Skocz do zawartości

FIRMOWY ALARM BMW A POLSKA RZECZYWISTOSC


Rekomendowane odpowiedzi

PISZE TEN TEMAT BO SZKODA MI LUDZI KTORZY WIERZA ZE FIRMOWY ALARM JEST ZABEZPIECZENIEM PRZED ZLODZIEJAMI AUT A BUDZA SIE RANO OGLADAJAC PUSTE MIEJSCE PO ICH UKOCHANEJ BECI CZY JAK TAM JA NAZYWAJA!!! A OPISUJAC SPOSOB W JAKI TO ROBIA(ZLODZIEJE) WIEM ZE UTRUDNIE IM ZYCIE!!! A WIEC -KROK PIERWSZY- DZWI -

DO NP E39 MOZNA SIE DOSTAC NA DWA SPOSOBY PIERWSZY PRYMITYWNY POLEGA NA WYBICIU SZYBY I WCZOLGANIU SIE PRZEZ OKNO DO SRODKA GDYZ DZWI POSIADAJA BLOKADE KTORA UNIEMOZLIWIA ICH OTWARCIE ,ZADEN SZANUJACY SIE ZLOODZIEJ NIE ROBI TAKICH RZECZY BO RAZ ZE CHALAS DWA ZE TO ZWRACA NIEPOTRZEBNA UWAGE OSOB POSTRONNYCH A TEGO ZJODZIEJASZKI NIE LUBIA A WIEC POZOSTAJE ZAMEK DLUBANIE I PRUCIE OWEGO SRUBOKRETEM LUB TEZ TZW ŁAMAKIEM JEST STRATA CZASU BO RAZ ZE ZAMKI MAJA SPRZEGŁO KTORE UNIEMOZLIWIA PRZEKRECENIEM GO WYTRYCHEM A DWA ZE CZESTO PRZY TAKIEJ PROBIE (SRUBOKRET) DZWI NADAJA SIE DO NAPRAWY(SPORO CZASU TO WYMAGA) A TO Z KOLEI OBNIZA WARTOSC LUPU WIEC JAK POKONAC TA PRZESZKODE? TZW WYCIAGARKA DO ZAMKOW! ZA JEJ POMOCA JESTESMY JUZ W SRODKU

KROK DRUGI -STACYJKA

STACYJKA POSIADA ROWNIERZ SPRZEGLO WIEC JEST DLA ŁAMAKA NIE DO PRZEJSCIA ALE Z TYM RADZI SOBIE SRUBOKRET!

KROK TRZECI -IMMOBILAJZER

POZOSTAJE OTWORZENIE MASKI I WYMIANA KOMPUTERA ZE ZMIENIONYM OPROGRAMOWANIEM

I W TYM MOMENCIE ZACZYNA SIE DRAMAT BYLEGO WLASCICIELA BYLEGO GDYZ JEGO SAMOCHOD WLASNIE ODJEZDZA!!!

A WIEC REASUMUJAC NIE ZOSTAWIAJCIE NIGDY SAMOCHODU BEZ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEN W MIEJSCACH W KTORYCH MOZNA BEZ KLOPOTU OTWORZYC MASKE ,BEZ ROZNICY CZY JEST TO DZIEN CZY NOC BO DLA ZLODZIEJA NIE ROBI TO ZADNEJ ROZNICY JEDYNYM TAK NAPRAWDE ZABEZPIECZENIEM Z KTORY OWI SPECE CIEZKO SOBIE RADZA JEST BLOKADA NA SKRZYNIE BIEGOW!!! KAZDY ALARM W SAMOCHODZIE DLA PROFESJONALNEGO ZLODZIEJA JEST DO OBEJSCIA ZALEZY TYLKO CZY ZLODZIEJOWI BEDZIE SIE OPLACAC TRUD JEGO UKRADZENIA I OCZYWISCIE ZYSK, DLA PRZYKLADU PODAM ZE TZW ALARM Z GPS MOZNA WYLACZYC ZA POMOCA SPECJALNEJ ZAGLUSZARKI,KTORA BLOKUJE SYGNAL Z SATELITY! POLSKA TO NIESTETY KRAJ NAJLEPSZYCH SPECOW W KRADZIEZY AUT NA SWIECIE!!! SA W STANIE PORADZIC SOBIE Z 99% ALARMOW WLACZNIE Z WYJECHANIEM Z PARKINGU STRZEZONEGO,TAKI NIESTETY JEST SMUTNY OBRAZ NASZEJ POLSKIEJ RZECZYWISTOSCI POSIADACZY AUT.POZDRAWIAM KLUBOWICZOW I MAM NADZIEJE ZE DA TO DO MYSLENIA TYM KTORZY LICZA NA TO ZE WSTAWIA SOBIE MIGAJACA DIODE I PROBLEM Z GLOWY :jawdrop:

Edytowane przez RALFO!!!
czy jestem mądrym i dobrym czlowiekem?zdarza mi sie byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, bez sensu ten post.

każdy samochód mozna ukraść. Ja moją ślicznotkę mam na parkingu strzeżonym, ponadto mam autocasco- ukradna to kupie sobie drugą, lepszą np 530 d, pozdrawiam.

ps.mam nawet ukryty przełącznik tzw. immobiliser, ale go nie używam- bez sensu, złodziej jak bedzie chciał to i tak ukradnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PISZE TEN TEMAT BO ZAL MI LUDZI KTORZY WIERZA ZE FIRMOWY ALARM JEST JAKIMKOLWIEK ZABEZPIECZENIEM PRZED ZLODZIEJAMI AUT A BUDZA SIE RANO OGLADAJAC PUSTE MIEJSCE PO ICH UKOCHANEJ BECI CZY JAK TAM JA NAZYWAJA!!! A OPISUJAC SPOSOB W JAKI TO ROBIA(ZLODZIEJE) WIEM ZE UTRUDNIE IM ZYCIE!!! A WIEC -KROK PIERWSZY- DZWI -

DO NP E39 MOZNA SIE DOSTAC NA DWA SPOSOBY PIERWSZY PRYMITYWNY POLEGA NA WYBICIU SZYBY I WCZOLGANIU SIE PRZEZ OKNO DO SRODKA GDYZ DZWI POSIADAJA BLOKADE KTORA UNIEMOZLIWIA ICH OTWARCIE ,ZADEN SZANUJACY SIE ZLOODZIEJ NIE ROBI TAKICH RZECZY BO RAZ ZE CHALAS DWA ZE TO ZWRACA NIEPOTRZEBNA UWAGE OSOB POSTRONNYCH A TEGO ZJODZIEJASZKI NIE LUBIA A WIEC POZOSTAJE ZAMEK DLUBANIE I PRUCIE OWEGO SRUBOKRETEM LUB TEZ TZW ŁAMAKIEM JEST STRATA CZASU BO RAZ ZE ZAMKI MAJA SPRZEGŁO KTORE UNIEMOZLIWIA PRZEKRECENIEM GO WYTRYCHEM A DWA ZE CZESTO PRZY TAKIEJ PROBIE (SRUBOKRET) DZWI NADAJA SIE DO NAPRAWY(SPORO CZASU TO WYMAGA) A TO Z KOLEI OBNIZA WARTOSC LUPU WIEC JAK POKONAC TA PRZESZKODE? TZW WYCIAGARKA DO ZAMKOW! ZA JEJ POMOCA JESTESMY JUZ W SRODKU

KROK DRUGI -STACYJKA

STACYJKA POSIADA ROWNIERZ SPRZEGLO WIEC JEST DLA ŁAMAKA NIE DO PRZEJSCIA ALE Z TYM RADZI SOBIE SRUBOKRET!

KROK TRZECI -IMMOBILAJZER

POZOSTAJE OTWORZENIE MASKI I WYMIANA KOMPUTERA ZE ZMIENIONYM OPROGRAMOWANIEM

I W TYM MOMENCIE ZACZYNA SIE DRAMAT BYLEGO WLASCICIELA BYLEGO GDYZ JEGO SAMOCHOD WLASNIE ODJEZDZA!!!

A WIEC REASUMUJAC NIE ZOSTAWIAJCIE NIGDY SAMOCHODU BEZ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEN W MIEJSCACH W KTORYCH MOZNA BEZ KLOPOTU OTWORZYC MASKE ,BEZ ROZNICY CZY JEST TO DZIEN CZY NOC BO DLA ZLODZIEJA NIE ROBI TO ZADNEJ ROZNICY JEDYNYM TAK NAPRAWDE ZABEZPIECZENIEM Z KTORY OWI SPECE CIEZKO SOBIE RADZA JEST BLOKADA NA SKRZYNIE BIEGOW!!! KAZDY ALARM W SAMOCHODZIE DLA PROFESJONALNEGO ZLODZIEJA JEST DO OBEJSCIA ZALEZY TYLKO CZY ZLODZIEJOWI BEDZIE SIE OPLACAC TRUD JEGO UKRADZENIA I OCZYWISCIE ZYSK, DLA PRZYKLADU PODAM ZE TZW ALARM Z GPS MOZNA WYLACZYC ZA POMOCA SPECJALNEJ ZAGLUSZARKI,KTORA BLOKUJE SYGNAL Z SATELITY! POLSKA TO NIESTETY KRAJ NAJLEPSZYCH SPECOW W KRADZIEZY AUT NA SWIECIE!!! SA W STANIE PORADZIC SOBIE Z 99% ALARMOW WLACZNIE Z WYJECHANIEM Z PARKINGU STRZEZONEGO,TAKI NIESTETY JEST SMUTNY OBRAZ NASZEJ POLSKIEJ RZECZYWISTOSCI POSIADACZY AUT.POZDRAWIAM KLUBOWICZOW I MAM NADZIEJE ZE DA TO DO MYSLENIA TYM KTORZY LICZA NA TO ZE WSTAWIA SOBIE MIGAJACA DIODE I PROBLEM Z GLOWY :jawdrop:

 

 

 

No proszę! Mamy godnego następce Stanisława Lema ! Wszystko kolorowo opisujesz Kolego,ale bez podania szczegółów (zapewne, aby nie zwiększać grona "wtajemniczonych"). Faktem jest, że nie ma 100% skutecznego zabezpieczenia. Slyszałem też gadkę kwestionującą skuteczność fabrycznych alarmów,ale nie tragizujmy - nie jest prosto "rozbroić" taki układ.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS MOZNA WYLACZYC ZA POMOCA SPECJALNEJ ZAGLUSZARKI,KTORA BLOKUJE SYGNAL Z SATELITY!

 

 

Tym zdaniem udowodniłeś swoją głupotę. "Zagłuszarka"!! :duh: Chyba chwilowo Tobie zagłuszyła komunikacje pomiędzy półkulami mózgu!!

Poczytaj Zakłócanie pracy GPS to może coś zrozumiesz.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wlasnie mialem niedlugo zamawiac alarm (280 + montaz 350)

i mam dylemat czy jest sens czy lepiej wydac ta kase w pierwszej kolejnosci na co innego :D

 

Jakiś powieściopisarz zamieści na Forum głupi post i ludzie później rozmyślają....

Nie wydawaj,bo przecież zgodnie z pierwszym wpisem nie ma sensu zabezpieczać pojazdu!

Użytkownicy posiadający fabryczne systemy alarmowe najlepiej jakby je powyciągali, lub wogole nie aktywowali, bo PO CO? :duh:

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak beda chcieli ukrasc to przyleca chodzby helikopterem 100 % zabezpieczenia nie ma :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bez sensu więcej samochodów wyciagali na śpiocha albo stłuczkę albo wbitkę po klucze niż jakieś kombinacje z gps , RALFO za dużo seriali

 

100% racji.

 

Czytając pierwsz wpis nasuwa się pytanie:

PO CO KUPOWAĆ,SKORO I TAK UKRADNĄ?

