Witam, kilka dni temu padła mi skrzynia automatyczna w e34 520i 24V 92r. Przeszukałem cale allegro i nikt nie ma skrzyni z 14 pinami (4 w sordku i 10 na okolo) modelu 5HP-18. Sa jakeis z 16, 13 albo 14 pinami tylko inaczej ułożone(5pinow w srodku). Jaka powinna być ta skrzynia? Może miałem zła skrzynie zamontowaną? Może ktos orientuje sie jakie skrzynie są montowane automatyczne w 520i 24V z 1992r? Bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie.