Treść opublikowana przez Boston0006
-
BMW e34 520i 1994r.
Ringi i lampy z tyłu do piekła.
-
e34 520i linki pod siedzeniami
Po przeczytaniu tego: pomyślałem dokładnie o tym wynalazku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To ma być zamocowane do siedzenia. Zapięte do takiego "ucha" za pomocą trzpienia. Jak przesuwasz siedzenie do przodu, pas podnosi się do góry.
-
e34 525i m50b25 - problemy z napięciem
Może jakieś zwarcie? Ja miałem podobne objawy, winny był aku (zwarte cele).
-
e34 M50b25 Wymieniona uszczelka klawiatury i dalej cieknie
Regulator wpina się z grugiej strony w kolektor, a ten wpina się tam gdzie wążod zaworu wolnych obrotów, ma zasysać olej z kolektora.
-
e34 m50b20 pompa paliwa
Paliwo ma chłodzić wtryski podczas pracy na gazie!
-
e34 M50B20 24v problem z obrotami
@Up Jeździsz bez przepływomierza? Ciekawe ile nowych przepływomierzy już "przejeździłeś" :P
-
e34 TD dyskoteka na zegarach
Ja ostatnio miałem coś podobnego. 2x padła mi bateria. Prostownik ładował 15V i tylko 2 ampery. Podczas jazdy przygasały liczniki. Okazało się, że to zwarcie w akumulatorze.
-
e34 demontaż tunela środkowego
Z tego co pamiętam to odkręcałem trzy śruby. Dwie z tyłu i jedną z przodu.
-
Wymiana żarówki w zegarach E34 525TDS
Jeśli masz poduchę to czeka Cię jeszcze demontaż kierownicy. Ale przy wymianie żaróweczki możesz spróbować zrobić to tylo na odwróconych zegarach, bez ich całkowitego wyciągania.
-
[E34] M20B25 Odpalanie , Nawiew
Opornica jest tak popularną usterką, a przy tym tanią w naprawie, że nie ma co szukać dalej. Nagrzewnice robiła też firma Valeo.
-
520.i resetujący licznik kilometrów
Dokładnie. Z resztą te akumulatorki były odpowiedzialne za awaryjność tych zegarów. Spora masa + drgania, mało który licznik wytrzymał te 20lat. Moje mały ślady kilku lutować, a i tak były rozlutowane.
-
e34 zamek centralny.
U mnie zamek reaguje na ten czujnik w podsufitce. Do lusterka nie mam podłączonych żadnych kabli, bo mam je na szybie.
-
e34 zamek centralny.
Popraw screen. Mam centralny na podczerwień i odbiornik w podsufitce to pomogę :)
-
520i e34 M20B20 - Problem Filtr stożkowy
Odpioles kabel czy jakis wezyk?
-
520i e34 M20B20 - Problem Filtr stożkowy
Czujnika filtra powietrza? Nie wywaliłeś przypadkiem przepływomierza?
-
525 kto umie odkręcić koło?
W ostateczności przyspawaj śrubę, odkręć zwygłym kluczem i dokup nową.
-
[e34] Bicie na mocowaniu koła pasowego pompy wspomagania
Jeśli jest wygięte to podkładka musiałaby być szlifnięta do "klina", żeby równo ułożyć koło. Ja bym próbował klepać.
-
m50b25 95r nie odpala pomocy
O usuwaniu EWS czytałem gdzieś gdzie gość robił SWAP'a w e36 + turbo. Nie było to tu na forum. Z tego co tam czytałem to robił to jeden gość w PL za właśnie 400zł.
-
m50b25 95r nie odpala pomocy
ECU powinno się dopasowywać po numerze, ale z takim samym numerem będzie pewnie też miał EWS.
-
m50b25 95r nie odpala pomocy
Usunięcie EWS to koszt 400zł, więc taniej dokupić drugi komputer, ale czy znajdziesz dokładnie taki sam bez EWS...
-
E34 520i Schowek pasażera
Skręć to śrubką. W oryginale tam jest bolec i miedziana zawleczka żebhy się nie zsunął.
-
Kluczyk E34 TDS
Immobilajzer nie musi mieć guzików. Ja dorabiałem już dwa razy kluczyki do Renault Mastera, za 1 kluczyk + kodowanie immobilajzera ponad 120zł.
-
2.0i Automat: opóźniony start potem tryb awaryjny
ASO bez patrzenia wymiania komputery, ale są warsztaty, które je regenerują. Z tym, że zazwyczaj trudno jest znaleźć usterkę. Czasem warsztat buduje stacje diagnostyczną, ktora symuluje pracę np. silnika z danym sterownikiem, ale żeby to się opłacało to warsztat musiałby mieć mase takich komputerów do naprawy.
-
Brak kontrolek ładowania i ciśnienia oleju po swapie na m20b
Ja przerzucałem M20 na M50 w e34. Wg. tego schematu wszystko śmiga: http://img4.imageshack.us/img4/9225/schemat2z.jpg
-
czy ktoś czipował m50 bez wanosa 20silnik
Przy wolnossącym silniku nie ma pola do popisu. Słyszałem, że warto zapłon przestawić o 4 stopnie wcześniej, ale nie mam pojęcia jakie są efekty.