Skocz do zawartości

robert0707

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert0707

  1. no to wyglada to niestety na uszczelke pod glowica
  2. Co do wentylacji, to jest duża szansa na zaradzenie temu poprzez przeprowadzenie adaptacji klap poprzez Iste. Co do ubytku płynu, jeśli to nie chłodniczka, to zrób test spalin (CO2) w płynie chłodniczym. Jeśli nie ma i olej też jest czysty, to gdzieś masz nieszczelność. Oby to nie byla chłodniczka ASB😀
  3. Sprzedający chce się pozbyć strupa i widać, że mu nawet szkoda parę złotych dołożyć na nowe szkło lusterka. Myślę że to pokazuje dużo o samochodzie🤣
  4. E60/61 nie mialy nigdy takiej akcji. Natomiast jeśli masz pewność, że to chłodniczka, to warto sie zgłosić do salonu. Zweryfikuja stan chłodnicy i jeśłi to jest przyczyną, jest duża szansa że zastosuja tzw procedure goodwill i wymienią chłodniczke. Jeśłi to nie chłodniczka, to skasuja Cię kilka stówek i bye-bye, więc warto sie upewnić samemu co jest przyczyną, przed wizytą w ASO.
  5. Design BMW schodzi na psy, skoro ludzie potrafią powiedzieć o nowym X2 ze im się podoba🙂. Przeciez to auto z tyłu (nie)wygląda jakby ktoś przeszczepił karoserię od jakiegoś chińczyka. Totalna pokraka i tyle. I żadne m-pakiety jej nie pomogą.
  6. Kierownica wyglada na obszyta na nowo, co oczywiscie nie skresla tego auta. A propos lokalizacji sprzedajacego, to ja mam taka zlota zasade, ze nigdy nie biore pod uwage samochodow sprowadzanych w rejonie podlasia, Gubin i okolice, Radom i okolice, Nysa i okolice, Plock i okolice 🙂 Ilekroc bylem tam na ogledzinach, zawsze byla to jakas mina. Nie twierdze ze to auto nia jest, taka tylko refleksja😁
  7. Witam, Gdby ktos myslal o zakupie tego auta to ostrzegam. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mercedes-benz-amg-gt-fv23-1wl-gwarancja-salon-pl-aso-head-up-specyfi-930tys-skretna-os-ID6GHaDk.html Sprzedajacy klamie jak z nut. Nie jest pierwszym wlascicielem, tak jak w ogloszeniu napisal (kupil auto wiosna 2024). Auto jest po szkodzie o czym tez sie nie zajaknie 🙂 Ponizej screen z ogloszeniem poprzedniego wlasciciela
  8. A czym obecne przeguby różnią się od tych niby gorszych wcześniejszych? Bo wg mnie to obecne są mniej wytrzymałe i potrafią się rozpaść bez wcześniejszych oznaków.
  9. Skorka na siedzisku to część wymienna. Można kupić nową w ASO, wymienić i masz po problemie. 4 lata temu kupowałem siedzisko z Dakoty za coś koło 1800zl właśnie do F15
  10. Nie ma, to są właśnie asymetryki
  11. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Przy obecnym, to ten nowy cockpit wygląda bardzo słabo. Siermiężne przejście drzwi-deska
  12. Nowego 25d już nie zamówisz (to tak na marginesie)
  13. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Zmiany podczas liftingu w Porsche zawsze są drobne. Już to widzę, jak zauważycie różnice w zawieszeniu :D Zwykły chwyt marketingowy, bo coś muszą napisac. Mnie polifitowy Cayenne całkiem obrzydł, po zajęciu miejsca w kilku Taycanach (design i jakość wykonania, pozostawia wiele że życzenia), Jak wiadomo deska będzie identyczna z Taycana. Na zewnątrz ciężko się wypowiadać, bo produkcyjnego modelu nie widziałem. Zamówiłem model przedliftowy, głównie przez wciąż piękny środek w skórach klubowych. Po lifcie już tego nie będzie :mrgreen:
  14. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    W Krakówie na Cayenne S do produkcji dostałem miesiąc temu 8% rabatu. Na miejscu mieli fajna brązowa w bazowym silniku i mogli zrobić również 8% na nią.
  15. robert0707 odpowiedział(a) na reconciliatio temat w X5 (G05)
    Ostatnio przychodzą na Pirelli
  16. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Ceratka nie wygląda lepiej wizualnie. Nawet się przez chwilę nie zastanawiaj. Merino to merino.
  17. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Niezle, prawie wszystkie opcje wybrane, a "ceratka" na fotelach :duh:
  18. robert0707 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Popatrzcie na pakiet Exclusive oraz Comfort Plus. W konfiguratorze jest chyba błąd...
  19. Tu się w 100% zgadzam. Mamy w firmie leciwe już XC60 14r. Można walić pięścią po dowolnych elementach tapicerki i nie usłyszymy żadnego trzasku, skrzypienia, itp. Kompletnie nic. BMW skrzypi przy Volvo jak stara baba, gdziekolwiek by nie przyłożyc trochę sily :mrgreen:
  20. Hehe, niezle jaja. Mają tupet pierdzistołki. Gdyby auto było już po gwarancji, to OK. A tak to, jest to naprawdę żałosne podejście ze strony salonu.
  21. Jeśli chodzi o maskę, to ja bym albo kazał poprawić, albo rekompensata gotówką. Bez przesady, dopłaciłeś do lakieru grubą monetę, a dostałeś jakość wykonania lakiernika ze stodoły. Akurat maska ma takie polozenie, że ewentualna lekka różnica w odcieniach kompletnie nie będzie widoczna po malowaniu (maska styka się z błotnikami pod katem, a więc jest inny kąt odbicia światła) Co innego drzwi czy błotnik, gdyż tam stykają się elementy na jednej płaszczyźnie, i bardzo trudno jest je lakierować, aby nie było to widoczne. Ja bym tego osobiście nie przepuścił
  22. Przecież lusterka w X6 są składane elektryczne :duh:
  23. robert0707 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Biorę S

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.