Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. Takie doswiadczenie. Wjezdzasz na jezdnie podobna do autostradowej ( niemieckiej) i sluchasz :dance: szum powietrza, szum tracych opon o jezdnie,gang silnika, wydech a na normalnej pospolitej szosie w polsce tluczenie, jakies walenia, stuki, zgrzyty tapicerki ( wszystko zalezne od zuzycia pojazdu)
  2. Jadac autem zaledwie kilkuletnim ojca dostaje palpitacji , to juz nie mowie w 15sto letnim aucie. Moze to oznaki wyeksploatowania
  3. Na pewno nic sie nie UŁOZY
  4. Weź poczytaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=89856&highlight= po co kolejny podobny temat.
  5. To juz cos wiemy wiecej- zobaczymy co znowu sie dowiesz w poniedzialek. :wink:
  6. NApisz co i jak bo to juz kolejny dzien.....czas leci a My tylko spekulujemy i moze niepotrzebnie wydajemy ostateczny wyrok o zrobieniu Cie przez tych GOSCI w tzw. KONIA ( ale niestety tak to wyglada)
  7. A nie chcialbys zasiasc za steram juz od razu? To jak czekanie z sexem do slubu :roll2: A jak sie cos stanie w tym kontenerze? moze go slona woda zaleje na Oceanie? Jaka jest roznica pomiedzy przyplynieciu auta calego a rozebranego w drobny mak? Jak cena taka sama w sumie to nie oplaca sie nawet dla spokoju psychicznego bo sie moze okazac , ze jednak sie spodziewales czegos innego w detalach.
  8. Przypominam chlopaki, ze tu sie ma prowadzic rozprawa miedzy Diesel a Benzyna. :nienie: a nie skrzyni biegow
  9. ten komis to mi wyglada na jakies mieszkanie w blokowisku na ktoryms pietrze.
  10. Diesel jest lepiej wyposażony, a mimo to tańszy w zakupie od 3.0i. Benzyna mnie interesuje, bo robię 10 000km rocznie. I teraz kupując 2005 rok e46 w benzynie z przebiegiem do 100 000 km muszę liczyć się z wydatkiem 24 000 do 25 000 euro i w dodatku, albo nie ma navi 16:9 lub posiada te małą i w welurze :duh: Natomiast diesla kupię za 19 000 - 20 000 euro w m-pakiecie, z dużą navi itd. No i benzynowy potworek spali 11-14L na 100km, więc diesel gdyby potrzebował nagłego ratunku (wymiana turbo, wtrysków) nie przebije ceny zakupu benzyny, ale sercem, jako były dieslo-maniak jestem za benzyną :norty: - bo nigdy nie miałem :mrgreen: do 25 tys e to e90 mozna miec i to lekko, a nie e46, wiec cos tu przesadziles :liar: :wink:
  11. znaczy sie zent Diesel slabiej wyposzony a dodatkowo drozszy czy odwrotnie? J zauwzylem, ze im wieksza poj silnika tym pakiet wyposazenia wiekszy. Nie jest to regola ale czeste zjawisko
  12. Dobra kij mu w cztery litery, sprawy z komisem raczej łatwo nie zalatwisz. On w niemczech a interes sobie zamknal i pojechal-na bank jakis pajac tam siedzi i jesli chcialby to by ci to wyslal. Szukaj jakos w ksiazce tel. tego goscia3 i dzwon do niego. jak nie daleko to jedz.jak on Cie oleje to juz po ptokach
  13. Dla mnie to kolejny odstraszacz na ochote obcowania z sercem Diesel w przyszlym BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=89941&highlight= wiem , ze nie sa to wypadki kotre sa regola i swiadcza o kazdym Dieslu , ale takie przypadki mnie akurat nakierowuje coraz wyrazniej na benzynowy silnik.
  14. czestek1 odpowiedział(a) na vipior temat w E36
    A to moze masz inna technike na ten zabieg, szukajac miejsca najbardzej dogodnego cenowo sami Panowie mowili zebym sie liczyl z tym ze po wklejeniu nowej szyby symboliczne 3-5 h najlepiej nie jezdzic-postawic auto w cieniu i jesli nie ma cisnienia to nie jezdzic . W TVN Turbo byl odcinek gdzie wymieniali szybe w Golfie V i to samo bylo powiedziane.
  15. Oto chodzi ze gosciu1 kupił od tego komisu bez tej umowy ( gosciu3-komis ) był to zwykły handlarz i odsprzedał mi to autko w przeciągu 2 tygodni od jego zakupu... i teraz mi brakuje tej umowy komis2 w ogóle nie odbiera telefonów a gosc1 stara się wyrwać ta umowę od komisu jaka mas zpewnosc ze gosc1 nie robi cie w jajo, bo kto przy zdrowych zmslach kupuje od komisu auto bez tej umowy gosciu3-komis.Jaka mial pewnosc ze auto np. nie kradzone ?zadnej .olej go bo to OSZUST . dzwoniles do komisu sam? czy opierasz sie na tym co mowi ten oszust?
  16. czestek1 odpowiedział(a) na vipior temat w E36
    Rozsadne pieniadze w tym modelu wraz z nowa szyba to jest max.400zł w Szczecinie dalem 350zł-stalem obserwowalem, wszystko gra nic nie cieknie.Pamietaj po klejeniu nie mozna jezdzic od razu.
