Treść opublikowana przez palermos
-
Czujnik wału padł? Nie odpala.
Bo o czujniku wałka też pisałeś, a co do korbowego to opór powinien być miedzy pinami 1-2 około 1280 ohm
-
320i Długie nagrzewanie silnika, słaby "gorący nawiew V
To było bardziej sprostowanie wypowiedzi kolegi niż pytanie :cool2:
-
320i Długie nagrzewanie silnika, słaby "gorący nawiew V
Nadmuch czy pokrętło temperatury ?
-
M50B25 Dziwne zachownaie licznika...
Na 100% nie wiem, ale patrząc na schemat to licznik nie ma nic do immo. Więc powinno być OK.
-
Proszę o szybką odpowiedź: grill sedana i coupe jest takiSam
Jest taki sam.
-
Czujnik wału padł? Nie odpala.
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79129
-
masło na korku??
Jak kiedyś takie masło miałem w golfie, przy okazji wymiany uszczelki dekla zaworów zauważyłem że tego masła pod deklem jest więcej. Wyczyściłem wszystko ładnie, poskładałem i od tamtego czasu miałem golfa jeszcze dwa lata a masło więcej się nie pokazało. :) Więc może czasami wytrąci się coś z oleju albo jakaś wilgoć do oleju się dostanie i potem się masło wala po silniku puki go nie usuniemy albo nie rozpuści się w oleju pod wpływem wysokiej temperatury i odpowiedniej ilości czasu. Ale to taka moja mała hipoteza :) Mechanikiem nie jestem :wink:
-
masło na korku??
Może nie dogrzewasz samochodu robiąc krótkie trasy.
-
E36 Coupe...przymarzające szyby boczne
Ja stosuje raz na jakiś czas silikon w sprayu do uszczelek i nie mam tego problemu.
-
[E36] trzy pikniecia.
Z tego co ja pamiętam to temperatura sygnalizowana była jednym długim gongiem a godzina trzema piknięciami, wiec nie wiem jak to jest u Ciebie.
-
[E36] trzy pikniecia.
A może 15 sek przed pełną godziną ? Jest taka funkcja memo.
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
Na pewno w liczniku, tak jak przebiegi.
-
Jak wyjąć rozrusznik E36 320i
Dokładnie w m50 rozrusznik jest w takim miejscu że od góry daleko a od dołu brak dostępu. Przy wymianie sprzęgła tak sie na niego patrzałem i modliłem żeby mi się nie zepsuł. :)
-
???Nowy klubowicz. Pierwsze BMW. Pytania???
ad1 Jak najbardziej prawidłowe zachowanie ad2 Może określ skąd ten zgrzyt dochodzi, z przodu tyłu ? Choć ja obstawiam skrzynia, wał, dyfer ad3 Filtra szukaj pod kolektorem dolotowym tylko trochę głębiej w komorze silnika, widać też go od spodu ad4 Tak, w sterowniku centralnego jest odbiornik a w pilotach nadajniki wiec jak masz centralny fabryczny to wystarczy tylko sterownik ad5 Niestety nie posiadam :) ad6 Poszukaj na forum chyba w "zrob to sam" jest tam opis tej czynności
-
CZy to padnięte przekazniki wycieraczek?
W obu przypadkach powinien znajdować się pod podnóżkiem w nogach kierowcy
-
Nawiew w E36
Jeż ci zdechł. :) Poszukaj o jeżu na forum :cool2:
-
Zabawy na śniegu
Jak masz zdrowy samochód to na śliskiej powierzchni autko zbytnio nie cierpi więc można trenować :)
-
Co to za kostka? / foto / OBC /
ON-BOARD COMPUTER jest tylko 18 przyciskowy więc maiłeś go od nowości. Rozumię żę widok który nam zaprezentowałeś to dziura na OBC czy z jakiejś innej perspektywy te foto było zrobione ?
-
BMW E46 1,8 lub 2,0 benzyna
ale nie da sie zarejestrować co w wielu przyadkach jest gorsze niż poważna usterka :wink:
-
Co to za kostka? / foto / OBC /
18 przyciskowy OBC był fabrycznie zamontowany ? Opisz gdzie ta wtyczka dokładnie się znajduje, jakie kolory mają przewody.
-
regulacja kierownicy
Dokładnie, też wydaje mi się że ta regulacja jest raczej symboliczna.
-
Łożysko na tył sedan/coupe.
Łożyska są takie same roznica jest tylko będen/tarcza
-
problem z filtrem oleju - pilne!!!!!!
Może wypowie się ktoś zorientowany ? Albo niech ktoś wykona telefon do serwisu :) Ja nie mam na to cierpliwości :P
-
problem z filtrem oleju - pilne!!!!!!
Też uważam że ta siateczka jest po to aby tam była, bo jako zabezpieczenie w czasie transportu to raczej słaba osłona :) Zresztą wczoraj rozmawiałem z kolesiem który zajmuje się wymianą oleju i powiedział żeby nie zrywać choć nie potrafił wytłumaczyć po co ona jest :) Podczas poprzedniej wymiany też jej nie sciągałem i wczoraj podczas wymiany oleju przyjrzałem się staremu filtrowi i ta siateczka była w całkiem dobrej kondycji a spodziewałem się że może jej wogole już tam nie być :)
-
problem z filtrem oleju - pilne!!!!!!
Jesteś pewny co do tego że trzeba to zdjąć ? Przed czym ta siateczka miała by chronić filtr ?