Skocz do zawartości

Kamil-27

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamil-27

  1. jak n ie można ściągać pasków, można tylko jeżdzić nie wolno bo paski równoważą obciążenie na kole a ze zdjętymi lepiej wyczyjesz
  2. ciężko powiedzieć jakby dwumas stukał trzeba by się wbić pod auto przystawić ucho do sprzęgła i posłuchać
  3. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    dodam że odcinek paska od koła do alternatora jest niestabilny tak na 0.5cm na odcinku 20cm
  4. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    właśnie też się zastanawiam nad kołem na wolnych obrotach trzęsie się silnik ,poduszki nowe ale najdziwniejsze jest to że trzęsie się tylko przednia część silnika od skrzyni spokój Ciekawe
  5. u mnie w sedanie są sachsy więw kombi pewnie tez
  6. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    kusisz
  7. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    kolego napisz czy jest jakaś poprawa po wymianie bo ja mam te same objawy i podobnie jak ty nie lubie szastać stówkami bez potrzeby
  8. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    patrząc na datę produkcji koła widać że już swoje nakręciło :)
  9. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    a najlepiej zobaczyć działanie koła podczas odpalenia i gdy auto bedzie na jałowym i lekko gazować i obserwować koło i paski z napinaczem jak napinacz z paskami szaleją a koło bije to znaczy że jest kaput a poza tym koło pada najpierw po wewnętrznej
  10. Kamil-27 odpowiedział(a) na user2046 temat w E46
    a jakie masz objawy? a na zdjęciach widać że guma jest przetarta więc do wymiany a bije ci? wali na boki?
  11. to teraz jestem trochę bardziej spokojny dzięki za podpowiedzi
  12. a jeśli chodzi o części to chyba polubię się z panem Maćkiem
  13. ogólnie temat wyczerpany:) a z tą gwarancją to prawda kupiłem kiedyś częśc w zaprzyjaźnionym sklepie i okazało się że była trafiona i mówię żeby odesłali do dostawcy ale powiedzieli że inter w życiu by nie przyjął reklamacji "prędzej by się zesra.i" tak mi powiedzieli więc wcale nie jest tak kolorowo
  14. Kamil-27 odpowiedział(a) na mZywiec temat w E46
    podepnij pod komapa to może coś wyjdzie
  15. w skrócie heble muszą być dobre :cool2:
  16. Kamil-27 odpowiedział(a) na 511201 temat w E46
    powracając do tematu to kupiłbym klocki TRW
  17. no wiem koledzy że tarcze mają jakieś oznaczenia ale skąd taki zjadacz chleba ma się znać na oznaczeniach fabrycznych producentów nie może być napisane TEXTAR zamiast TX ? nie wiem chyba jestem za młody
  18. kolega nie doczytał 150 zł za tarczę+ 150 zł klocki= 450 zł czy to tak mało? i czy takie złe?
  19. jak ktoś profesjonalnie cipuje to robią moment wyżej żeby nie zabić skrzyni
  20. i co aso skasowało 150zł za tarczę? (za tyle kupisz całkiem dobrą sztukę) i 150zł za klocki? z tego co wiem to te rzeczy wychodzą drożej a jak już odwiedzam aso to tylko po wynalazki
  21. Kamil-27 odpowiedział(a) na 511201 temat w E46
    zapali sie napewno bo skoro się zapaliło to znaczy że było przejście
  22. nie ważne o ile ale czasem każdy ma swój ulubiony sklep ja jak mam dać do mechanika auto to zawsze przywożę części a po odbiorze sprawdzam czy to faktycznie to sam mam kolegę mechanika, kumpel super ale mechanik przekręt jak nic :norty:
  23. przy kołach raczej nic a jeśli chodzi o systemy to wszystko działa a system to chyba DSC
  24. każdy patrzy tylko na cenę i to źle jak też kupuję w inter bo przynajmniej wiem że to faktycznie to co na pudełku bo jak kupisz tarcze to one przeważnie nie są opisane nazwą producenta i bądz tu mądry dlatego źródło też jest ważne czasem warto dać to 10zł za pewność pochodzenia
  25. czescidobmw.pl ceny w miarę oryginalneczesci24.pl jak szukasz ori intercars.pl są wszędzie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.