Skocz do zawartości

Boston0006

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boston0006

  1. Wymieniłem kiedyś pompe paliwa, razem z pływakiem i problem pozostał. Dzisiaj np. wsiadłem do auta i pokazało mi 70l, a mam mniej niż 20l, ale tak dzieje się żadko.
  2. Ja tankuje raz w miesiącu pod korek i cały czas mam ten sam problem.
  3. Dzięki ;). Mam siedlisko na M14, także nie ma problemu
  4. Boston0006 opublikował(a) temat w E34
    Mam e34 z 02.90 więc amortyzatory na M12. Z tyłu też są różne rodzaje? Czy różnice dytyczą tylko przodu?
  5. Boston0006 odpowiedział(a) na salvip temat w E34
    Mieszkam na granicy śląska i małopolski. Mam koło domu rozbite e34 z pojedyńczym szyberdachem. Jak chcesz to, możesz podjechać obejżeć jak to wygląda i może uda się to rozebrać. Z tym, że w przyszłym tygodniu wrak prawdopodobnie ode mnie zniknie.
  6. Boston0006 odpowiedział(a) na Boston0006 temat w E34
    Jak zmieścić listwę z wiązką wtrysków tak żeby na to weszła jeszcze pokrywa?
  7. Wszystkich sterowanych, przez DME (czy DDE też, nie wiem). Czyli wszystkie benzynowe w e34.
  8. Takie czujniki są dwa i do nich idzie podciśnienie z trujnika przy serwie. W kabinie są krućce przy wężach od wody na nagrzewnice. Musisz je wymacać, bo raczej ciężko coś tam zobaczyć. U mnie jest mniej więcej tutaj: http://iv.pl/images/03063847349609176205.png ale przy innych nagrzewnicach to inaczej wygląda. Szukaj gdzie wchodzi wężyk od strony silnika.
  9. Wyciąłem stary sterownik od LPG i zrobiłem kolejny reset. Wszystko wróciło do normy. Był wpięty pod sondę, przepustnice i +12V wtrysków, i coś tam musiało szaleć.
  10. Boston0006 odpowiedział(a) na Bunia 325i temat w E34
    M30 ma chyba czujnik spalania stukowego, a M20 nie.
  11. Robiłem reset DME po wymianie sondy, to raczej nie to.
  12. Na allegro kupisz, albo poszukaj gdzieś w zakładach, które się felgami zajmują.
  13. e34- 72,5mm e39- 74,1mm Musisz założyć pierścienie.
  14. Próbowałeś resetować dme?
  15. Wymieniłem sondę lambda. Stara stała w miejscu, a ta (ori używka) oscyluje, z tym, że nie wiem jak często. Samochód zaczął się bujać na obrotach po tej wymianie... Czym to może być spowodowane?
  16. O co chodzi w tym linku, bo nic nie rozumiem w języku wojny :P . Jakbym to kumał to zaraz bym sprawdził "na sucho", bo mam drugi pływak.
  17. Jest jeszcze metoda na pana żula, ale to już konkretna lewizna ;)
  18. Ja zezłomowałem samochód, a cały wrak stoi u mnie za domem... ale csiiiii ;) Kosztowało mnie to 150zł
  19. Planowanie głowycy sprawia, że jest powierzchnia styku jest prosta i bez żadnych wżerów i defektów. Krótko mówiąc jest jak nowa. Po 1 planowaniu chyba da rade wsadzić nominalną uszczelkę, co dopręży silnik i teoretycznie będzie mocniejszy. W praktyce tego nie poczujesz ;)
  20. Boston0006 odpowiedział(a) na salvip temat w E34
    Tutaj masz rysunek poglądowy: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=54_0148&hg=54&fg=05
  21. Pompa paliwa. Zespół sterowania silnika to komputer, który steruje zapłonem, czasami otwrcia wtrysków itd.
  22. A co z tym TDS'em, w którym był zajechany silnik? :)
  23. Jest jeszcze jedna opcja jak chcesz uratować szybę. Tam gdzie w opcji jest "właz" na narty jest blacha zgrzewana punktowo. Raczej nie będzie dużego problemu z jej wyłamaniem/wycięciem. Ktoś mały dostanie się do auta i np. otworzy szyby.
  24. Dobra przestroga, żeby w 25 letnim samochodzie nie ryglować drzwi. Zapamiętam :wink:
  25. Zapomnialem, ze aku moze byc pod kanapa... W takim razie nic nie zrobisz, bo zasilanie wnetrza idzie przez bezpiecznik 80A, ktory jest przy aku. A po wybiciu szyby co? Odlaczenie aku przeciez nie odrygluje drzwi. Grzybka na zaryglowanych tez nie pociagniesz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.