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma odrobinę racji ;) Ja uważam, że oprócz fabrycznych zabezpieczeń warto zamontować inne niezależne zabezpieczenie, profesjonaliście wydłuży to napewno czas kradzieży, a średniozaawansowanym i laikom może uniemożliwić, podzielam zdanie o działaniu blokad skrzyni biegów, zajmuję się sprzedażą m.in. blokad bear lock i miałem już kilka przypadków, kiedy klienci informowali mnie o jej skuteczności ( próby kradzieży ), blokady firmy bear lock są sprawdzone i najlepsze na rynku, koszt blokady do większości modeli bawarek to 370 zł, więc nie jest to majątek, firma owa wprowadziła również blokady maski, co również może pokrzyżować plany złodziejom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo mowic.... www.lojack.pl i po sprawie, 3 dni temu koledze uratowalo to audi a6, znaleziona w dziupli i dorwali 3 oprawców.

 

edit* jedynym minusem jest abonament.

 

Czytałeś przecież,że sa "zagłuszarki"!! :norty:

napewno i ten sygnał "zagłuszą"!! :twisted2:

 

 

"JAK UKRASC E65, BEZ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEN !!!"

 

Wystarczy otworzyć drzwi kierowcy scyzorykiem, następnie urwać wewnętrzne lusterko wsteczne z czerwoną lampką sygnalizacyjną - w ten sposób uszkadzamy system alarmowy.

Później nie ma już nic prostszego: wystarczy wcisnąć przycisk rozruchowy i cieszyć się nowym nabytkiem!

http://www.who.vectranet.pl/~yzf/e65_key02.jpg

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
wynika wiec z tego ze najlepiej ukrasc sobie samochod samemu :norty: zanim zrobia to inni :norty:

 

Dawno temu (1999r) włamali sie do mojej E36 320(naprawdę fajne autko)

wyłamali zamek,rozwalili stacyjkę i odjechali parę metrów i samochód zatrzymał sięł z braku paliwa bo wstawiłem wyłącznik pompy paliwa i z tym sobie już nie poradzili. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralfo a co do blokady skrzyni biegów słyszałes kiedys o ciekłym azocie??Taka blokad to jedno z najgorszych zabezpieczen i dla złodzieja to o k 30 sek roboty.Jeszcze raz gratuluje fachowej wiedzy :mad2:

 

co z tym azotem?????

 

a tak poza tym wsiada zlodziej do auta i kto bedzie sie spodziewal ze w e39 jest zabezpieczenie jak w polonezie????

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

 

"JAK UKRASC E65, BEZ DODATKOWYCH ZABEZPIECZEN !!!"

 

Wystarczy otworzyć drzwi kierowcy scyzorykiem, następnie urwać wewnętrzne lusterko wsteczne z czerwoną lampką sygnalizacyjną - w ten sposób uszkadzamy system alarmowy.

Później nie ma już nic prostszego: wystarczy wcisnąć przycisk rozruchowy i cieszyć się nowym nabytkiem!

http://www.who.vectranet.pl/~yzf/e65_key02.jpg

 

Dobre :cool2: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ralfo a co do blokady skrzyni biegów słyszałes kiedys o ciekłym azocie??Taka blokad to jedno z najgorszych zabezpieczen i dla złodzieja to o k 30 sek roboty.Jeszcze raz gratuluje fachowej wiedzy :mad2:

 

co z tym azotem?????

 

a tak poza tym wsiada zlodziej do auta i kto bedzie sie spodziewal ze w e39 jest zabezpieczenie jak w polonezie????

 

No jak co z azotem???Kazy złodziej nosi przy sobie w termosie.... :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zlodziejowi spodoba się auto albo akurat potrzebował taki właśnie egzemplarz to nawet jak nie będzie przygotowany to sie do tego naszykuje.Pojeżdzi za nami sprawdzi gdzie zostawiamy auto a w wolnej chwili go weżmie ja akurat takich znalem jak się uparli to wzieli nie wten dzień to na drugi.Tak jak wspomonaliście ma ukraść to i tak ukradnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralfo a co do blokady skrzyni biegów słyszałes kiedys o ciekłym azocie??Taka blokad to jedno z najgorszych zabezpieczen i dla złodzieja to o k 30 sek roboty.Jeszcze raz gratuluje fachowej wiedzy :mad2:

