Treść opublikowana przez przemekk23
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Może być też tak że wizualnie ok, a według ich "norm" tarcza kwalifikuje się do wymiany jako już za cienka.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Standardowy wg. mnie wygląda całkiem fajnie.
-
BMW F10 525d | michalfokus
Jakby ktoś kombinował, to raczej łatwiej wymienić kierownicę niż fotel. A fotel kierowcy wygląda lepiej niż mój po 70.000km
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
I tak wiadomo, że 2.0d kupują tylko ci, których nie stać na 3.0d :) Ciesz się wątkiem, bo zaraz wyleci w powietrze :) To prawda, w mieście i na naszych drogach wszyscy niezależnie od mocy silnika podróżują z podobną prędkością (co najwyżej prędkość chwilowa może się różnić). A że Vw w TDI są najszybsze, to przecież każdy wie :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Tak piszą w każdym artykule w naszej prasie motoryzacyjnej. Czytam tego sporo, a zawsze AUDI pod względem jakości wykończenia jest wyżej (albo dużo wyżej) od BMW.
-
Odbiór BMW F30 335i x-drive
Bardzo możliwe że to ma jakiś wpływ na ilość km. Ja też bym nadmiernie się tym nie przejmował, ale jednak byłbym ciekawy, skąd taki przebieg.
-
Odbiór BMW F30 335i x-drive
Może coś Ci się pomyliło z tym przebiegiem? Nie pamiętam dokładnie, ale miałem kilka km przy odbiorze. Swoją drogą ciekawa sprawa, bo umowa dotyczy auta fabrycznie nowego. Rozumiem jakiś minimalny przebieg techniczny, ale kilkadziesiąt km na wyjazd z fabryki i ewent. późniejsze podstawienie auta to wydaje się jednak zbyt dużo. Rozumiem że można nie traktować auta jak muzeum, ale jednak kupując nowy samochód płaci się właśnie za to, że kupujemy świeży, nieużytkowany wcześniej pojazd.
-
Wybór 320i/328i lub 420i
A kto o czymś takim mówił???
-
Bmw X5 vs Range Rover Sport vs Porsche Cayenne
W nieco słabszej wersji V8 diesel ładują też do VW i Audi. A jest (a przynajmniej był) w Audi jeszcze V12 TDI. Mówiąc szczerze, nie jestem w stanie uzasadnić sensu istnienia takich silników. Argument oszczędności na paliwie przy tej cenie aut wydaje się co najmniej niedorzeczny. Inna rzecz, że diesel ogólnie jest raczej w odwrocie.
-
320d xDrive GT - konfiguracja do oceny (PILNE)
Może jest dostępna w sensie, że ktoś sobie doposażył. Jak też dokładałem, bo zapomniałem dopisać do konfiguracji.
-
320d xDrive GT - konfiguracja do oceny (PILNE)
Chyba jest to jakiś wyznacznik, bo o ile wszystkie systemy i inne nowinki pojawiają się już w segmencie kompaktów, to nie sądzę żeby deska w skórze była tam dostępna. Moim zdaniem obszyta deska wygląda zdecydowanie lepiej, niż wielka połać plastiku na którą praktycznie bez przerwy zwraca się uwagę.
-
320d xDrive GT - konfiguracja do oceny (PILNE)
To się uwijają jak mrówki. Nie słyszałem jeszcze o takim tempie produkcji. Rabat bardzo fajny, jakby takie dawali to pewnie nie byłoby sensu kombinować z brokerem.
-
F15 X5 Czas realizacji zamówienia
Z tego co kiedyś słyszałem, to u nas nie ma takiej opcji żeby sobie podejrzeć stan zamówienia samemu (jest chyba w US).
-
X5 F15 50i czy M50d
Za wikipedią: "Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa". I weź tu bądź mądry jak się zachować.
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
No wiesz co, merytoryczny temat o 520d wyleciał w powietrze, a tu coś takiego :nienie: :)
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Generalnie to ja od tygodnia tu zaglądam codziennie z wypiekami na twarzy i ciekawością, czy temat już został zamknięty, czy jeszcze działa :)
-
Wybór 320i/328i lub 420i
Nie jeździłem, ale obawiam się, że dobre osiągi 320/420i mogą być czysto papierowe. W normalnej eksploatacji może nie być za fajnie, zwłaszcza jeśli nastawiasz się na trochę większą dynamikę. Co do awaryjności 28i - ja bym się nie martwił w nowym aucie- zanim się rozleci, dawno go już sprzedasz. Automat obowiązkowo, chyba że masz 20 parę lat i komfort nie jest priorytetem :)
-
Kierownica M-Pakiet
Zgadzam się, kierownica jest ładna i z dobrego materiału, ale ciężko zrozumieć na czym polega jej "sportowość". Zawsze można wrzucić m performance, chociaż nie wszędzie będzie wizualnie pasować.
-
Wymiana opon w X3 2.0d F25
Ja mam u siebie dojazdówkę BMW w bagażniku (na zimę) i nie ma opcji, żeby spakować w takiej konfiguracji wózek dla dziecka. Niestety, jak ktoś szuka dużego bagażnika, to musi zmienić markę :)
-
Kierownica M-Pakiet
Plastikowa skóra w kierownicy mpakietowej? Nie wiem jak po lifcie, ale u mniej jest gładka skóra nappa, która raczej nie jest plastikowa. Inna rzecz, że nie jest to idealna kierownica do "sportowej" jazdy.
-
Kierownica M-Pakiet
Super, niestety te nowe mpakietowe wyglądają już jak dla mnie dużo gorzej.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Spalanie rewelacja, u mnie w 2.0d 2 x mniejsza moc, a wynik byłby w tych warunkach na poziomie tylko o 2 l mniejszym.
-
Co wybrać 535i albo 530d lub 535d
Ale rozumiem, że pod względem odczuwanych (a nie rzeczywistych) osiągów, bo chyba tylko ewent. w tej kategorii można te silniki zrównać?
-
528 xdrive -opinie po 50 tys km.
A co ja mam powiedzieć, zwłaszcza przy takich mrozach jak teraz w PL? :)
-
all show and no go
Mi całość się nie podoba, ale nie widzę bezpośredniego związku pomiędzy silnikiem a pakietem stylistycznym. To chyba nie jest najlepszy przykład jeśli chodzi o rasowy dźwięk silnika.