Treść opublikowana przez Kamil-27
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
ja piszę się na hamownie:) będę śledził temat:)
-
320d koło pasowe, ocena stanu
No właśnie mam podobnie. Tzn u mnie jedynie trzęsie autem podczas gaszenia. Czy to tak ma być w tym silniku czy powinien gasnąć bez wstrząsów? zawsze lekko zabuja ale jak wali i rzuca mocno to już coś nie tak
-
320d koło pasowe, ocena stanu
jak patrzałem na nie to wyglądało ok tylko tak jakby guma się odklejała od zewnętrznej a tak to nie biło nic a nic , ale jak się przyjrzałem dokładnie to silnik na poziomie wału latał na boki no i trzęsło budą maiłem fotele z masażem:( no ale jak już się uporałem to wszystko zginęło nawet przy gaszeniu nie ma stuków bo koło ma pewien zakres pracy z tyłu widoczne i przy gaszeniu widać i słychać jak te blaszki walą o ograniczenie i wtedy słychać to stukanie po wymianie cisza
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
koło pasowe też wymienione i jak już pisałem auto jak ta lala:) nic nie trzęsie nie buja i nawet tłumik przestał wibrować:) jedno kółko i tyle radości:) a jeśli chodzi o modzik to jeszcze nie wiem ile mam dokładnie ale w przyszłym tygodniu wybieram się do vtechu w gdyni i wrzucę wykres ale auto faktycznie się zbiera:) seryjnie miałem 115km trochę mało jak tą budę a teraz auto tak jakby prawie nic nie ważyło nie czuć już tej wagi czyli moc odpowiednia:)
-
zapala się kontrolka świec żarowych
kto ci to naprawiał kolego?
-
320d koło pasowe, ocena stanu
koło pokonane :D ogólnie jak patrzałem na koło to wyglądało ok ale silnik majtał się na wysokości wału i wiedziałem że to musi być to i to było to :) silnik prawie bez drgań :o nie wiedziałem że ma to taki wpływ na pracę silnika no i tłumik już nie drży no i buda drży jak w każdym zdrowym dieslu czyli praktycznie nie wyczuwalnie :) czyli dzisiejszy dzień był bardzo udany :) pokonane koło pasowe i modzik od TC :) jedno i drugie polecam:)
-
330d. wymiana szczotek alternatora, regulator napiecia
świeże aku :cool2: dziwne że tak się wyładowało, ja jak się podpinam to wyłączam wentylatory i radio zawsze jakaś oszczędność
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
ja może nie mam najsilniejszego m47 :wink: Ale jestem świeżo po modzie od TC :D i muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego efektu :) po prostu coś niesamowitego :D naprawdę dobrze wydane pieniądze i pełen profesjonalizm , no i w pakiecie dobry kontakt i doradztwo :D auto dostało drugie życie:) jeśli ktoś się zastanawia to niech przestanie tylko pisze do TC dzięki TC
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Czyli musze sie przypomniec jeszcze raz w wakacje:-) faktycznie co aso to inne odpowiedzi:-( trzeba chyba napisac do helmuta:-)
-
330d. wymiana szczotek alternatora, regulator napiecia
Pewnie robisz malo km nie podladuje albo aku ma sie ku koncowi
-
330d. wymiana szczotek alternatora, regulator napiecia
jak kręci i nie odpala to narobiłeś bajzlu jak nie kręci to rozładowałeś aku
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
wtedy mała lipa :? czyli pewnie z 30% igieł z DE:)
-
330d. wymiana szczotek alternatora, regulator napiecia
tym aktywujesz np: wentylator egr turbo itp. a jak ci nie chce odpalić ale kręci to wejdz w body ews i chyba shift i f6 reset ews no chyba że zwyczajnie wyładowałeś aku
-
e46 2.0d-Brak mocy szarpanie itp
to dobrze ze ori bo kiedys jak miałem vectrę to kupowałem przepływkę za 100zł trafiłem dopiero w trzecią :( a i tak padła po pół roku
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
dzwoniłem do serwisów i pytałem o to i potwierdzili że jest akcja ale trzeba podać vin i po nim stwierdzają czy twoje auto podlega naprawie podałem vin i dostałem odpowiedz że mój samochód nie podlega akcji:) po prostu trzeba napisać maila do serwisu
-
zapala się kontrolka świec żarowych
jak masz padnięty przekaźnik to kolega roger nyse je regeneruje wszyscy polecają więc coś w tym jest
-
320d koło pasowe, ocena stanu
Ja mam taki klucz. Ma też szymon-o (ode mnie, więc wiem). Ciekawe, czy ktoś jeszcze na forum? Do mnie masz 150km, do Szymona pewnie 3 x więcej. dzisiaj rozpocząłem walkę z kołem:( koło i tak na kibel pójdzie więc zastosowałem inny myk:) przyspawałem mega płaskownik do kola, płaskownik się trzyma ale wszystkie klucze połamane :shock: jutro będę miał prawdziwe od ciężarówek więc jutro zamknę temat pewnie będziecie się śmiać z mojego patentu ale nie podoba mi się blokowanie koła zamachowego, boje się o wał
-
e46 2.0d-Brak mocy szarpanie itp
oczywiście przepływka ori?
-
zapala się kontrolka świec żarowych
u mnie zimą na 1 sek a teraz w ogóle się nie zapala
-
e46 2.0d-Brak mocy szarpanie itp
promocja jak ja p....... a mówiłeś że wymieniłeś przepływkę i zaworek :? a jakim programem sprawdzał? warsztat od beemek?
-
e46 compact 320td 150km padło sprzędło?
k...a co z tym wałem :x jak myślicie czy to wina wału czy może podzespołów ? koło pasowe, dwumas, olej? też żyję w strachu
-
Podnoszenie Szyb-problem
porównaj nr części na realoem
-
LED A POLICJA?"
białe LEDy przecież są białe a nie niebieskie, a niebieskie są zakazane. mam w pandzie białe LEDy i jak diagnosta nic nie mówił to chyba oki?
-
320d koło pasowe, ocena stanu
Cześć. ma ktoś możliwość pożyczenia klucza do odkręcenia koła pasowego? jestem z gdańska podjadę:) Piwko wpadnie:)
-
Podnoszenie Szyb-problem
zobacz listwę z futerkiem na zewnątrz auta. Czasem koroduje i zwiększa grubość i stawia opór