Treść opublikowana przez Boston0006
-
[520i] Sonda lambda dla Siemens DME
U mnie sprawa wygląda tak, że sonda na jałowych daje sygnał 0,45V; a po otworzeniu przpustnicy rośnie. Na pewno przekracza 0,5V. Tak zachowywałaby się uszkodzona sonda? I dlaczego pokazuje sygnał >0,5V?
-
Jaki wydech 520i 24v
Ładnie to pasuje czy trzeba coś kombinować?
-
[520i] Sonda lambda dla Siemens DME
do usunięcia
-
[520i] Sonda lambda dla Siemens DME
Kosmiczne ceny... Są jakieś zamienniki? Do Bosha są już od 80zł jakieś firmy "krzak", a tu taka cena :shock:
-
E34 1.8i wskaźnik temperatury
Ukręcony wirnik pompy, zapowietrzony układ albo wydmuchana uszczelka pod głowicą. Wygląda mi to na tą trzecią opcje.
-
[520i] Sonda lambda dla Siemens DME
Jaką sondę mam kupić do osprzętu siemensa? Wg. Realoem dla siemensa i dla bosha są inne, a po VIN'ie nie mogę znaleźć...
-
E34 520i Nie chce odpalić na benzynie
Czy pompa chodzi możesz łatwo sprawdzić słychać ją w bagażniku, jak i pod maską. Może tylko zawiesił się przekaźnik.
-
E34 TDS Touring-urządzenie POD kierownicą
Chodzi Ci o to: http://iv.pl/images/27078632700259844453.jpg To jest czujnik temperatury wnętrza.
-
M50b20 jaki bendiks ?
http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=12_0518&hg=12&fg=25 Tu jest dla '90, nie wiem czy były jakieś później inne.
-
520i E34 24V Falowanie obrotów, brak mocy 2 dziwne błędy
Chodziło o to czy siemens czy bosh. Czujnik można sprawdzić mierząc jego opór.
-
E 34 520i Zatrzaśnięty bagażnik
Butla lpg stoi na drodze.
-
Jaki wydech 520i 24v
Da się wstawić coś zamiast niego, żeby tego uniknąć?
-
Jaki wydech 520i 24v
Wydech od 525i podobno ładnie mruczy. Ale po co? 520i jest ładnie wyciszony, w środku masz komforcik, a jak otworzysz okno i podkręcisz wyżej to samo R6 już ładnie zagra.
-
E 34 520i SWAP pytanie o elektryke
:oops: Pomyliłem z tym od podgrzewania sondy.
-
E 34 520i SWAP pytanie o elektryke
Ja w siemensie nie mam przekaźnika.
-
E 34 520i Zatrzaśnięty bagażnik
Masz jakąś reakcje na centralny? Może wystarczy podać napięcie na kabel od serwo zamka?
-
E 34 520i Zatrzaśnięty bagażnik
A z centralnego nie otworzy? @aturzynski ten otwór jest w opcji, normalnie jest tam blacha na cienkich zgrzewach, ale kolega tak czy siak ma tam butle.
-
Czujnik Deszczu E34 525TDS
Wycieraczkami steruje moduł komfortu, ten pod kanapą.
-
E 34 520i SWAP pytanie o elektryke
Wątpie czy da rady to wszystko zgrać. Pompa nie chodzi, bo w boshu jest sterowana z przekaźnika, a w siemensie z ECU.
-
[E34 M50B20] obroty silnika
Faluje w całym zakresie temperatur? U mnie przed osiągnięciem pionu było w miarę spokojnie, a potem falowanie na całego. Winny był przepływomierz.
- DRZWI do bmw e34
-
[E34] Regulacja wycieraczek i światła.
W zegarach od '91 był brzęczyk. Jak zostawiś światła, a wyłączysz zapłon to brzęczy.
-
(M50b20) Problem z wypadającą jedynką.
viewtopic.php?f=15&t=109481&hilit=regeneracja+visco
-
520 M50 olej w gnieździe świecy
Uszczelka pod pokrywą zaworową, częsty problem w M50. Jest na forum tutorial jak to naprawić.
-
E 34 520i M50B20 pare problemów
Mi lekko pulsuje i szarpało, po wymianie przepływomierza już nie szarpie, ale migotanie jest. W najbliższym czasie biorę się za regeneracje alternatora, bo strasznie gra, może się uspokoi.