Skocz do zawartości

Boston0006

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boston0006

  1. Boston0006 odpowiedział(a) na mundek71 temat w E34
    Ogrzewanie do e34 robił Behr, Siemens i Valeo. Do tego dochodzi opcja z klimatyzacją i bez (nie każda firma). Trochę konfiguracji jest.
  2. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    W tym tygodniu biorę się za wymianę. Filtry w sklepie dostałem taniej niż na allegro, ale olej był już droższy. Dla przykładu: filtr paliwa MANN na allegro 43zł, a w sklepie 37zł.
  3. Mówiłem z jednym mechanikiem(robił mi swap z M20 na M50) i wg. niego to tłumnik drgań wału. Mówił, że miał kiedyś mesia i wymieniał wał bez tłumnika na taki z nim. Twierdził, że komfort jazdy poprawił się znacznie. Rozmowa zaczęczęła się od tego, że M20 nie am tegto tłumnika, a M50 już go ma.
  4. Boston0006 odpowiedział(a) na mundek71 temat w E34
    Chyba musisz sięgnąć jeszcze do tyłu.
  5. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    viewtopic.php?f=71&t=66938&start=105 Ja kupiłem Valvoline Maxlive. Za 6l wyszło 122zł do paczkomatu.
  6. Boston0006 odpowiedział(a) na Boston0006 temat w E34
    Nie wiem jak wygląda szycie takiego czegoś, ale pisałem do gościa z allegro. Odpisał tylko, że nie da rady, bo nie mają formy.
  7. Boston0006 odpowiedział(a) na Boston0006 temat w E34
    Pisałem do kogoś kto ma ładną u siebie i ma poszukać kontaktu. Na allegro są do e34 po 140 i 160. Wg. niego ceny z kosmosu.
  8. Boston0006 odpowiedział(a) na crespo32 temat w E34
    @up Myślę, że w kaczą dupę to znaczy, że wchodził ciężko, ale nie wiem, nie mam kaczki :P
  9. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Ja jeżdżę, ale olej już czeka w paczkomacie.
  10. Boston0006 odpowiedział(a) na Boston0006 temat w E34
    Nie masz pewności, że tego nie robię :| . Nie no, nie maluję :P . Ale brę chcę, na e34 wygląda ładnie wg. mnie.
  11. Boston0006 opublikował(a) temat w E34
    Chcę sobie założyć brę, bo porobiły mi się jakieś szkaradne odpryski. Pytanie jak ona siądzie do maski otwieranej do przodu? Na allegro są 2, które wg opisu pasują do naszego modelu, ale są drogie. Coś poza rozmiarem może uniemożliwić założenie?
  12. Boston0006 odpowiedział(a) na Tomik232 temat w E34
    Siemensy były też przed vanosem, a taki już nie będzie pasował.
  13. Boston0006 odpowiedział(a) na Duczii temat w E34
    Przecież pali ładnie, tylko te obroty. Krokowiec się nie zawiesza?
  14. Boston0006 odpowiedział(a) na Ryan73 temat w E34
    Multiszlifierka byłaby idealna.
  15. Boston0006 odpowiedział(a) na piter-p temat w E34
    Będzie pasować na kolektor od b20? Guma na pewno jest większa, więc na przepływce będzie luz.
  16. Na allegro jest 6l Valvoline Maxlive 10W40 za 100zł. Warto brać? Z paczkomatu odebrałbym w sumie za 120zł. Brać czy lepiej zapytać w sklepie? Będę robił zakupy, więc jakaś zniżka do tego by wpadła jeszcze...
  17. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=595728
  18. Boston0006 odpowiedział(a) na piter-p temat w E34
    Można by spróbować doprężyć silnik, ale nie wiem na ile to możliwe bez planowania głowicy. Może sprawdziłby się dolot z M50B25, ale z przepływką trzeba by pokombinować. Można jeszcze koło zamachowe przetoczyć, ale wielkiej zmiany to nie da. Jak już jakieś mody do tego silnika to od razu ITB/kompresor/turbo.
  19. Boston0006 odpowiedział(a) na piter-p temat w E34
    Wiele nie pomoże, przy wolnossącym silniku nie ma za bardzo pola do popisu, szczególnie, bez żadnych modów.
  20. Możesz też przerobić swój wybierak, wyjdzie taniej. Trzeba go skrócić, a wydłużyć ramię lewakra.
  21. Boston0006 odpowiedział(a) na Captain18 temat w E34
    Kolor nie koniecznie, bo ostatnio był temat gdzie ktoą kupywał olej do skrzyni i w takich samych pojemnikach były różne kolory. Okazało się, że producent wypuścił serie o innym kolorze specjalnie dla jakiejś marki samochodu. Kolega dostał pisemne potwierdzenie, że właściwości oleju są takie same.
  22. Ja tak właśnie wymieniłem fotel. Cały potargany, a taki w miarę ładny, a ten się przetargał po któtkim czasie.
  23. Boston0006 odpowiedział(a) na crespo32 temat w E34
    Nie koniecznie, ale z tego co wiem to może tak być.
  24. Zawsze można zgłościć na policje, ale to niska szkodliwość, więc na pewno by się tym nie przejeli. Ew. jakiś monitoring, ale po naiwerzchni parkingu wnioskuję, że brak :?
  25. Wymiana cewek to 1000zł więc to nie takie hop siup. Jak pisałem zrób tzw. próbę błyskową. W nocy, albo w ciemnym garaży sprawdź czy nie ma przebić z świec na pokrywe.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.