Treść opublikowana przez Boston0006
-
E34 słaby nawiew
Ogrzewanie do e34 robił Behr, Siemens i Valeo. Do tego dochodzi opcja z klimatyzacją i bez (nie każda firma). Trochę konfiguracji jest.
-
M50B20 lejace wtryski
W tym tygodniu biorę się za wymianę. Filtry w sklepie dostałem taniej niż na allegro, ale olej był już droższy. Dla przykładu: filtr paliwa MANN na allegro 43zł, a w sklepie 37zł.
-
kwk222 --> 520i Weteran
Mówiłem z jednym mechanikiem(robił mi swap z M20 na M50) i wg. niego to tłumnik drgań wału. Mówił, że miał kiedyś mesia i wymieniał wał bez tłumnika na taki z nim. Twierdził, że komfort jazdy poprawił się znacznie. Rozmowa zaczęczęła się od tego, że M20 nie am tegto tłumnika, a M50 już go ma.
-
E34 słaby nawiew
Chyba musisz sięgnąć jeszcze do tyłu.
-
M50B20 lejace wtryski
viewtopic.php?f=71&t=66938&start=105 Ja kupiłem Valvoline Maxlive. Za 6l wyszło 122zł do paczkomatu.
-
[520i] Bra
Nie wiem jak wygląda szycie takiego czegoś, ale pisałem do gościa z allegro. Odpisał tylko, że nie da rady, bo nie mają formy.
-
[520i] Bra
Pisałem do kogoś kto ma ładną u siebie i ma poszukać kontaktu. Na allegro są do e34 po 140 i 160. Wg. niego ceny z kosmosu.
-
M50B25 bierze olej
@up Myślę, że w kaczą dupę to znaczy, że wchodził ciężko, ale nie wiem, nie mam kaczki :P
-
M50B20 lejace wtryski
Ja jeżdżę, ale olej już czeka w paczkomacie.
-
[520i] Bra
Nie masz pewności, że tego nie robię :| . Nie no, nie maluję :P . Ale brę chcę, na e34 wygląda ładnie wg. mnie.
-
[520i] Bra
Chcę sobie założyć brę, bo porobiły mi się jakieś szkaradne odpryski. Pytanie jak ona siądzie do maski otwieranej do przodu? Na allegro są 2, które wg opisu pasują do naszego modelu, ale są drogie. Coś poza rozmiarem może uniemożliwić założenie?
-
Problem z komputerem siemens
Siemensy były też przed vanosem, a taki już nie będzie pasował.
-
M50B20 lejace wtryski
Przecież pali ładnie, tylko te obroty. Krokowiec się nie zawiesza?
-
Jakie OBC do 520 92 r
Multiszlifierka byłaby idealna.
-
Chip w Bmw e34 520i
Będzie pasować na kolektor od b20? Guma na pewno jest większa, więc na przepływce będzie luz.
-
E34 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Na allegro jest 6l Valvoline Maxlive 10W40 za 100zł. Warto brać? Z paczkomatu odebrałbym w sumie za 120zł. Brać czy lepiej zapytać w sklepie? Będę robił zakupy, więc jakaś zniżka do tego by wpadła jeszcze...
-
e34 525i 192KM 24v Skrócenie czasu wrzucania biegu!!
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=595728
-
Chip w Bmw e34 520i
Można by spróbować doprężyć silnik, ale nie wiem na ile to możliwe bez planowania głowicy. Może sprawdziłby się dolot z M50B25, ale z przepływką trzeba by pokombinować. Można jeszcze koło zamachowe przetoczyć, ale wielkiej zmiany to nie da. Jak już jakieś mody do tego silnika to od razu ITB/kompresor/turbo.
-
Chip w Bmw e34 520i
Wiele nie pomoże, przy wolnossącym silniku nie ma za bardzo pola do popisu, szczególnie, bez żadnych modów.
-
e34 525i 192KM 24v Skrócenie czasu wrzucania biegu!!
Możesz też przerobić swój wybierak, wyjdzie taniej. Trzeba go skrócić, a wydłużyć ramię lewakra.
-
Problem z automatem 525 TDS
Kolor nie koniecznie, bo ostatnio był temat gdzie ktoą kupywał olej do skrzyni i w takich samych pojemnikach były różne kolory. Okazało się, że producent wypuścił serie o innym kolorze specjalnie dla jakiejś marki samochodu. Kolega dostał pisemne potwierdzenie, że właściwości oleju są takie same.
-
[E34] Przetarty fotel kierowcy
Ja tak właśnie wymieniłem fotel. Cały potargany, a taki w miarę ładny, a ten się przetargał po któtkim czasie.
-
E34 M50b25 komputer
Nie koniecznie, ale z tego co wiem to może tak być.
-
kwk222 --> 520i Weteran
Zawsze można zgłościć na policje, ale to niska szkodliwość, więc na pewno by się tym nie przejeli. Ew. jakiś monitoring, ale po naiwerzchni parkingu wnioskuję, że brak :?
-
M50b25 Przerywa :( co sie dzieje?
Wymiana cewek to 1000zł więc to nie takie hop siup. Jak pisałem zrób tzw. próbę błyskową. W nocy, albo w ciemnym garaży sprawdź czy nie ma przebić z świec na pokrywe.