Treść opublikowana przez Jacek_E65
-
[e34] ospoilerowanie
Mam podobne obawy do Ciebie. Zgadzam sie z tym, co napisałeś o tunningu BMW. Nie wiem jak pozostali,ale ja nie czuję się tak pewnie siebie,aby poprawiaćfabryke. Kto kocha BMW nie tunninguje BMW!
-
[e34] ospoilerowanie
Ależ po co zmieniać? Klocki mają jeszcze bardzo grubą blache, można długo na niej jeździć :norty: Potrzebujesz nowszą mask, grill, plastikowe wypełnienia wokół lamp. Cen poszukaj w ogłoszeniach np Allegro Oto zdjęcie ładnej 540i, jeśli się nie mylę należącej do niedawna do naszego Kolegi z tego Forum. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.who.vectranet.pl/~yzf/203262552.jpg "Clear" w E34 to totalna porażka. Jeśli białe, to tylko i wyłącznie takie jak na fotografii powyżej Dziwne pytanie. "Jak zrobić". Wystarczy trochę pomyśleć nad zaadaptowaniem takiego układu z innego samochodu (mam na myśli podzespoły mechaniczne,ktorych i tak nie widać), lub poszukać oryginalnego (ogłoszenia). Bez komentarza (agrotunning) Ogólnie reasumując - moje konkluzje: Kolego (apel do autora tematu) !! Nie wiem jaki był cel zakładania tego tematu. Każda odpowiedź jest dla Ciebie niesatysfakcjonująca (po co pytasz, skoro wiesz lepiej?). Jak wszyscy wiemy każdy ma swój gust, o czym nie powinno sie dyskutować, dlatego taka odmienność w odpowiedziach. To Twój samochód i powinienes zmiany własne realizować. Zadajesz pytania jak np "ile kosztuje maska i grill" - zrozumiałe byłoby ono dla mnie, gdyby nie było portali aukcyjnych i stron z ogłoszeniami (chyba,że każdy miał tutaj wycenić własne elementy nadwozia). Nie jest to żaden atak na Twoją osobę, ale nie widzę sensu zakładania tematów, które nic nie wnoszą. pozdrawiam
-
[e34] ospoilerowanie
Stosując "dodatki" z Allegro zapewne będzie to strefa bardziej żałosna... W E34 podstawa to alufelgi! Ładnie wygląda na seryjnych z M5 lub z Ósemki.
-
Instalacja ringów
Przedstawione w drugim filmie okrągłe światłą pozycyjne są jedynymi nieoryginalnymi, które można zaaceptować. Wyglądają świetnie, bo sa wykonane na wzór oryginału - gięte neonówki. Zamiast kupować tandete z alegro, udałbym się do jakiegoś poważnego studia reklam, gdzie może są w stanie załatwić gięty neon z przetwornicą 12V!! :mrgreen:
-
[e34] ospoilerowanie
Spinery to faktycznie przesada w jakimkolwiek BMW (typowe amerykańskie bezguście). Taka blenda na tylna szybę stylizuje pojazd na czołg. Zasłanianie szyb to nienajlepszy pomysł, tymbardziej, że "kasztani" to klasyczna linie E34 z przepięknym tyłem.
-
[e34] ospoilerowanie
http://img526.imageshack.us/img526/4517/1140126726caryt0.jpg Takie drzwi idealnie pasują.... do stodoły! Pisząc "M-Pakiet" mialem na mysli elementy z M5 E34 (poza oznaczeniem modelu). Taki tunning to jedyna słuszna zmiana. Daruj sobie te tanie "tunningowe akcesoria" z Allegro,bo to nie będzie nigdy wyglądać ładnie. W E34 wystarczy zmienić alufelgi, np. na takie przedstawione na zdjęciu poniżej szesnastocalowe, i wygląd będzie nieporównywalnie lepszy! http://www.who.vectranet.pl/~yzf/felga.JPG
-
[e34] ospoilerowanie
Ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkiego tunningu BMW, poza fabrycznymi akcesoriami. Te auta mają klasyczną linie i łatwo ja zaburzyć,dlatego nad każdym dodatkiem wizualnym musi sie zastanowić stylista,aby nie zakłócić bryły nadwozia. Proponuje fabryczny M-Pakiet do E34.
-
Duze spalanie w miescie 520i 24V
Nic nie jest bez sensu. Kolega zadał pytanie,bo ma problem i szuka pomocy. Skoro nie zamierzasz pomóc nie zaśmiecaj wątku.
-
Duze spalanie w miescie 520i 24V
Świetna rada! Napewno autor tematu takiej się spodziewał! Jakby chciał zmieniać styl jazdy zmieniłby pojazd na Matiza..... :twisted2:
-
Duze spalanie w miescie 520i 24V
E34 z M50B20 z felgami o średnicy 16 cali stała sie mułowata.
-
Duze spalanie w miescie 520i 24V
Sonda Lambda i pzepływomierz mogą być winowajcami. Niestety nie da sie tego określić organoleptycznie, dlatego nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w szukaniu kogoś, kto potrafi skomunikować wymieniony moduł Siemensa z komputerem. Masz niemały problem,bo najbliższe ASO jest zlokalizowane w województwie mazowieckim.
