Treść opublikowana przez robert0707
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
no to wyglada to niestety na uszczelke pod glowica
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Co do wentylacji, to jest duża szansa na zaradzenie temu poprzez przeprowadzenie adaptacji klap poprzez Iste. Co do ubytku płynu, jeśli to nie chłodniczka, to zrób test spalin (CO2) w płynie chłodniczym. Jeśli nie ma i olej też jest czysty, to gdzieś masz nieszczelność. Oby to nie byla chłodniczka ASB😀
-
e90 330i WBAVB31040PR24204
robert0707 odpowiedział(a) na lechum4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający chce się pozbyć strupa i widać, że mu nawet szkoda parę złotych dołożyć na nowe szkło lusterka. Myślę że to pokazuje dużo o samochodzie🤣
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
E60/61 nie mialy nigdy takiej akcji. Natomiast jeśli masz pewność, że to chłodniczka, to warto sie zgłosić do salonu. Zweryfikuja stan chłodnicy i jeśłi to jest przyczyną, jest duża szansa że zastosuja tzw procedure goodwill i wymienią chłodniczke. Jeśłi to nie chłodniczka, to skasuja Cię kilka stówek i bye-bye, więc warto sie upewnić samemu co jest przyczyną, przed wizytą w ASO.
-
Nowe BMW X2 (U10)
Design BMW schodzi na psy, skoro ludzie potrafią powiedzieć o nowym X2 ze im się podoba🙂. Przeciez to auto z tyłu (nie)wygląda jakby ktoś przeszczepił karoserię od jakiegoś chińczyka. Totalna pokraka i tyle. I żadne m-pakiety jej nie pomogą.
-
F10 550i WBAKN9C5XFD961158
robert0707 odpowiedział(a) na Pereł temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica wyglada na obszyta na nowo, co oczywiscie nie skresla tego auta. A propos lokalizacji sprzedajacego, to ja mam taka zlota zasade, ze nigdy nie biore pod uwage samochodow sprowadzanych w rejonie podlasia, Gubin i okolice, Radom i okolice, Nysa i okolice, Plock i okolice 🙂 Ilekroc bylem tam na ogledzinach, zawsze byla to jakas mina. Nie twierdze ze to auto nia jest, taka tylko refleksja😁
-
AMG GT 63 W1K2906881A034976
robert0707 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Gdby ktos myslal o zakupie tego auta to ostrzegam. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/mercedes-benz-amg-gt-fv23-1wl-gwarancja-salon-pl-aso-head-up-specyfi-930tys-skretna-os-ID6GHaDk.html Sprzedajacy klamie jak z nut. Nie jest pierwszym wlascicielem, tak jak w ogloszeniu napisal (kupil auto wiosna 2024). Auto jest po szkodzie o czym tez sie nie zajaknie 🙂 Ponizej screen z ogloszeniem poprzedniego wlasciciela
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
A czym obecne przeguby różnią się od tych niby gorszych wcześniejszych? Bo wg mnie to obecne są mniej wytrzymałe i potrafią się rozpaść bez wcześniejszych oznaków.
-
Lampy przód do X5 f15 z BMW serii g... Ktoś,coś?
Zejdz na ziemię
-
X5 f15 fotele z innej serii
Skorka na siedzisku to część wymienna. Można kupić nową w ASO, wymienić i masz po problemie. 4 lata temu kupowałem siedzisko z Dakoty za coś koło 1800zl właśnie do F15
-
Lampy przód do X5 f15 z BMW serii g... Ktoś,coś?
WTF? Ty tak n serio?
-
Opony letnie prawa / lewa strona
Nie ma, to są właśnie asymetryki
-
X5 LCI 2023
Przy obecnym, to ten nowy cockpit wygląda bardzo słabo. Siermiężne przejście drzwi-deska
-
Sprzedam swoje x5 g05 2020,salon, bezwypadek , 30tys przebie
Nowego 25d już nie zamówisz (to tak na marginesie)
-
X5 LCI 2023
Zmiany podczas liftingu w Porsche zawsze są drobne. Już to widzę, jak zauważycie różnice w zawieszeniu :D Zwykły chwyt marketingowy, bo coś muszą napisac. Mnie polifitowy Cayenne całkiem obrzydł, po zajęciu miejsca w kilku Taycanach (design i jakość wykonania, pozostawia wiele że życzenia), Jak wiadomo deska będzie identyczna z Taycana. Na zewnątrz ciężko się wypowiadać, bo produkcyjnego modelu nie widziałem. Zamówiłem model przedliftowy, głównie przez wciąż piękny środek w skórach klubowych. Po lifcie już tego nie będzie :mrgreen:
-
X5 LCI 2023
W Krakówie na Cayenne S do produkcji dostałem miesiąc temu 8% rabatu. Na miejscu mieli fajna brązowa w bazowym silniku i mogli zrobić również 8% na nią.
-
X5 45e zamówienie
Ostatnio przychodzą na Pirelli
-
X5 LCI 2023
Ceratka nie wygląda lepiej wizualnie. Nawet się przez chwilę nie zastanawiaj. Merino to merino.
-
X5 LCI 2023
Niezle, prawie wszystkie opcje wybrane, a "ceratka" na fotelach :duh:
-
X5 LCI 2023
Popatrzcie na pakiet Exclusive oraz Comfort Plus. W konfiguratorze jest chyba błąd...
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Tu się w 100% zgadzam. Mamy w firmie leciwe już XC60 14r. Można walić pięścią po dowolnych elementach tapicerki i nie usłyszymy żadnego trzasku, skrzypienia, itp. Kompletnie nic. BMW skrzypi przy Volvo jak stara baba, gdziekolwiek by nie przyłożyc trochę sily :mrgreen:
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Hehe, niezle jaja. Mają tupet pierdzistołki. Gdyby auto było już po gwarancji, to OK. A tak to, jest to naprawdę żałosne podejście ze strony salonu.
-
Nowe G30 540D Indywidual skazy na lakierze
Jeśli chodzi o maskę, to ja bym albo kazał poprawić, albo rekompensata gotówką. Bez przesady, dopłaciłeś do lakieru grubą monetę, a dostałeś jakość wykonania lakiernika ze stodoły. Akurat maska ma takie polozenie, że ewentualna lekka różnica w odcieniach kompletnie nie będzie widoczna po malowaniu (maska styka się z błotnikami pod katem, a więc jest inny kąt odbicia światła) Co innego drzwi czy błotnik, gdyż tam stykają się elementy na jednej płaszczyźnie, i bardzo trudno jest je lakierować, aby nie było to widoczne. Ja bym tego osobiście nie przepuścił
-
Lusterka manualne składają się bez oporu.
Przecież lusterka w X6 są składane elektryczne :duh:
- Rabaty na g05