 

Mówisz 30 sek.? Skoro mówisz, że to jedno z najgorszych zebezpieczeń, to pomyśl ile zajmuje wymiana komputera, na moje oko to łącznie z otwarciem maski jakieś 10 sek, więc immobilisery i inne też są g.... warte? Nadal uważam, że profesjonalisty nic nie zatrzyma, ale nieraz złodziej ma tylko kilka minut i właśnie takie blokady jak blokada skrzyni biegów i blokada zamka maski może uniemożliwić kradzież w krótkim czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ten post ku przestrodze a nie zeby sie pochwalic ze wiem jak to zrobic,jak rownierz dla tych ktorzy kupuja swoje wymarzone auta i zostawiaja je na noc pod domem bo na alarm nie maja kasy albo pan zenek powiedzial ze zalozy alarm ale za pare dni ,ze moj post jest bez sensu? dlaczego ?sposob kradziezy wiekszosci nowszych bmw jest taki sam ,komputer mozna przerobic za pare groszy do tego dostajesz chip przeprogramowany do tego kompa,zamek wychodzi jak maslo a stacyjka poddaje sie po paru sekundach! a jesli chodzi o zaklocaanie sygnalu gps to mozna kupic takie urzadzania na rynku, sa powszechnie dostepne,urzadzen tych uzywa sie do wylaczania pola w roznych obiektach np sal konferencyjnych, twierdze po prostu ze jednym z najlepszych zabezpieczen sa blokady na skrzynie biegow a firmowy alarm to jest dobry ale na malolatow ktorzy wala radia pod blokiem, Dobry alarm w samochodzie to jest taki ktory ma wmontowane miedzyinnymi przekazniki wylaczajace glowne obwody samochodu czesto z niezaleznym zasilaniem,przekazniki owe sa ukryte w firmowa instalacje przy ukryciu ich stosowane sa miedzyinnymi takie same tasmy izolacyjne jakie stosuje producent auta bo spece szukaja niefirmowych przerobek ,syrena jest niedostepna z zewnatrz a nie jak jest w wiekszosci przypadkow zamocowana przy nadkolu gdzie ja mozna latwo wyjac ,co z tego ze ma wlasne zasilanie? utopia ci ja w torbie wypelniona woda albo urzyaj pianki budowlanej ,oczywiste jest ze jezeli posiadasz np e39 z 98r z podstawowym alarmem to nikt ci nie bedzie pruł samochodu w celu jego kradziezy bo to sie kompletnie zlodziejom nie oplaca,ale jesli masz x5 4,4 z 05 r to gra jest juz warta swieczki ,ufff znowu sie rozpisalem ,chcialem pomoc i tyle a nie czytac kolesi co pisza o cieklym azocie bo to jest ten sam pomysl jak ten w ktorym Bogus Linda otwiera auto piłka tenisową w filmie Psy :duh:
czy jestem mądrym i dobrym czlowiekem?zdarza mi sie byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS MOZNA WYLACZYC ZA POMOCA SPECJALNEJ ZAGLUSZARKI,KTORA BLOKUJE SYGNAL Z SATELITY!

szkoda że nie opisałeś drugiej metody wyłączenia GPSu -> przecież satelitę można ZESTRZELIĆ !!!!!!!!!!! :duh:

Wiesz jak się kradnie auta ? od kolegi żona wracała z pracy , wyjechała przed zakład i czekała by się włączyć do ruchu gość położył jej się na masce to otwarła szybe by zapytać "co robi ? " i jak się ockneła w szpitalu to pamiętała tylko że dostała w pysk ...

wierzcie że trwało to krócej niż jestem to w stanie opisać

ukradli peugeota 406 którego w normalnych warunkach nie trzeba ani zamykać ale w tym akurat przypadku nie potrzebowali konkretnej marki WIĘC MÓGŁ NA NICH TREFIĆ KAŻDY Z NAS !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.