w E90 nie ma ma miejsca na koło zapasowe. I teoria LPG vs diesel upadnie. Będzie benzyna vs diesel. Zresztą E90 już nie jest takie nowe na rynku od marca 2005r
  17. Ale kiepsko widzę nowe BMW na LPG: - brak miejsca na koło zapasowe - trzeba dawać butlę w bagażniku - nowe systemy bezpośredniego wtrysku paliwa. I teoria o oszczędności bierze w łep
  18. Tylko, dealer sprzedaje auto po 6-12 miesiącach. A pierwszy właściciel dopiero po ok 3 latach
  19. Możesz dać linka do tego dealera/komisu?
  20. Odpuść Pirelli Euforia - strasznie twarde.
  21. Rufio odpowiedział(a) na firewire temat w E46
    Tak
  22. Tak. Ale ze strony głownej bmw nie wiele znajdziesz. Wejdź na strony poszczegolnych dealerów z zakladki znajdź dealera. Dopiero jak bedziesz miał strone dealera wejdź na samochody używane BMW
  23. Tak. Generalnie mało ciekawa oferta. Dealerzy BMW mają 530d z 2006 za 170 -180 tys. I jako używki bez problemu leasingujesz. Oczywiście do spłaty wyjdzie Ci więcej.
  24. Bo to nie ta opcja. Powinieneś mieć 5DF.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.