-
dziwny dzwiek 520i
Nie ma co gdybać. Jak wyżej: "...wszak precyzyjnie się nie określi bez odkręcenia porywy układu rozrządu... "
-
wymiana poduszek tylnej belki - gdzie i za ile
http://www.fortunaline.com.pl/grafika/9730.jpg To zdjęcie mamy oglądać przez lornetkę? Cena jest zawsze odzwierciedleniem jakości. Oszczędny płaci dwa razy, dlatego wole "przepłacić" za oryginał (ewentualnie jakiś naprawdę DOBRY i SPRAWDZONY zamiennik)
-
Instalacja ringów
Prawdę powiedziawszy to okrągłe światła pozycyjne, to kolejny świetny pomysł BMW, ale....... już mi nieco zbrzydły. Teraz łatwiej spotkać na drodze Calibrę (widziałem takie nawet w VW Golf i Polo) niż BMW z takimi oryginalnymi lampami. Ogólnie jestem przeciwnikiem takiego "odmładzania" BMW. Kolejną sprawą jest, jak już wyżej napisał Kolega wątpliwa jakość "Angel Eyes" , "Ringów" (czy jak to tam jeszcze spece od marketingu nazywają).
-
dziwny dzwiek 520i
Ja stawiam na rozciągnięty łańcuch lub nadmiernie zeszlifowane ślizgi łańcucha, wszak precyzyjnie się nie określi bez odkręcenia porywy układu rozrządu... :nienie:
-
Instalacja ringów
Trduno wywnioskować co masz na mysłi. Jedno jest pewne - "Kropelka" , czy też inny cyjanopan nie nadaja się do klejenia takich przedmiotów.
-
Duze spalanie w miescie 520i 24V
Ja juz zastanawiałem się czy moje 13 to nie za dużo. Coś może padło i jeździsz w trybie serwisowym wtedy będzie też spoko chodził ale więcej kotłował, niestety bez komputra nic nie wymyślisz. Spróbuj podpompować kapcie, nawet trochę ponad limit i zobacz czy coś pomorze. no prosze Cie kolego........moje 1.6 przy normalnej jezdzie spokojnie bierze 12.......czym Ty sie przejmujesz To masz nienajciekawiej, jeśli Twój M4x pali tyle co M50B20 !!
-
wymiana poduszek tylnej belki - gdzie i za ile
To coś drogo Cię to wyszło. Ja za 2 szt. Lemfordera do E34 zapłaciłem 195 PLN, a za wymianę 122 PLN, z tym, że bez wyjmowania belki. Ostatnio mój kolega wymieniał te tuleje w E34. Koszt jednej sztuki to 60zł. Nie trzeba wyjmować belki - wystarczy mieć sciągacz. pzdr
-
530 V8 vs. 525 24V
Opcja "szukaj" :search: - było trochę dyskusji na ten temat!
-
FIRMOWY ALARM BMW A POLSKA RZECZYWISTOSC
mentalności polaków nie zmienisz , jak policjant dostawał by 30 tyś miesięcznie na ręka to myślisz że by wtedy ryzykował utratę zdrowia lub życia w tak dobrze płatnej robocie ?????? z komisariatów by nie wyłazili ino w kapliczce by sie modlili by dniówka się już skończyła Mentalność obywateli trzeba byłoby najpierw zmienić! Niestety, ale większość Rodaków nauczona jest kombinować....
-
dziwny dzwiek 520i
Zakładając, że wszystkie blaszane elementy są właściwie podokręcane taki odgłos może emitować łańcuszek rozrządu.
-
Olej do automata, 90r Niebieska tabliczka!
Może tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie ?
-
Wymiana oleju w automacie -Gdańsk
Bo wymienili na niewłaściwy w takim "serwisie" w jakim powiedzieli Tobie,żeby nie wymieniać! Skoro producent każe wymieniać to wybacz,ale nie masz wystarczających kompetencji,aby to kwestionować!
-
zakup e34 na co zwrucic uwage
Osiągi BMW nie są akutalne już w chwili opuszczania murów fabryki. Opowieści dziwnej treści. W trójmieście macie sprawny klub H3M. Umów się z chłopakami na spocik a potem zdaj nam relację jak objechałeś Civica 190KM. Mój kolega nie musiał się z nimi umawiać! Spod Skweru Kościuszki "wyrwał" za nim jakiś japoński wynalazek (wyglądało jak Civic). Na Morskiej do Chyloni odpadł biedak. Jechaliśmy E24 525iA. :duh:
-
Wymiana oleju w automacie -Gdańsk
Również sporo jeździłem motocyklami (WSK M06B1 > Yamaha YZF1000R) i mam pewne pojęcie o nich. Wracając do tematu to mi w ASO BMW (nie wiem w jakim Ty pytałeś) udzielono informacji, że należy dokonać wymiany oleju i filtra. Identyczna odpowiedź otrzymałem z BMW Polska. TiS równieżzaleca wymianę, więc nie wiem z czym masz problem!