Skocz do zawartości

Boston0006

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boston0006

  1. U mnie sprawa wygląda tak, że sonda na jałowych daje sygnał 0,45V; a po otworzeniu przpustnicy rośnie. Na pewno przekracza 0,5V. Tak zachowywałaby się uszkodzona sonda? I dlaczego pokazuje sygnał >0,5V?
  2. Boston0006 odpowiedział(a) na Truskav temat w E34
    Ładnie to pasuje czy trzeba coś kombinować?
  3. do usunięcia
  4. Kosmiczne ceny... Są jakieś zamienniki? Do Bosha są już od 80zł jakieś firmy "krzak", a tu taka cena :shock:
  5. Boston0006 odpowiedział(a) na sebak1 temat w E34
    Ukręcony wirnik pompy, zapowietrzony układ albo wydmuchana uszczelka pod głowicą. Wygląda mi to na tą trzecią opcje.
  6. Jaką sondę mam kupić do osprzętu siemensa? Wg. Realoem dla siemensa i dla bosha są inne, a po VIN'ie nie mogę znaleźć...
  7. Czy pompa chodzi możesz łatwo sprawdzić słychać ją w bagażniku, jak i pod maską. Może tylko zawiesił się przekaźnik.
  8. Chodzi Ci o to: http://iv.pl/images/27078632700259844453.jpg To jest czujnik temperatury wnętrza.
  9. Boston0006 odpowiedział(a) na Boretti6 temat w E34
    http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=12_0518&hg=12&fg=25 Tu jest dla '90, nie wiem czy były jakieś później inne.
  10. Chodziło o to czy siemens czy bosh. Czujnik można sprawdzić mierząc jego opór.
  11. Butla lpg stoi na drodze.
  12. Boston0006 odpowiedział(a) na Truskav temat w E34
    Da się wstawić coś zamiast niego, żeby tego uniknąć?
  13. Boston0006 odpowiedział(a) na Truskav temat w E34
    Wydech od 525i podobno ładnie mruczy. Ale po co? 520i jest ładnie wyciszony, w środku masz komforcik, a jak otworzysz okno i podkręcisz wyżej to samo R6 już ładnie zagra.
  14. :oops: Pomyliłem z tym od podgrzewania sondy.
  15. Ja w siemensie nie mam przekaźnika.
  16. Masz jakąś reakcje na centralny? Może wystarczy podać napięcie na kabel od serwo zamka?
  17. A z centralnego nie otworzy? @aturzynski ten otwór jest w opcji, normalnie jest tam blacha na cienkich zgrzewach, ale kolega tak czy siak ma tam butle.
  18. Boston0006 odpowiedział(a) na MarcinWWA temat w E34
    Wycieraczkami steruje moduł komfortu, ten pod kanapą.
  19. Wątpie czy da rady to wszystko zgrać. Pompa nie chodzi, bo w boshu jest sterowana z przekaźnika, a w siemensie z ECU.
  20. Faluje w całym zakresie temperatur? U mnie przed osiągnięciem pionu było w miarę spokojnie, a potem falowanie na całego. Winny był przepływomierz.
  21. Boston0006 odpowiedział(a) na Looki temat w E34
    Będą
  22. W zegarach od '91 był brzęczyk. Jak zostawiś światła, a wyłączysz zapłon to brzęczy.
  23. viewtopic.php?f=15&t=109481&hilit=regeneracja+visco
  24. Uszczelka pod pokrywą zaworową, częsty problem w M50. Jest na forum tutorial jak to naprawić.
  25. Mi lekko pulsuje i szarpało, po wymianie przepływomierza już nie szarpie, ale migotanie jest. W najbliższym czasie biorę się za regeneracje alternatora, bo strasznie gra, może się uspokoi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.