Treść opublikowana przez Boston0006
-
Bmw e34 525 24v Problem z rozruchem na benzynie
Poza tym silnik zgasłby długo przed tym jak lista opróżniłaby się do zera paliwa. I skąd to powietrze po wypaleniu benzyny? Układ jest szczelny.
-
Bmw e34 525 24v Problem z rozruchem na benzynie
Przecież regulator nie puszcza paliwa na listwę. Piszę to chyba 4 raz. Regulator jest na wylocie z listwy.
-
M50b25 Przerywa :( co sie dzieje?
Fajki w dobrym stanie? Sprawdź jak będzie ciemno czy nie błyskają.
-
Bmw e34 525 24v Problem z rozruchem na benzynie
Przecież na zamkniętym regulatorze ciśnienie będzie aż za duże. Może właśnie przez to go zalewa. Gdyby był cały czas otwarty to byloby ciśnienie za niskie.
-
Felgi od e 36 do e 34
Zawsze możesz dać felgi do picięcia i wspawania blachy. Z tym, że przy ryginalnym offsecie e34 (ET20), nie masz wielkiego pola do popisu, najwyżej kilka cm.
-
Moje E34 525i lpg ( i nie konczaca sie lista problemow )
O to chodzi! Myślałem, że są jakieś ograniczenia ze strony technicznej :D . Co pasuje, a co nie to subiektywna ocena. Ja na 90% brałbym coś z palety BMW, mają na prawdę dużo ciekawych kolorów. Wg. mnie e34 najlepiej wygląda w skrajnych kolorach, albo bardzo ciemna, albo bardzo jasna.
-
e34 m50b20 wydech
Autor tematu też chce tłumnik z B25 do B20. Ten bocian to raczej nie wina wydechu, ale strzały to kto wie. Myśle, że ma jakiś przelot zamiast kata.
-
Moje E34 525i lpg ( i nie konczaca sie lista problemow )
Dlaczego?
-
e34 m50b20 wydech
No, pierwszemu klepie strasznie. Te strzały a'la podtrzymanie turbo... troche wieś jak dla mnie :)
-
e34 m50b20 wydech
Te strzały są przez wycięcie kata? Strumienica ma je zniwelować? P.S.: Dzisiaj podjechałem pod sklep, bo stał kumpel, który ostatnio w Civicu założył jakiś sportowy wydech. Pierwsze co powiedział to "widzę, że Beatka też ładnie mruczy"... Mam 100% oryginalny wydech :mrgreen: edit: Ten ładnie brzmi.
-
[e34] 525tds katalizator - usunąć? Czy nie?
Stawiem 0,5, że nie szukałeś :P Świeży temat: viewtopic.php?f=71&t=212634
-
Ubezpieczenie E34 520i/525i
Boston0006 odpowiedział(a) na Dzela temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa teraz za 2.0 w ERGO Hestia +60% za mnie i -60% za współwłaściciela. 925zł za rok i za trzy lata mam pełne zniżki na siebie.
-
Felgi od e 36 do e 34
Te 9 mają różne ET, będzie ściągać auto. Poza tym będą wystawać poza obrys.
-
e34 m50b20 wydech
Podałem pierwszą lepszą aukcje strumienicy, o której była mowa, nie patrzyłem na rozmiar ;) . Kiedyś ktoś już polecał to tutaj na forum.
-
[E34] Drgania Auta przy pewnej prędkości.
Przyczyną może też być wał napędowy. Np. zużyta podpora.
-
Bmw e34 525 24v Problem z rozruchem na benzynie
Regulator jest za listwą, więc nie może trzymać paliwa. Jeśli byłby zamknięty to i tak paliwo wejdzie do listwy, ale już z niej nie wróci do baku :P
-
e34 m50b20 wydech
http://allegro.pl/kadex-tlumik-strumienica-katalizator-zwezka-stru-i3090605270.html
-
Bmw e34 525 24v Problem z rozruchem na benzynie
Regulator paliwo w listwie ma przytrzynać, a nie wpuszczać :P
-
Bmw e34 525 24v Problem z rozruchem na benzynie
Regulator ciśnienia jest jest na wylocie z listwy, a nie na zasilaniu.
-
e34 m50b20 wydech
Nie wiem czy wiecie, ale mi za katalizator od M20B20 gość powiedział minimum 500zł. Także można wydech już za to kupić ;)
-
Moje E34 525i lpg ( i nie konczaca sie lista problemow )
Jak pomalujesz na różowo to będziesz miał cholerne branie :P . Czarny mat jest, nie dość, że wujowy, to już się nim srać chcę. Kto się bierze za malowanie samochodu to chce czarny mat... Z tych propozycji to General nalepszy dla mnie, a jak walniesz jeszcze flagę konfederacji to będziesz miał na prawdę ciekawy wóz ;). Ja gdybym miał malować to tylko Techno violet ;)
-
[e34] co oznacza kontrolka czerwona (O)?
Czujnik to zwykły mostek zatopiony w kawałku klocka, więc zwarcie powinno pomóc.
-
e34 m50b20 wydech
Gdzieś kiedyś przeczytałem, że zamiast kata wszystko będzie wydawać metaliczny dźwięk, poza jakimś tłumnikiem (np. od golfa). Potem rozmawiałem z kumplem, mechanikiem, który wywalał u siebie kata w Mazdzie 323 i zależało mu, żeby chodziła cicho i jak oryginał. Najpierw wypruł kata, wspawał do niego rurke i było słychać metaliczny dźwięk, potem zalożył przelot i to samo, a jak wrzucił strumienice to jest idealnie. Powiedział mi, żebym się nawet nie zastanawiał tylko strumienice zakładał jakby co.
-
E34 24v 2.0 m50b20 Instalacja drugiej generacji.
A jak wygląda odłączenie wtrysków przy przerabianiu takiej instalacji? Mam sterownik Landi i jest wpięty w ECU i tam chyba odłącza wtryski.
-
[Exx] wymiana płynu i odpowietrzanie układu chłodzenia 5er
Postaw przód wyżej, na termostacie też odpowietrzałeś?