  17. Czyste sumienie masz ale co z tego jak auta nie zarejestrujesz na siebie. Sam dzialaj-dzwon do komisu i BAAAAARdzo popros o takowa umowe gosc3-komis a jak oni beda cos sciemniac to szukaj jakos po nazwisku z dowodu tego goscia3 i do niego wal-jak to nic nie da to prawnik i porada.
  18. czestek1 odpowiedział(a) na vipior temat w E36
    Diesel bardziej zanieczyszcza atmosfere niz Pb, Maja katalizatory
  19. Jesli dostaniesz ksero umowy sprzedazy auta komisowi od goscia 3 czyli osoby widniejacej w dowodzie auta to raczej powinno byc juz dobrze. Mialbys ta ciaglasc co chcieli ( ja myslalem ze ta ciaglasc ma znaczenie tylko dla 3 ostatnicj wlascicieli ale widocznie jesli byl komis to jeszcze to chcieli z gosciem 3) tak gosc3-komis ( mialbys , jak zdobedziesz ) komis-gosc1( rozumiem ze masz ksero) gosc1-Ty ( analogocznie masz) z pkt widzenia prawa byloby idealnie a co do tego sadu nie wiem, nie jestem prawnikiem. Ustal kto i na ktorym laczu wali Cie w rogi -jak sie wyjasni to dobrze jak nie to szybko lec do prawnika bo jak nie zarejstrujesz w 30 dni to jeszcze sa kary pieniezne.
  20. POWOLI POWOLI, cos mi tu nie gra, czytalem wiele o tym zarowno info. z wczesniejszych miesiecy ( a spekulacje trawaja juz dlugo i powoduja tylko wrost cen) Wzrosnie podatek, czyli kazde 1000kg LPG wrosnie o 405zł, czyli 0.405 zł do kazdego kg ( 1kg LPG= 1.78l) czyli reasumujac CENA jednostkowa wzrosnie o jakies .........0.22 zł do kazdego litra........ czyli 2.25 zł + 0.22zł = 2.47 zł wiec skad wzioles te 3zł?? to co oni znowu chca jeszcze podniesc?Czy te 3zł/litr bedzie tez wynikiem ogromego skoku samego surowca co da nam 2.80zł plus jeszcze ta podwyzke ?
  21. Rado_! :cool2: tak , jako autor nie neguje Diesla . Daj mi wiare pragne takiego 3.0l w Dieslu , ale stac mnie na auto z lat wczesniejszych i wybierajac miedzy Diesel ( ktory sykcesywnie ma DUZO wiecej przejechane) a Benzyna wybiore jednak PB z uwagi na mniejsza awaryjnosc nawet przy wiekszych przebiegach. Tak jak zaznaczyles-jestes przedsiebiorca prowadzisz firme . jak sam powiedziales JEZDZISZ ja przewidywalnie max 15 tys w roku bede robil( tak jak teraz, jednego roku 10 tys a 20tys km )wiec efektywne wykorzystanie tego suilnika nie ma tu miejsca.NIE ZWROCI mi sie
  22. Do prawnika idz sie poradz bo ja nie wiem co w takiej sytuacji zrobic, Jak pojdziesz do skarbowki czy na policje to podkopiesz sie . jak sie okaze ze auto lewe to moga zarekwirowac, gosciu 1 bedzie sie tlumaczyl ale Ty nie bedziesz mial ani kasy a ni wozu. Wydaje mi sie ze gosciu1 swiadomie cie wrobil bo on powinien miec umowe komisu z gosciem3 bo niby na jakiej zasadzie nabyl auto od komisu. Idz sie poradz nawet w urzedach sa porady darmowe prawnikow ( a jak cos to moze 50-do 100zł) kurde kiepsko
  23. kurdeee :doh: to z pkt widzenia mojej kobiety , ktora pracowala w urzedzie jesli ty masz umowe z nim a on pokaz tobie umowe jego z komisem to niby dobrze. W takim ukladzie ciala dal gosciu 1 bo kupujac auto powinien miec ta umowe goscia 3 z komisem, i teraz gosciu1 wyczul , ze komis robi go w balona i sie wyzbyl klopotu , czyli odsprzedal Tobie auto bo wiedzial ze nabyl go nieprawnie i , ze go nie zarejestruje :nienie: Gosciu1 mogbyc glupcem nieswiadomym przepisow bo nie wziol umowy komisu z gosciem3, albo jest swiadomym oszustem i dzieki kłamstwu ze pojdzie do komisu i wezmie papier( A POWINIEN GO MIEC U SIEBIE) wcisnal Ci szmelc prawny
  24. Przeczytaj dokladnie to co napisalem. Nie strasze Cie ale masz klopot
  25. Tak ale dowód rejestracyjny jest na goscia3 i poszedłem do skarbówki i powiedzieli mi ze nie zarejestrują mi samochodu bo nie ma ciągu umów brakuje między gościem3 a komisem i jak to się mówi [bAD] zbita :x dokladnie TAK o tym Ci napisalem w dalszej czesci, ze gosciu 1 powiniec dac Ci zebys widzial umowe JEDo z komisem zebys wiedzial jakim prawem osoba nie widniejaca w dowodzie cos ci sprzedaje. tak wiec umowa miedzy gosciem 3 a komisem nie gra tu roli. Wiec jesli Ty nie widziales umowy miedzy gosciem1 a komisem ( i nie zrobiles ksero) to jestes UGOTOWANY.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.