Treść opublikowana przez Boston0006
-
e34 525i m50b25 - problemy z napięciem
Czyli to chyba jednak komputer, bo on ma włączyć przekaźnik pompy. Widocznie miał jakieś zwarcie (stąd brak prądu), aż w końcu się spalił.
-
520i E34 M50B20 Stosunek prędkość- obroty
Mój błąd, wydawało mi się, że na początku '91 chodziły zarówno M20 jak i M50. Chyba, że to składak. W galerii w końcu mamy 524td z '96 :P
-
e34 525i m50b25 - problemy z napięciem
Chyba jednak niebieski odpowiada za pompe, ale niech ktoś potwierdzi.
-
e34 525i m50b25 - problemy z napięciem
To mi wyglada na jakas partyzantke. Z tego co wiem 525 wychodzily tylko na boschu, wiec powinny byc tam 3 przekazniki. Stacyjka chyba zalacza przekaznik od ECU, a grzalke i pompe zalacza ECU. Sprawdz czy nie ma zwarcia pomiedzy tymi kombinowanymi kablami, a masa.
-
e34 525i m50b25 - problemy z napięciem
Nie pamietam kolejnosci, ale w boshu jeden jest od ECU, drugi od pompy paliwa, a trzeci od grzalki sondy. Chodzi o przekazniki ze skrzynki od strony pasazera
-
BMW E34-Gubię swiatła mijania...
W '92 byl juz LKM? Jesli nie znajdziesz tam modulu to swiatla beda na przekaznikach.
-
e34 525i m50b25 - problemy z napięciem
A moze to tylko przekaznik? Wydaje mi sie, ze ten brak pradu byl spowodowany jakims zwarciem, a nie alternatorem, potem to zwarcie musialo cos uwalic. Sprawdz ten przekaznik, moze cos sie w nim zwarlo, a potem uwaliko na amen.
-
E34 Od czego ten front?
Jestem na telefonie, ale to nie jest zwykly poliftowy gril z e34?
-
M50B25 Problemy po swapie :/
Czujnik przepustnicy powinien dac sie zalozyc tylko w jednej pozycji, tak ze nie ma mozliwosci jego regulacji. Przepustnica ma byc calkowicie domknieta, a srubka do regulacji jest po to zeby przy gwaltoenym odpuszczeniu gazu nie trzaskalo przeslona tylko o ta srubke
-
520i E34 M50B20 Stosunek prędkość- obroty
Czyli na 100℅ masz cos kombinowane. Wal i dyfer masz od M20. Nie wiem jak skrzynia, ale jesli jest od M50 to musisz miec silnik cofniety o 20mm. Jesli skrzynia jest z M50 to wal by do niej nie pasowal i jego sprzeglo tez mialbys rzezbione (ja tak mam, jbc to sie odezwij to dokladniej wytlumacze, bo teraz jestem w pracy :P). Nie wiem jak mozesz sprawdzic z czego jest skrzynia. Rozkoduj sobie VIN, to dowiesz sie jaka jednostka oem siedziala w budzie, obstawiam, ze byla to M20. Inny oznak swap'u nie widac? Edit: Nie dziala Ci licznik, wiec pewnie jest bebenkowy, a one chodzily z M20. Jaka masz moc w dowodzie?
-
e34 525I problem ze skrzynią, nie wskakują biegi
Tak wrzuca się wsteczny w BMW, ale "bardzo mocno" to pojęcie względne. U mnie w e34 trzeba więcej siły niż np w e46 znajomego, ale ogólnie to nie trzeba w to wkładać żadnego wysiłku.
-
520i E34 M50B20 Stosunek prędkość- obroty
Wymiana dyfra. Sprawdź jeszcze dla pewności co jest napisane na dyferencjale. Wał masz z amortyzatorem trgać czy bez?
-
e34 525I problem ze skrzynią, nie wskakują biegi
Wybierak?
-
520i E34 M50B20 Stosunek prędkość- obroty
Dyfer 4.44 zamiast 3.46
-
e34 525, luzy w kierownicy, maglownica?
delete
-
e34 525, luzy w kierownicy, maglownica?
delete
-
Bmw e34 535i przepływomierz
Są podajże 4 rodzaje kolektorów, oznaczone A, B itd. Różnią się między innymi położeniem kilku elementów. Kiedy wymieniałem kolektor to w jednym czujnik miałem przy przepustnicy, a w na dole, a oba z dwulitrówki.
-
520i E34 M50B20 brak mocy + gwizdy
Prawdopodobnie strzeliło LPG w kolektorze ssącym. Ciśnienie mogło zrzucić któryś wąż. Najczarczniejszy scenariusz to rozwalony kolektor i jego elemeny zassane do cylindra, ale to być zauważył :D
-
520i E34 M50B20 brak mocy + gwizdy
Na benzynie i na gazie tak chodzi? Sprawdź gume,która wychodzi pod przepustnicą z kolektora do zaworu wonych obrotów. Obejżyj czy kolektor nie pęknięty. Sprawdź czy nie urwało druta w przepustnicy.
-
Bmw e34 525 tds duze cisnienie w układzie chłodzenia
Korek 140 czy 200? Ile zapłaciłeś jeśli można wiedzieć?
-
525i 24v Oil level sensor błąd
http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD51&mospid=47375&btnr=11_1898&hg=11&fg=10 Numer 11
-
M50B25 Problemy po swapie :/
Taka tam anegdotka związana z "Jesteś bogiem", bo strasznie się wszyscy jarają :lol: .
-
M50B25 Problemy po swapie :/
Magik się już nie martwi :twisted: :twisted: :twisted:
-
BMW e34 520i 1994r.
W mijania można pomalować odbłyśniki, a w drogowych nie, więc zakłada się tam krzyże. Kiedyś na allegro gość miał instrukcje, ale teraz jej nie widzę.
-
BMW e34 520i 1994r.
Wywaliłbym je. Do tyłu jeśli już to całe ciemne, a ringi to totalna tandeta. Jak masz je dołożone to wywal. Dokup jeszcze krzyżak do drogowych i będziesz miał stylowe światełka :)