Treść opublikowana przez przemekk23
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Wydaje mi się, że przy takich prędkościach w kwestii głośności większe znaczenie ma opór powietrza, opony itp. niż sam silnik. Różnicy w spalaniu R4 i R6 przy prędkości ok. 200 kmh może praktycznie nie być.
-
F10 528i 2014
Fajna,świeża:)Środek mam taki sam,tylko Dakota zamiast nappy,lakier też identyczny.Zacnie wygląda,ale będzie bez przerwy brudna:)
-
silnik x25d - opinie
Panowie, nie przejmujcie się. Spece na forum F10 już dawno orzekli, że 2,0d nie jedzie, nie da się wyprzedzić bez narażenia życia i nadaje się tylko do spokojnej jazdy po powiatowym mieście :) Moim zdaniem mało kto z kupujących F10 (a tym bardziej F15) kieruje się głównie sportowymi osiągami, bo nie do tego służą te auta. Stąd też R4 jest tutaj jak najbardziej na miejscu do normalnej jazdy.
-
Jakie audio zamiast standardowego w F10?
Co kto lubi, niektórym pasuje zestaw podstawowy, niektórzy też nie widzą różnicy między B&O a HiFi. Jak dla mnie HiFi Prof też gra dobrze
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Całe szczęście ori klocki z tyłu prawie nie pyla (przynajmniej u mnie)
-
Co wybrać 535i albo 530d lub 535d
W katalogu piszą o 535d : "dwustopniowa turbosprężarka o zmiennej geometrii". Dziwne, bo też mi się wydawało, że są dwie turbiny.
-
Przeglad po 40.000 km
Na Czerniakowskiej koniecznie nie myj :)
-
silnik x25d - opinie
Przy takich przebiegach polecam rower.Wyjdzie na zdrowie i można przy okazji zamieszać na nowym forum
-
F11 535d xDrive vs. Audi A6 3.0 tdi Avant
Rzecz dyskusyjna, ale według mnie A6 wygląda nijako. Z przodu ok, ale z boku i z tyłu przypomina mi Superba albo Passata w powiększonej wersji. Wrażenie "nowoczesności" może wynikać ze sporo mniejszego stażu na rynku w porównaniu z F10. Zazwyczaj porównywane są najbardziej chodliwe wersje 2.0. Nowe F11 535d i A6 C7 na wypasie kosztują już mniej więcej 2 x tyle co 2.0d. Może za duża abstrakcja dla przeciętnego czytelnika.
-
F10 pilot do multimedów
Trójkącik- najpewniej ostrzeżenie o pojazdach znajdujących się w martwym polu.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Bingo :) Ja w każdym razie podziwiam tych decydujących się na tego typu zakup (nowe M). Ceny zbliżone do sportowych aut z najwyższej półki, utrata wartości porażająca.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Kojarzę, że któryś z dyskutantów już jakiś czas temu kupował M5 :)
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Dokładnie tak. W aucie wykorzystywanym do celów cywilnych to się mija z celem. Chyba że ktoś chce uniknąć pylenia za dodatkową opłatą 37kPLN :)
-
F30 + Felgi 18" + RFT
Miałem taki dylemat w F10. Przejechałem się, zobaczyłem i porównałem samemu- rzecz jest na tyle subiektywna, że inaczej ciężko coś ustalić. Trochę trzęsie, osobiście najbardziej przeszkadzają mi te opony podczas jazdy w deszczu i w koleinach, robi się naprawdę nieciekawie. Na co dzień w normalnych warunkach nie ma tragedii (zawieszenie standard). Wszyscy twierdzą, że F30 ma bardziej komfortowe zawieszenie od E90.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Oj tam, wszyscy malują jajka :) Ja gratuluję i oczywiście "po polsku" zazdroszczę zakupu :)
-
535i, 535d decybele
To widać za co się dopłaca w F01. W porównaniu z F10 jest znacznie ciszej przy wyższych prędkościach.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Niby tak, ale czy M3 to jest typowe auto sportowe? Nie jeździłem, ale to też raczej hybryda limuzyny i auta sportowego, tyle że lżejsza i zwinniejsza od M5.
-
535i, 535d decybele
Generalnie F10 jest dobrze wyciszone, więc to moim zdaniem bez znaczenia. Chociaż dźwięk benzyny z pewnością przyjemniejszy.
-
Wyłączenie "podglądu krawężnika" prawym lusterkiem
Przynajmniej przed liftem elektryczne składanie było w opcji
-
F10 a Xenony
Ksenony pojawiły się w standardzie chyba dopiero po lifcie w połowie 2013 r.
-
F10 520D MY2013
Produkcja 04.2012, lift był jakoś rok później.
-
F10 520D MY2013
Ewidentnie czarne (albo prawie czarne) F10, blachy Nowy Dwór.
-
F10 520D MY2013
Martini- dzisiaj ok 13:30 pod Sobieskim? To Ty?
-
F10 520D MY2013
A propos Dubaju- Martini, to chyba Ty pisałeś gdzieś, że spala Ci 7,5- 8 l - jazda tylko po Warszawie. Albo masz umiejętności ekodrivingu (co w sumie nie byłoby zaskakujące), albo pozostali podają dziwne liczby. Padały tutaj kosmiczne dane co do spalania 520d w dużym mieście jako jeden z argumentów przeciwko temu silnikowi.
-
F10 520D MY2013
Ciekawe, nie widziałem chyba jeszcze taksówki F10. Też mam ponad 190cm, z tyłu za mną miejsca wystarczy na krótkie trasy, ale ogólnie jest ciasno.