Skocz do zawartości

przegub wału-zamiennik


Lukasz_misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ma ktoś na miary na dobry zamiennik przegubu wału tego między wałem a dyferencjałem? po numerach znajduje jedynie firme Pascal, jednak różne opinie są o tych przegubach. Natomiast słyszałem że pasuje tu przegub wewnętrzny od vw b3/transportera/audi C2,C3/skody superb...Tyle co mam danych to rzeczywiście wymiary się zgadzają, ale czy mógłby ktoś potwierdzić? chodzi o przegub 28 zębów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz jest duży, i taki efekt przeskakiwanie przy ruszaniu/przyśpieszaniu...na przeglądzie jak byłem to weszliśmy do kanału, a drugi pracownik stacji kontroli pojazdów trochę poszarpał autem na hamulcu. Tak zaobserwowaliśmy luz na tulejach wózka (4 duże tuleje łączące wózek z nadwoziem) i właśnie na tym przegubie, na półosiach też jest ale mniejszy, tu jest straszny. Tuleje wymieniłem w ostatni weekend i jest ogromna poprawa ale jeszcze trochę jest takiego przeskakiwania. Tylko że oryginał kosztuje koło tysiąca, a zamiennik jest tylko kiepski Pascal. Na allegro koleś sprzedaje po 140zł jakieś przeguby to tego modelu, mój mechanik już raz go montował i wtedy jak sprawdził po nr okazało się że jest to przegub wewnętrzny od jakiejś alfy, tylko już nie pamięta jakiej poszperałem i tak wygląda że musi to być GSP 603001, i on pasuje do kilku modeli alfy oraz m.in. do tych co wypisałem wyżej, ale chciałbym się upewnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.