Treść opublikowana przez Boston0006
-
M50B20 lejace wtryski
Czujnik od temp. są dwa, oba sprawdzone? Sprawdź piny we wtyczce silnik-buda. Ja też mam drugi pływak i podobnie oszukuje, myślę, że to po prostu ich wada.
-
M50B20 lejace wtryski
Przez pływak, często się myli poniżej 2ol. Pewnie coś się tam wyciera po tych 20latach. Mi do 20 chodzi lux, a niżej robią się jaja.
-
Problem z LPG M20B20 Pomóżcie !
Silnik krokowy od benzyny musi omijać przepustnice.
- M50B20 lejace wtryski
-
BMW e35 520i strzela z gazu
To jest mikser z zabezpieczeniem. Jak gaz pierdni to przesłona się zamyka i zamiast walić w obudowę filtra upuszcza ciśnienie.
-
Wutoslaw-> BMW e34 525tds, vehicle with soul :D
ZAMSZOWY KOLEKTOR :shock: :shock: :shock:
-
[E34] m20b25 walka z wolnymi obrotami
Śrubka przepustnicy nie służy do regulacji obrotów. Ona jest tylko ogranicznikiem, żeby przesłona przpustnicy nie waliła. Przepustnica ma się szczelnie zamykać, a powietrze ma dochodzić przez krokowca.
-
E34 525i Lpg Wymiana świec
Nikt Ci nie wywróży. Jeśli przeszkadzają to musisz zdemontować, jeśli nie to możesz zostawić :|
-
e34 M50B25 vanos
Wg instrukcji 5,75. Mi weszłe ostatnio 5,5. Ja wybrałem Valvoline przy 270k, nie wiem co było wcześniej, ale mam wrażenie, że silnik chodzi ciszej.
-
M50b25 czujnik na wężu do chodnicy
Masz podłączone dwa pierwsze czujniki na głowicy pod kolektorem ssącym?
-
Nie chce odpalić na benzynie - dziwny problem
Nie jest nic grzebane przy wtyczce? Nic nie zatyka pompy?
-
E34 Swap
Takie warsztaty ja mgarage dostęp do części będą mieć na pewno, ale za 1000zł tego nie zrobią... Samochód po SWAPIE to nigdy nie będzie to co oryginał.
-
[E34] Średnica otworow montazowych pod glosniki
Ja ostatnio dokładałem głośniki na tył. Miałem parę oryginalny z e34 i jakieś Pioneery. Wszystkie grały słabiej niż moje, które mam z przodu, a też są oryginalne, ale mocniejsze. Nie wiem dlaczego, ale u mnie (90' kupiona w Holandii) z przodu mocniejsze głośniki niż w tej, z której miałem drugie (91' Niemcy).
-
E34 Swap
Bez całego dawcy zjedzą Cię koszty.
-
M50b25 czujnik na wężu do chodnicy
Może ktoś miał dodatkowy wiatrak o to są czujniki, które go miały włączać. Być może miał 2 biegi i dlatego 2 czujniki.
-
E34 Swap
M30 to nie V8. Kiedyś na allegro widziałem usługę swapu do e30, ale nie mogę teraz znaleźć. edit: Tu masz, z tym, że to w Kielcach. http://allegro.pl/swap-bmw-e30-v8-usluga-i3209913708.html W Warszawie masz MGarage. Mają doświadczenie w takich swapach.
-
e34 525i wężyk regulatora cisnienia paliwa
To jest wężyk podciśnienia. Nie ma w nim być paliwa. Widzę 2 możliwości: - uszkodzony regulator - przepływomierz zawyża i kiedy ssie lewe powietrze przez ten wężyk dane pi razy drzwi się zgadzają, ale to wydaje się mało prawdopodobne. Podmnień regulator, albo sprawdź czy jak wpuścisz lewe powietrze inną drogą coś się poprawi. Taka ilość powietrza jaka wpadnie przez ten wężyk raczej nie ma znaczenia, więc obstawiam regulator.
-
[e34] Problem z alarmem.
Przekaźnik główny i grzanie sondy.
-
[e34] Problem z alarmem.
Może te wstawki przy wtryskach przerywają.
-
[e34] Problem z alarmem.
Protec, a nie protect ;). http://allegro.pl/komputer-sterownik-emulator-protec-digital-4-cyl-i3190557396.html To nie alarm.
-
Re: e34 525 tds -
Ja za swap silnika, wiązki i skrzyni zapłaciłem 1000zł. Jak chcesz V8 to jeszcze na pewno wał, dyfer, półosie. Ogólnie przy V8 będzie więcej dłubania, więc cena też skoczy.
-
[e34] Problem z alarmem.
Centralny jest sterowany modułem z pod kanapy. Wywal ten alarm.
-
525 vanos problem po swapie obroty jałowe 1500
Spotkałem się już z podobnymi problemami. U mnie często jest tak, że po wysprzęgleniu spada do 1000, a potem kilka skoków do jałowych.
-
[520i] Akumulator żelowy. Warto?
2x już kupywałem future, jedna padła właśnie po roku, druga ma bodajże 4 i jeszcze się jakoś trzyma. Z samochodem dostałem półkę niżej, bodajże Centra Plus. Nie wiem ile ma, ale zrobiło się w niej zwarcie. Taki jak ten: http://allegro.pl/akumulator-zelowy-bmw-80ah-800a-i3184967207.html . Tylko 70Ah. Z tego co widzę to idą teraz na 1 montaż do BMW, co samo w sobie jest dobrą rekomendacją.
-
M50B20 brak świateł stopu
:mad2: :mad2: :mad2: Pomyliłem. W takim razie sprawdź czujnik przy pedale.