Treść opublikowana przez palermos
-
316i Co to za czujnik ?
No to strzeliłeś NOWINKĄ :)
-
"sprawdzanie licznika"- co oznaczaja poszczegolne
Niewierze :duh: :mad2: :search:
-
[e36] Temperatura silnika
http://bmwfans.info/original/E36/Cou/320i-M50/ECE/L/M/1992/09/mg-11/ill-11_1281/ element nr 6
-
Pytanie o silnik R6
Taki staż a taki pytania zadajesz ;) Co to jest VANOS łatwo znajdziesz a dodam tyle że w M50 też występował chyba od września 92'
-
Pytanie o podgrzewane lusterka!!
Trzeba było napięcie sprawdzić czy dochodzi do mat. A jakie miałeś rezystancje na matach ?
-
jak sciagnac material z foteli ?
W ASO mają ale cena pewnie zaporowa :P Ktoś kiedyś na forum wklejał link do takich mat firm trzecich w przystępnej cenie ale nie mogę się go doszukać. Może jak przeczyta tego posta to ponownie wklei.
-
jak sciagnac material z foteli ?
Ale nie tego gabarytu. Maty montowane w fotelach są o wiele cieńsze.
-
sterownik? od poduszki powietrznej
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=13736&start=0&sid=94f8161c6842f663d27468645edd7d53
-
E36 KLOCKI
Nie wiem jak bębny ale u siebie rozbierałem tarczobębny i nie było problemów a mechanikiem nie jestem :)
-
E36 KLOCKI
Tak jak pisał anjinsan kucz imbusowy 7. A co do problemu to teoretycznie nie ma ale jak kiedyś w innym aucie ukręciłem kiepskiego imbusa w śrubie to się nagle zrobił PROBLEM :) Dobrze wszystko poczyść i przesmaruj prowadnice klocka smarem wysokotemperaturowym a jak byś miał problemy ze złożeniem to zawsze możesz luknąć na drugą strone :cool2:
-
Wymiana tapicerki szyberdachu - kto wie jak??
Hehe fajny ten link :P A co do wymiany to sprawa jest w miarę prosta tylko dużo rozkręcania no i obowiązkowo w dwie osoby. Tylko przy tych temperaturach uważaj bo łatwo plastiki pękają a jest ich tam trochę.
-
mata pasazera
Samo wyciągnięcie żarówki nic nie da bo i tak wskaźnik się powinien palić tylko trochę bledszym światłem. Więc tak czy siak powinno się świecić.
-
Pytanie o podgrzewane lusterka!!
Powinieneś mieć podgrzewane lusterka bo to było razem w pakiecie zimowym z podgrzewanymi dyszami i zamkami. A co do opcji lusterek to jest: 314 Heated Outside Mirror
-
Pytanie o podgrzewane lusterka!!
Na forum wypowiadały się osoby bez podgrzewania wiec chyba opcja. Poza tym idzie kupić bez podgrzewania wiec dla kogoś to robią. np. po co komu podgrzewane lusterka w Australii (pomijając odparowywanie wody) :)
-
[ E36 ] przerobienie wtyczek lamp sonar
A to sorry :duh: Ale chyba wielkiej filozofii tam nie ma, coupe czy compakt kableki podobne :)
-
jak sciagnac material z foteli ?
Nie wiem czy wkładanie maty w tej postaci pod materiał fotela jest dobrym pomysłem :|
-
mata pasazera
Możesz do sprawdzenia zastosować takie cos http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=13736&start=0&sid=94f8161c6842f663d27468645edd7d53
-
1.8is sonda lambda jaka wtyczka?
U mnie jest w tunelu układu wydechowego pod samochodem.
-
Sedan 1.8i M43 Rok1993.--Komputer--
Oczywiście że zegary współpracują z ECU.
-
Wycięty kat - wolne nagrzewanie
z wydechu zazwyczaj śmierdzi spalinami :) A co do reszty pytania to radze zainteresować się termostatem i sprawdzić poziom płynu chłodniczego.
-
czujnik temperatury zewnetrznej
Wtyczka oraz sam czujnik powinny być odporne na wilgoć i wode. A co do umiejscowienia termistora w kanale powietrznym to sądze że jak wjedziesz w kałuże to i tak tył jego zostanie zachlapany wodą a podejrzewam że tam właśnie masz problem z przeciekiem.
-
czujnik temperatury zewnetrznej
Wydaje mi się że przewód znajduje się w lewej wiązce świateł ale musiał bym to sprawdzić.
-
tarcza hamulcowa a dziury
Skwituje to stwierdzeniem że pomysł jest całkiem wymyślnym sposobem na popełnienie samobójstwa :duh:
-
zaczepy chlodnicy e36
Na dole są wsporniki ale nie mają one nic wspólnego z górnymi zaczepami.
-
zaczepy chlodnicy e36
Nie ma dolnych zaczepów. A to na foto to są trzy takie same zaczepy tylko położone w innej pozycji :) Zauważ że ludzie kupują po 2 szt. a nie 3 :)