Treść opublikowana przez danielxc717
-
[E46 3xx] Słynna tuleja nr 9 i inne
Chyba ze. Bo też głupio by v max była 170 pod czerwonym polu dlatego niech każdy się zastanowi zanim kupi dyfer o takich przelozeniach bo taka różnica jest już spora. Do tego hałasu trzeba dodać wyższe spalanie w trasie
-
e39 - M54 - sprzęgło wisko? - jaka firma?
Kup behr i będzie ok. Ta firma robi to na pierwszy montaż i wcale bym się nie zdziwił jak by się różnił naklejka bądź zeszlifowaniem znaczka bmw.
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Czyli jak w e39 nie wymienny. Mówisz o wahaczach OEM?
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Na razie jestem zadowolony z Lema bardzo. Dlaczego to zrobiłem? Dla testu. Tak czy inaczej auto musi być ze mną jeszcze kilka lat i ok 200tys to sprawdzę te wszystkie pochlebne opinie w które nie wierzę sądząc po samym wyglądzie. Kasy szkoda nie będzie bo wahacz kosztował ciut więcej niż tuleja Lema. 310tys s wytrzymały kolejne wahacze że OEM. Licznikowe 315. Luz był widoczny po podniesieniu auta bardzo niewielki na sworzniach. Tuleje całe. Uszkodziła się guma po 18 latach na sworzniach. Łożysko dostało po tyłku.
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Założyłem dzis MS tak jak w którymś poście mówiłem. Jak wytrzymają 70tys czyli niecale 3 lata było by fajnie i biorąc pod uwagę cenę 3x niższa to warto. Wahacze założone pod obciążeniem oraz pełnym zbiornikiem paliwa tak jak się powinno robić. Patrząc wizualnie to wykonanie gorsze od lemfordera. Lemforder u mnie ma ok 100tys i jest ok
-
[E46 3xx] Słynna tuleja nr 9 i inne
Ale jazda z prędkościami autostradowymi nie będzie przyjemna. A e46 samo w sobie wyciszone dobrze nie jest.
-
E39 520i ,2002 Wymiana silnika czy naprawa ???
Da radę ale na pewno potrzebujesz kpl silnik z osprzętem, komputer, dolot, wydechy skrzynia wal dyfer polosie Dlatego jak chcesz taka zamianę to tylko angol...
-
E39 520i ,2002 Wymiana silnika czy naprawa ???
Musisz brać coś z m54 bo taki chyba masz i m54 nie ma silników 2.8. Te m52 są o wiele lepsze od m54. Szkoda że od razu nie zrobili pierścieni. Przy tak ogromnym spalaniu oleju pierścienie się zapiekaja od nagarow. Bo przy takich przepalach nagary się odklaadaja i to nie małe. 6tys to chyba tyle za kapitalke liczą bo sporo dość jak, za same pierścienie. Jak chcesz starszy silnik m52 to musisz mieć najlepiej sprowadzonego angola
-
BMW E39 zbieżność i geometria
Pewnie tuleje masz rozwalone a nie zbieżność do ustawienia Podobno przy nowym sprzęcie nie trzeba. Ja jeżdżę na zwykłe ustawianie i mam auto do pełna zatsnkowane oraz obciążenie na fotelach i kanapie. Nigdy mi opony się nie wytarly czy wyzabkowaly. Już mam drugi nowy kpl opon i pierwsze przeżyły (letnie) ok 90 tys razem z zimą. Ile dokładnie jeździły letnie tego nie wiem ale pewnie ok 60tys. Zawsze bieżnik równo się zuzywal
-
E39 Samopoziomowanie światel
Stan odblusnikow soczewki tak jak mówisz i klosz musi być w ładnym stanie
-
Nie działa prędkościomierz
Ale bez podmiany później miejscami lewy na prawy i czytanie prędkości kół nic nie zdzialasz.
-
[e39] 525i sedan amortyzatory przód
Polecam Monroe i Sachs. Poczytaj i wypadają te dwie marki najlepiej
-
Nie działa prędkościomierz
No właśnie nie zawsze kontrolki się zapalają. Zależy jak bardzo się uszkodził. U mnie na początku jak lewy tył się psul to przy ok 100km/h potrafił licznik wejść na 0 lub nawet na 200km/h zależy jak mu się podobało. Myślałem że to sterownik. Później po kilku tyg miałem błąd ASC ABS. Wymiana czujnika na ATE pomogła.
-
Nie działa prędkościomierz
Moim zdaniem kombinowanie z licznikiem nic nie da bo masz typowe objawy czujnika /sterownika. Gdybyś kupił normalny czujnik wiedział byś na pewno ze jest problem w sterowniku a teraz musisz Ryzykowac. Jak chcesz wyeliminować licznik to podłącz pod kompa i sprawdź prędkości kół
-
BMW 523i E39 by Krycha523i
Drewna i wyposażenie jak w mojej. Ja mam tylko sportowe fotele z podudziem dołożenie. Szkoda że instalator nie dał ci wle pełnowymiarowy bo się mieści bez problemu
-
E39 Samopoziomowanie światel
Jak rusza Góra dół to regulatory nie są połamane. To jest test silników i każda e39 tak robi. Jak świecą nisko to jedz na stacje diagnostyczna i oni dobrze to ustawia
-
E39 Samopoziomowanie światel
Silniki są w lampach czy to w wersji z xsenonem czy bez
-
E39 Samopoziomowanie światel
Dołożyć spryskiwacze i czujniki na wahaczu który reguluje światło w zależności od obciążenia. To co ty masz ma każda e39 bez xsenonu
-
bmw e39 4.4 spadek mocy
To idź do dobrego mechanika bo bez sensu w ciemno wymieniać
-
Pomóżcie z gotującym się 520i + LPG
Powtórzyć i nie jeździć na LPG. Jak odpowietrzasz? Lewy wąż jak masz ok 94st musi być gorący. Jakie masz dokładnie temp płynu? Masz jeszcze wycieki?
-
Nie działa prędkościomierz
Dobrze sterować ABS? Po odpieciu i zaswieceniu się kontrolek nie działa ABS ani trakcja. To jak byś tych systemów nie miał i nie sciemniaj że masz je wtedy jak odepniesz czujnik bo to nie możliwe. A firma, krzak i teraz może się okazać że jest on tandetny i dalej możesz mieć problemy nie ze sterownikiem a dalej z czujnikiem. Bo już nie raz nie dwa i nie dziesięć osób tak miało. Oczywiście w twoim przypadku nie musi tak być
-
Pomóżcie z gotującym się 520i + LPG
Dlaczego jeździsz na gazie jak mówiłem by zakręcić zawór i go wypalić?
-
330Ci E46 Coupe problem ze sprzęgłem
Docisk jest z samoregulacja. Jeśli ktoś źle to zamontowal to będą razie skutki. Można nie odkręcić tej łapy co trzyma docisk wcisniety lub kupić nie scisniety docisk i ktoś mógł go nie scisnac tylko montować
-
E39 525iA 2002r.
Ja chętnie bym kupił aku który jest taki jak ten stary oryginał jeśli by kosztował do max 1000zl
-
Nie działa prędkościomierz
Jaka firma czujnika?