Treść opublikowana przez Boston0006
-
BMW E34 wskaznik paliwa zle pokazuje
Wymieniłem kiedyś pompe paliwa, razem z pływakiem i problem pozostał. Dzisiaj np. wsiadłem do auta i pokazało mi 70l, a mam mniej niż 20l, ale tak dzieje się żadko.
-
BMW E34 wskaznik paliwa zle pokazuje
Ja tankuje raz w miesiącu pod korek i cały czas mam ten sam problem.
-
[520i] Dobór amortyzatorów.
Dzięki ;). Mam siedlisko na M14, także nie ma problemu
-
[520i] Dobór amortyzatorów.
Mam e34 z 02.90 więc amortyzatory na M12. Z tyłu też są różne rodzaje? Czy różnice dytyczą tylko przodu?
-
e34 podwójny szyberdach
Mieszkam na granicy śląska i małopolski. Mam koło domu rozbite e34 z pojedyńczym szyberdachem. Jak chcesz to, możesz podjechać obejżeć jak to wygląda i może uda się to rozebrać. Z tym, że w przyszłym tygodniu wrak prawdopodobnie ode mnie zniknie.
-
[m50b20] Tania sekwencja
Jak zmieścić listwę z wiązką wtrysków tak żeby na to weszła jeszcze pokrywa?
-
Bmw e34 M30b35 Nie równa praca silnika podczas jazdy
Wszystkich sterowanych, przez DME (czy DDE też, nie wiem). Czyli wszystkie benzynowe w e34.
-
Czujnik tem. nagrzewnicy gdzie go podłączyć??? ;/
Takie czujniki są dwa i do nich idzie podciśnienie z trujnika przy serwie. W kabinie są krućce przy wężach od wody na nagrzewnice. Musisz je wymacać, bo raczej ciężko coś tam zobaczyć. U mnie jest mniej więcej tutaj: http://iv.pl/images/03063847349609176205.png ale przy innych nagrzewnicach to inaczej wygląda. Szukaj gdzie wchodzi wężyk od strony silnika.
-
[M50B20] Faluje po wymianie sondy
Wyciąłem stary sterownik od LPG i zrobiłem kolejny reset. Wszystko wróciło do normy. Był wpięty pod sondę, przepustnice i +12V wtrysków, i coś tam musiało szaleć.
-
Wiązka m30 i m20
M30 ma chyba czujnik spalania stukowego, a M20 nie.
-
[M50B20] Faluje po wymianie sondy
Robiłem reset DME po wymianie sondy, to raczej nie to.
-
OTWÓR CENTRUJĄCY FELGI - ROZMIAR...
Na allegro kupisz, albo poszukaj gdzieś w zakładach, które się felgami zajmują.
-
OTWÓR CENTRUJĄCY FELGI - ROZMIAR...
e34- 72,5mm e39- 74,1mm Musisz założyć pierścienie.
-
Bmw e34 M30b35 Nie równa praca silnika podczas jazdy
Próbowałeś resetować dme?
-
[M50B20] Faluje po wymianie sondy
Wymieniłem sondę lambda. Stara stała w miejscu, a ta (ori używka) oscyluje, z tym, że nie wiem jak często. Samochód zaczął się bujać na obrotach po tej wymianie... Czym to może być spowodowane?
-
BMW E34 wskaznik paliwa zle pokazuje
O co chodzi w tym linku, bo nic nie rozumiem w języku wojny :P . Jakbym to kumał to zaraz bym sprawdził "na sucho", bo mam drugi pływak.
-
[524td] wymiana silnika czy sprzedaz na czesci?
Jest jeszcze metoda na pana żula, ale to już konkretna lewizna ;)
-
[524td] wymiana silnika czy sprzedaz na czesci?
Ja zezłomowałem samochód, a cały wrak stoi u mnie za domem... ale csiiiii ;) Kosztowało mnie to 150zł
-
Bmw e34 525 tds duze cisnienie w układzie chłodzenia
Planowanie głowycy sprawia, że jest powierzchnia styku jest prosta i bez żadnych wżerów i defektów. Krótko mówiąc jest jak nowa. Po 1 planowaniu chyba da rade wsadzić nominalną uszczelkę, co dopręży silnik i teoretycznie będzie mocniejszy. W praktyce tego nie poczujesz ;)
-
e34 podwójny szyberdach
Tutaj masz rysunek poglądowy: http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=54_0148&hg=54&fg=05
-
[m50b20] przepala bezpiecznik
Pompa paliwa. Zespół sterowania silnika to komputer, który steruje zapłonem, czasami otwrcia wtrysków itd.
-
e34 525tds 94r-KOLEJNY DIESEL- cichy77
A co z tym TDS'em, w którym był zajechany silnik? :)
-
[e34] 524td awaryjne otwarcie auta
Jest jeszcze jedna opcja jak chcesz uratować szybę. Tam gdzie w opcji jest "właz" na narty jest blacha zgrzewana punktowo. Raczej nie będzie dużego problemu z jej wyłamaniem/wycięciem. Ktoś mały dostanie się do auta i np. otworzy szyby.
-
[e34] 524td awaryjne otwarcie auta
Dobra przestroga, żeby w 25 letnim samochodzie nie ryglować drzwi. Zapamiętam :wink:
-
[e34] 524td awaryjne otwarcie auta
Zapomnialem, ze aku moze byc pod kanapa... W takim razie nic nie zrobisz, bo zasilanie wnetrza idzie przez bezpiecznik 80A, ktory jest przy aku. A po wybiciu szyby co? Odlaczenie aku przeciez nie odrygluje drzwi. Grzybka na zaryglowanych tez nie pociagniesz.