Treść opublikowana przez palermos
-
M50B25 Dziwne zachownaie licznika...
Heh w ASO to z 1,5 tys bedzie kosztował :D
-
Czy trudno jest założyć podgrzewanie foteli
Zestaw instalacyjny na 2 fotele kosztuje w ASO ok 258,62 € a to co podałeś na allegro i w ostatnim linku to jakiś zestaw naprawczy i raczej do nowej instalacji sie nie nadaje.
-
Szyberdach działa tylko przy otwartej klapie bagażnika...
Może to wina słynnej wiązki przy zawiasie w klapie która lubi się przecierać ?
-
318i - podgrzewanie lusterek - jak zrobić elektrykę
Da sie sprawdzić po VIN ale nie w ogólnodostępnym miejscu tylko ktoś musiał by sprawdzić w bazie BMW z jakimi opcjami auto wyszło z fabryki. Mi ktoś na forum kiedyś podawał do mojego auta tylko nie pamietam kto. A co do wyjmowania wkładów to jest dokładnie tak jak piszesz. Ustawiasz wkład\max do góry a potem delikatnie podważasz. Tylko PAMIETAJ NIE RÓB TEGO JAK JEST ZIMNO, ewentualnie najpierw podgrzej wkłady suszarką lub opalarką.
-
Jak zrobić białe podświetlenie rejestracji? LED?
Diody nie zabija napięcie tylko natężenie. Dioda z odpowiednio dobranym opornikiem nie powinna być podatna na zmianę napięcia w tym zakresie gdyż natężenie jej pracy wynosi ok 25-30 mA co mieści sie w granicach zakresu napięć 12-14 V. No chyba ze te konkretne ledy są bardziej podatne na rożnice prądowe lub oporniki dobrane są tak aby maksymalny prąd zasilający był przy 12 V ale to była by głupota.
-
osłony silnika
Przecież element nr1 to górna osłona chłodnicy czy jak to sie zwie :)
-
Czy trudno jest założyć podgrzewanie foteli
Słabo szukałeś :) http://www.allegro.pl/item513117827_bmw_e36_przyciski_podgrzewania_foteli.html Natomiast cena z bmwfans to 61,40 € wiec trochę dużo :D
-
Czy trudno jest założyć podgrzewanie foteli
W e36 przynajmniej przed liftem przełaczniki podgrzewania umiejscowione są obok zapalniczki i są dwupozycyjne.
-
Korek zbiorniczka płynu hamulcowego
Pewnie że się da. Aż dziw że pytasz. Jak masz kase to wal do ASO a jak nie to szukaj na allegro.
-
Sprzęgło wysoko bierze, można regulować?
Święte słowa :)
-
Jak zrobić białe podświetlenie rejestracji? LED?
Jesteś tego pewny ? Co z nimi sie dokładnie dzieje ? W końcu ledy raczej nie mają tendencji do przepalania.
-
Schemat kostki silnika
Trochę nie po polsku napisałeś :) O którą kostkę ci chodzi, do ECU ?
-
318i - podgrzewanie lusterek - jak zrobić elektrykę
Przecież ten wkład posiada już matę wiec po co druga ? :)
-
Ile pinow do lusterek elektrycznych
A to były takie z 3 pinami ? Wydaje mi się ze wszystkie mają 4. Nawet mam tu koło siebie z e30 elektryczne i też mają 4 piny.
-
Komunikat komputera!!!!!!!!
Tylko dlatego że zbliżają się święta nie bedę krzyczał :search: Pierwszy komunikat mówi o tym żebyś sprawdził poziom płynu w chłodnicy ewentualnie czujnik, drugi pojawia się zazwyczaj standardowo z innymi i informuje żebyś poczytał o tym sobie w instrukcji obsługi smochodu.
-
Świątecznie do posiadaczy E30 i nie tylko .....
Więc i ja dorzucę trzy grosze. Życzę wszystkim aby ich auta nawet gdy nie są to ukochane BEEMKI, pomimo swojego wieku młodniały, i żeby nigdy nie straciły duszy która w nich drzemie.
-
wycieraczki chodza non stop (przekaznik)
To nie jest zwykły przekaźnik. To jest moduł który zawiera trochę więcej elektroniki. Na podanym linku to jest nr4, mozesz poszukać u siebie po part number http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=61_0067&hg=61&fg=25&hl=13
-
wycieraczki chodza non stop (przekaznik)
Moduł wycieraczek znajduje się za schowkiem pasażera. Ale upewnij się najpierw że manetka jest sprawna.
-
montaz spryskiwaczy reflektorow
Jeszcze musisz zastanowić się jak chcesz załaczać tą pompkę. Czy zmostkujesz z tą od szyb czy jak w oryginale zastosujesz elektronike która odpowiednio dozuje "psiki" :)
-
318i drgania przy ruszaniu
Ja też mam takie puknięcie przy wrzucaniu jedynki oraz jak się sprzęgło nagrzeje to trzęsie budą przy ruszaniu z jedynki.
-
Przekładanie czujnika pracy cylindrów (tego na kablu WN)
M54 B22 - 226S1 też jak by maiło więcej :) Ale to takie szczegóły, lepiej kupić za mało niż za dużo ;)
-
Przekładanie czujnika pracy cylindrów (tego na kablu WN)
Jakieś błędne dane na temat silników maja na tej stronie np. http://www.janmor.pl/pl/sklep.php?p=main&s=2&id_marki=007m&model=320i
-
Kupilem bmw e30 za 1 zl? Mozliwe? Pomocy!
Przykro mi to mówić ale... witamy na ziemi. Daj znać jak sprawa się zakończy.
-
Kupilem bmw e30 za 1 zl? Mozliwe? Pomocy!
Polecam lekturę http://www.biznesforum.pl/wygrany-przedmiot-na-allegro-za-grosze-jak-go-kupic-vt20417.html http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wygrana;na;allegro;to;wiazaca;umowa,3,0,221955.html
-
problem z tablica rozdzielcza
No najczęściej tak sie objawia pad zegarów. Poczytaj na forum a dowiesz sie że nie jesteś sam :) Ten typ tak ma :wink: