Treść opublikowana przez Kamil-27
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
wydaje mi się że to dwumas ale nic nie stuka ani nie wyje tylko są wibracje budy poduszki wymienione dwa lata temu więc to chyba nie to koło pasowe nowe ori wtryski, nic nie dymi nie muli pali od strzału zima -20 zero problemu a buda drga
-
318d Przewody powrotu paliwa na wtryskach
przewody dzisiaj zmienione poprzednie firmy fagumit wytrzymały ok 6 miesięcy mam nadzieję że tym razem nie będzie już problemu
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
nikt nie robił testu przelewowego w m47 z vp ?
-
318d Przewody powrotu paliwa na wtryskach
Cześć. mam problem z wężykami powrotu paliwa, parcieją i pękają po paru miesiącach te czarne w oplocie dzisiaj stanąłem w mieście bo spadł powrót do pompy na pompie, ale się na męczyłem żeby go założyć :duh: i zastanawiam się czy jak bym dał wężyki silikonowe samco to by wytrzymało trochę dłużej , nie wiem jak tolerują paliwo może ktoś próbował? no chyba że macie jakieś inne propozycje
-
E46 318d klekocze na wolnych obrotach
moje koło wyglądało tak samo było rozwarstwione na krawędziach efektem czego telepało autem, koło wymieniłem i jest git:) a co do dzwięku to na pewno nic z kołem
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
a 4 cyl to wtrysk sterujący i co myślicie o wyniku testu? dawać do sprawdzenia? zaznaczę że mam lekkie drgania budy ale jeszcze chcę przepłukać spelungiem i zobaczyć co będzie
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
Hejka. dzisiaj zrobiłem test i nieco inaczej niż widziałem na yt , test trwał z 15 min i napełniły się jedynie wężyki : cyl: 1 7cm 2 7cm 3 10cm 4 20cm i co o tym sądzicie? no i zrobiłem jeszcze test bratu astra 17 cr i wyszło cyl 1 31ml 2 34ml 3 31ml 4 39ml i co sądzicie o tym wyniku?
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
Poprostu wyczytalem gdzieś że powinno być na poziomie wtryskiwaczy i dlatego pytam się czy ktoś o tym słyszał? Ale i tak będę robił jak na yt więc spoko ;) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
A właśnie. Słyszałem że strzykawki powinny być na poziomie wtryskow, słyszał ktoś coś na ten temat? Bo na yt wszyscy mają wysoko Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
Dzięki za odpowiedź :-) trochę drży mi buda i zastanawiam się co może być za to odpowiedzialne. Myślę że uda mi się to zrobić w tym tygodniu, a jak się uda to zamieszcze film i będziemy dymać Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
A jaka ilość powinna się przelać np w min? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
318D vp44 Pytanie o test przelewowy
Cześć wszystkim. Czytałem ostatnio trochę o teście przelewowym i gdzies przewinęła się odpowiedz że test robi się tylko w CR, czy to prawda?
-
e46 czy moje kolo pasowe jest do wymiany?
A kto go tam wciśnie :)
-
Alarm fabryczny - montaż, pytania, problemy.
z tego co się orientuję to syrena jest w podszybiu
-
Alarm fabryczny - montaż, pytania, problemy.
też to mam:( możliwe że awaria syreny rozłączyła alarm?
-
e46 czy moje kolo pasowe jest do wymiany?
Pokręć rolkami i zobacz czy nie ma luzu i czy nie wydają dziwnych dźwięków Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
zaślepienie egr-u w 320d m47n
Cześć. Jak dołączyć egr? Czy w ncsie się da? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
e46 czy moje kolo pasowe jest do wymiany?
ewidentnie do wymiany
-
[E46 sedan] Woda skapuje do bagażnika po otwarciu klapy.
u mnie też tak jest :cool2:
-
318d Jeden kluczyk
a można tylko taki do otwierania drzwi?
-
318d Jeden kluczyk
Cześć wszystkim. Mam mały problem a może będę go miał dopiero :) Ostatnio majstrowałem przy buni i zatrzasnąłem kluczyk w środku:( dobrze że bagażnik nie był domknięty:) I teraz chcę dorobić kluczyk i mam pomysł i tylko nie wiem czy ktoś tego próbował a mianowicie, kupić grot z obudową z allegro ok 15zł, ori kluczyk dla bebechów i immo czyli włożyć bebechy do obudowy, dorobić grot i zaprogramować w aucie i teraz pytanie, da tak radę?
-
KUPIE WACHACZ MEYLA MOŻE BYĆ UŻYWKA NAJLEPIEJ 2
używka :)
-
Diesel spulung - E46 330d M57.
ja wlałem do paliwa i też było ok a jeśli masz wkład filtra to wlej to do puszki z wkładem zakręć i po sprawie
-
BMW 318d Duze spalanie-Pilne!!!
w dieslu na duże spalanie wpływa 100 jak nie więcej rzeczy :( też mam ten sam model i mój spala ok 6l. w mieszanym
-
BMW 318d Duze spalanie-Pilne!!!
a to egr 50% to nie czasami w inpie? jeśli tak to tam go uruchamiasz zdalnie i sprawdzasz czy działa