Treść opublikowana przez danielxc717
-
E39 m52b28 klekotanie na gazie
Ok 500zl na dobrych wtryskach i poprawie tego burdelu bo same wtryski są tragicznie położone a jak reszta? Jak można zostawić tak gole przewody.
-
E39 m52b28 klekotanie na gazie
Co to za burdel z przewodami od wtryskow? Tak to nie może wyglądać. One muszą być zabezpieczone. A klekot to wtryski gazowe już mają dość
-
Wymiana obudowy termostatu. 523i M52B25 97'
Może 2l nie jestem w stanie tego określić. Jeszcze jak masz LPG o ile masz to zleci z redaktora i nagrzewnicy. Dotknąć samochód? Wymiana termostatu jest tak prosta że każdy mechanik sobie poradzi ew możesz sam odpowoetrzyc jak się boisz. Albo zrób tak. Odkrec wisko i obudowę chłodnicy tą na pasie i wytnij pasująca butelkę wzdłuż która się zmieści. Bardzo duzo powinieneś płynu odzyskać Odkręcaj ac najpierw lewy wąż a potem prawy. Fajnie było by mieć druga osobę do pomocy wtedy praktycznie uda się większość zlac z bardzo niewielkim ubytkiem i masz wtedy też super dojście do śrub obudowy
-
Wymiana obudowy termostatu. 523i M52B25 97'
Dlaczego nie masz jak zlac? Bo nie rozumie? Jeśli nie wylejesz płynu to ucieknie ci z 3-4l i tyle będziesz musiał uzupełnić
-
[E46 318i] Dziwne stukanie/obcieranie/tykanie silnika
Pod czujnik ciśnienia oleju trzeba wpiac manometr i sprawdzić ciśnienie na biegu jałowym, i przy obrotach 2, 3, 4, 5 i do odcięcia spisując pomiary. Panewki jeśli to one i nie zniszczyły wału się wymienia. Jak wal ma rysy robi się jeszcze szlif i daje inne Panewki
-
[E39] 3.0D 01r. Wyciek cieczy chlodzącej z czujnika poziomu.
A jest miejsce na oring? Jakieś wycięcie? Lub podkładkę miedziana?
-
[E46 318i] Dziwne stukanie/obcieranie/tykanie silnika
Nie wiem czy ci nie sprzedał bomby. Sprawdź ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku
-
Gigantyczne spalanie BMW e38 3.5 V8 235km manual
http://stando.pl
-
Klosze świateł przednich, kolory, wymiana.
Jadąc do Niemiec na letnich w zimę masz po dowodzie, jadąc bez świateł po kilku państwach Europy mandatu nie dostaniesz. Tak samo tutaj. Musisz stosować się do wymogów obowiązujących w danym kraju.
-
Dziwne stuki w lewym kole [e39] Nie jest to zawieszenie
Odłączyć trzeba i zobaczyć czy będzie ciszej
-
wymiana uszczelki miski olejowej
Nic niexpoprawiaj tylko pisz do moda by przeniósł temat do działu zrób to sam bo bardzo fajnie opisales procedurę wymiany miski :cool2:
-
[E39 528i] Problem z automatem
A, masz kontrolki od ABS i kontroli zaswiecone?
-
Klosze świateł przednich, kolory, wymiana.
U nas kierunki nie powinny się świecić bez ich włączenia. Dlaczego nie mogą zabrać? Trafisz na czepialskiego i ci zabierze i ma do tego prawo. Ew możesz mówić przy kontroli że nie masz dowodu i dostaniesz 50zl mandatu
-
bmw e39 silnik 2,0 benzyna manual problem ze skrzynią
Czyli masz przedlift i kupiłeś z polifta albo odwrotnie. Nie wiem jak z przełożeniami i sprzęgłem i dwumasa czy pasują. Masz na pewno od 2.0? Sprawdź po numerach na realoem od jakiej wersji kupiłeś
-
E39 530i co to jest na chłodnicy? -Zdjęcie-
Sprawdź czy to nie jest coś podobnego bo chyba o to chodzi. Nie ten silnik ale budowa podobna jeśli chodzi o to kolano viewtopic.php?p=178493 Moim zdaniem musisz wymienić chłodnice bo leci z krocca na obudowie chłodnicy. Klejenie to rzeźba i raczej nie wytrzyma. To co ten użytkownik zrobił raczej wytrzyma ale po latach te plastiki są bardzo kruche i jeśli chcesz mieć spokój kup chłodnice.
-
E39 530i co to jest na chłodnicy? -Zdjęcie-
Nie wiem o co chodzi ale nic lecieć nie powinno masz jakieś pęknięcie na pewno. Układ ma być szczelny i nie ma zaworów w samej chłodnicy. Jedynym zaworem regulującym ciśnienie w układzie i w razie wzwyzki jest zawór w korku płynu. Jedynie awaryjnie tamtędy może uciec płyn w żadnym innym miejscu Przy okazji wymień przynajmniej przewód od domy :duh: nie baw się w izolacje. Warto wymienić cała kpl odme jeśli tego nie robiłeś
-
E39 Touring lift - oparcie po złożeniu nie dolega do boczku
Może masz od sedana? Wiem że lift i przedlift niczym się nie różnił w fotelach czy kanapach jeśli chodzi o mocowania ale wersję nadwoziowe muszą się zgadzać jeśli chodzi o kanapę tył
-
E39 - blokowanie hamulców
Bo serwa z e39 to loteria z racji często zapychajacych się odplywow. Warto to czyścić chociaż raz w roku bo zima jak to zamarznie to mamy po hamulcach
-
320d Temperatura Poza pion ?
Może dalej jest źle odpowietrzony. Bo nie robisz tego jak powinno. Robi się na wyłączonym silniku. Jak jesteś z Lubina to podjedz do Głogowa to Ci odpowietrze.
-
[523i] mocne bicie kierownicy podczas lekkiego hamowania
Osgrzegalem cie ze jak zamontujesz najtańsze zamienniki potem się pośpiechu tak że się nie pobierasz. Co teraz.. Musisz sprawdzić luz na lozyskach, kupić nowe tarcze porządnej firmy z klockami i sprawdzić jeszcze raz zawias najlepiej na odciazonych kołach. Porządnie wyczyść piasty przed montażem na lustro
-
e39 528i rozładowuje akumulator
Też może być. Nie mają prawa się zapalić więc masz z tym problem i na pewno nie jest to normalne
-
e39 528i rozładowuje akumulator
Z zegarami nie pomogę bo mam jeden przycisk i nie wiem a jeża możesz odłączyć.
-
e39 528i rozładowuje akumulator
Albo jez wariuje i włącza się po kilku godzinach bo też tak się zdarza
-
[M47N] Wyrobione śruby Imbus przy odmie.
Ale nie może mieć twardości chyba powyżej 10 tylko jakaś 5 lub 8 żeby łatwo się odksztalcila
-
320d Temperatura Poza pion ?
Musi być przelew nie zakładaj takiego zbiornika. Ogrzewanie działa? W jaki sposób odpowietrzasz?