Treść opublikowana przez Boston0006
-
Zamek klapy bagażnika (problem z zamknięciem)
Centralny Ci nie domyka?
-
[E34] Ułamany odpowietrznik w zacisku przód
Przerabiałem to dokładnie 2 dni temu. U mnie wystawał ze 2 mm. Wymontowałem zacisk i na imadło. Nadpiłowałem trochę, żeby było za co złapać i udało się odkręcić. Wcześniej próbowałem wykrętakiem, ale w takich wypadkach raczej nie działają, bo rozepchną odpowietrznik i będzie trzymaj jeszcze bardziej. Jeśli będziesz rozwiercał to weź wiertło mniejszej średnicy, a potem gwintownik taki sam jak był gwint. Gwinownik powinien wyrwać stery gwint i wkręcisz taki sam odpowietrznik. Powinieneś dostać w sklepie motoryzacyjnym. Długość musi być taka, żeby doszedł do końca, wystawać może więcej.
-
[Exx] wymiana płynu i odpowietrzanie układu chłodzenia 5er
Korek może nie puszczać.
-
525 vanos problem po swapie obroty jałowe 1500
Vanos nie powiniec być na siemensie?
-
M50B20 brak świateł stopu
Stycznik w skrzyni biegów. Wypnij wtyczkę i sprawdź czy zwiera po wrzuceniu wstecznego.
-
[520i] Akumulator żelowy. Warto?
Nie chodzi o to, że mam parcie, ale nie chcę przeznaczać wysokiej kwory na akumulator, a z kolei nie chcę trafić na jakiś syf... W sklepie kiedyś polecali mi Centrę, kupiłem tą z najwyższej półki do VW rodziców. Po roku zaczęly się cyrki mimo prawidłowej obsługi. Myślałem, że może wartoby kupić taki używany żelowy. Znajomy ma jakiś taki zapasowy aku, ale nie do samochodu (kable na śrubki). Stoi sobie cały czas gdzieś w rogu, a jak trzeba to ryśnie każde auto.
-
[520i] Akumulator żelowy. Warto?
Mowa o akumulatorze żelowym. Za 70Ah trzeba dać 400zł
-
[E34] hałasy od przekładni kierowniczej?
Jest na saniach w tym samym miejscu co przekładnia, z tym, że od strony pasażera. Mam wyciągnięte kompletne przednie zawieszenie to mogę Ci zrobić zdjęcie jak chcesz.
-
[e34] 525i problem z centralnym zamkiem
Zamek może odbijać jak, któryś nie ustawi się do końca (czyli u Ciebie któryć może nie do końca domykać).
-
[520i] Akumulator żelowy. Warto?
Obecnie jeżdżę na zwykłum aku 75Ah, zapożyczonym z innego auta. Chciałem kupić coś dla siebie i znalazłem 3 letni żelowy akumulator BMW 75Ah. Cena jak za tani nowy, zwykły. Zastanawiam się czy nie warto kupić tej używki niż jakiegoś firmy krzak? Ludzie je sobie chwalą i podobno starczają na 10 lat. Co myślcie? Braż żelowy z 2010 czy lepiej kupić jakiś nowy tani?
-
Królowa Klekotyna
Na 2 zdjęciach tak padało słońce, że wygląda identycznie... Do tego doszły moje piątkowe piwne oczy ;)
-
Królowa Klekotyna
Mój wrak to ISLANDGRUEN METALLIC. Z blach mam jeszcze to co nie zgniło i to co nie rozbite ;). Niebawem trochę wleci do mnie po lakierowaniu ;)
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Do prawdy wzór do naśladowania :P . Szerokości :wink:
-
E34 wymiana kierownicy, problem z sygnałem i poduszką POMOCY
Dałeś 2 takie same linki.
-
Królowa Klekotyna
Widać, że ktoś o nią dbał. Wyposażenie w komplecie. Lubię ten kolor. Mam rozbitą e34 w tym kolorze :P . Dwie rzeczy mi tylko nie pasują... Touring i bocian bod maską ;)
-
[E34] M20B25, stuki, przestała palić na wszystkie cylindry.
Sprawdź kompresje. Może gniazdo wypalone...
-
E34 TDS Touring 1996 ARKTISSILBER vel "Beata"
Nie powinno. Prędzej tarcza źle przetoczona. Rozłożyłeś zacisk całkiem przy zakładaniu klocków? Obstawiam, że tylko rozciągnąłeć. Trzeba jeszcze odkręcić prowadnice i masz zacisk w 2 częściach.
-
Królowa Klekotyna
Linki klej między tagami- [img][/img]. Wtedy nie będzie trzeba wchodzi w każde zdjęcie osobno ;)
-
e34 tds FELGI PILNE
To, że giną w nadkolach nie zależy od modelu felgi, ale od osadzenia i szerokości. Tu masz szerszą felgą i mniejsze osadzenie.
-
BMW e35 520i strzela z gazu
Stuki to pewnie koło zamachowe.
-
instalacja gazowa e34 520i 24v Slaskie
Wiem, że wtrysk gazu w fazie ciekłej musi być dedykowany pod dany silnik, ale do e34 raczej tego nie montują...
-
BMW e35 520i strzela z gazu
W M50 nie ma przewodów WN
-
kwk222 --> 520i Weteran
Wał od M20 go nie ma. Z resztą sam napisałeś, że nie każda e34 to ma :P
-
Lampki wewnętrzne raz sie zapalaja a raz nie
W zielonym masz elektronikę, a w czarnym zwykłe styczniki. Wyjmij je, wyczyść styki. U mnie pomogło poruszanie nimi.
-
E34 525iV "Beti" z lpg
Do bawarek pasują raczej subtelne mody. To już nie lata 90, gdzie modne były tuningi a'la szybcy i wściekli.