Treść opublikowana przez Kamil-27
-
320i Jaki płyn hamulcowy
Też polecam ATE SL6 Różni się troszkę lepkością przez co lepiej działają systemy ABS i ASC
-
320d 136 km Turbo nie pompuje
A może zaworek sterujący ??
-
318d e46 pompa VP44
A VP44 od 2001/03 do 2003. Tka jak pisał kolega. A dlaczego tak ci zależy na tej akurat wersji ?
-
320d Wymiana wahaczy przednich
Co do regeneracji to chyba różnie bywa:/
-
[E46] 316ti DIS brak połączenia z CAR MEMORY
A jaki masz interfejs? Jak z allegro to daj spokój Też mam z allegro i lipa a problem polega na tym że w INPA jest cały czas załączone ignition nawet jak nie jest podłączony pod auto
-
problem z inpa ncs-expert
http://chomikuj.pl/trandolf/INPA+pod+WIN7 Kolego jak zainstalujesz tą wersję to wszystko będzie ok :cool2:
-
320d Żarówki typu LED
Policja raczej nie doczepi się no chyba że będą innego koloru niż biały,wtedy lipa a diody muszą być SMD to jedyny warunek bo zwykłe nie dość że pokazują błędy to jeszcze bardzo delikatnie pulsują jak są wyłączone
-
318d felgi stalowe <?>
A od jakiego auta są to stalówki? jak od bimera to ok. Ale ET47 tez będą super
-
318i zasada działania hamulca ręcznego, jak to działa ?
Google:)
-
320d Trąbi bez przerwy-pomocy!!!
Być może to taśma kierownicy?
-
318 td a 320d
koledzy jak napisałem to tylko moje odczucia a klapek w 318d m47 nie ma:)
-
[E46 M47D20] Nie odpala, rozrusznik nie reaguje
chyba aku padł
-
jaka oliwa do mostu e46
jak olej do skrzyni to tylko z aso różne czytałem opinie
-
318 td a 320d
jakiś czas temu miałem dylemat zastanawiałem się właśnie co wybrać 318d czy 320d jeździłem jednym i drugim i moje wrażenia są następujące 318d plusy: ekonomiczny, pompa wtryskowa, spalanie minusy: słabszy, głośniejszy, 320d plusy: moc, cichszy, minusy: spalanie(w mieście i niech nikt nie mówi że pali mu 5L :)), wrażliwość na złe paliwo paliwo, troszkę większe koszty naprawy układu wtryskowo paliwowego ale zaznaczam to tylko moje spostrzeżenia więc proszę posiadacze 320d oszczędźcie mnie:) wybór padł na 318d
-
jaka oliwa do mostu e46
olej uzupełniasz tylko gdy są ubytki producent mówi że oleju w skrzyni i w moście się nie wymienia do mostu to masz podział na most z szperą lub bez a skrzynia zależnie od naklejki
-
320d problem z kołem pasowym alternatora
poszukaj używanego koła tylko z reguły nie chcą sprzedawać samego koła :? koło jest do ściągnięcia. a jakby co to kup alternator najtańszy jaki jest jeśli zależy ci na kole
-
tarcze, klocki
Kolego tarcze i klocki kup dobre a szczęki to takie tańsze, przecie szczęki są używane na postoju więc nie są specjalnie wysilone. A odnośnie tarcz i klocków z doświadczenia polecam ATE.
-
320d wentylator klimy nie wyłącza się
- 320ci Jak rozpoznać kończący się czynnik w klimatyzacji
Jak niema już ani grama czynnika to nawet panel klimatronika potrafi migać. A poza tym można rozpoznać po głośnej pracy sprężarki jak koledzy już informowali- 320d Czerwona kontrolka światła
Kolego ja miałem coś takiego z światłami z tyłu i okazało się że kabelek do masy był zaśniedziały. Dla pewności sprawdziłem też inne kabelki i problem zniknął :)- CHECK ENGINE NIE SWIECI
Witam kolegów. Ostatnio też nie dawało mi to spokoju, mam takie same objawy, po przekręceniu kluczyka w pozycje 2 check powinien sie zapalić i zgasnąć po odpaleniu ale tak nie jest. Wpadłem na pomysł żeby zrobić test zegarów, podejrzewałem przepaloną lub usuniętą :? żarówkę, lecz w teście zapaliła się :D Więc tak musi być i już:D - 320ci Jak rozpoznać kończący się czynnik w klimatyzacji
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.