Treść opublikowana przez jceel
-
Pierwszy samochód jaki?
ciśnie mi się złośliwy komentarz na usta (palce), ale się powstrzymam...
-
czy ktoś wie jakie zloty w tym roku jeszcze
może byś zadał pytanie?
-
[E46] 316i TEMPERATURA
możesz jeździć i nic się nie stanie, ale będzie ci źle działała klimatyzacja. przy dużym upale będzie słabo chłodzić bo komputer będzie myślał że jest -30 stopni na zewnątrz.
-
[E46] 316i TEMPERATURA
koszt z tego co pamietam ok. 80zł w ASO, żeby go wymienić nalezy zdjąć plastikowe nadkole koło przedniego zderzaka.
-
[E46] 316i TEMPERATURA
masz zepsuty czujnik temperatury pod nadkolem.
-
320d co ile km wymieniać olej silnikowy
moje zdanie jest takie, żeby wymieniać według wskazań komputera pokładowego. jedyny wyjątek który ja bym zrobił to sytuacja kiedy kupujemy samochód i nie wiemy jaki olej był zalany wcześniej, albo przechodzimy z oleju 10W na rzadsze - wtedy by wypadało wymienić olej po 10 tys.
-
330d Test przelewowy. Pytanie
sorry że tak wyciągam suchara, ale skąd to info? Nic to, że suchar :D, cena z autoryzowanego serwisu BOSCH Zielona Góra ( ale np. w Świebodzinie cena taka sama - jeśli o lubuskie chodzi). A dla Ciebie adres sądząc po lokalizacji to : ul. Bugajska 18, Częstochowa. :cool2: Powodzenia. no właśnie tam byłem, w piątek po południu odebrałem samochód po weryfikacji wtryskwiaczy :mrgreen: wynik testu: wszystkie 6 jest w perfekcyjnym stanie :cool2:
-
Pierwszy samochód jaki?
wszystko jedno, to tylko kwestia tego co się bardziej spodoba.
-
E46 318i zmiana felg z 16" na 18"
między oponą o szerokości 205 a 245 będzie na pewno i to spora :8) myślę że od biedy jeszcze 225 na tył podejdzie, ale na przód to 205.
-
Pierwszy samochód jaki?
E36 318, może ostatecznie E46 318.
-
Stuki przy zmianie biegów
możesz podesłać linkacza?
-
E46 318i zmiana felg z 16" na 18"
205/50/R17 to standardowy rozmiar opony do E46. a koledzy tutaj mają 316i, 318i - z silnikami o takiej mocy nie ma co zakładać szerokiej feli, bo to się mija z celem.
-
E46 318i zmiana felg z 16" na 18"
tak, raczej tak, jeśli nie masz gleby to nie powinno obcierać.
-
E46 318i zmiana felg z 16" na 18"
odpowiedni profil do twojego auta to 205-50-17. na pewno nieco grubszy niż te, które masz teraz.
-
[320d] Sprzegło - wysoko łapie (przed i po wymianie)
aa, moment: ja się odnosiłem do dziwnego dźwięku szeleszczenia - nie do wysokości łapania sprzęgła :)
-
[320d] Sprzegło - wysoko łapie (przed i po wymianie)
1) to może być łożysko oporowe, ale podejrzewam że zmieniłeś je na nowe razem z kompletem sprzęgła 2) łożysko wałka sprzęgłowego w skrzyni biegów
-
BANALNE PYTANIE O LAMPY DO E39 CZY PASUJĄ
mechanicznie będą pasować, kostka niekoniecznie. ale można sobie powymieniać piny w kostce lub kupić samą nową kostkę w ASO.
-
e46 320D problem z pompą
serwis BOSCH Góra, ul. Bugajska 18 -> http://www.gora.bosch-service.pl/
-
PADLA BMW E46 316 ES 2001R
a czy telepało, szarpało mocno silnikiem? były bardzo mocne drgania? takie coś miałoby miejsce gdyby silnik nie pracował na wszystkie cylindry.
-
PADLA BMW E46 316 ES 2001R
ogarnij sie. napisałeś tak nieskładnego i chaotycznego posta, że nie wiadomo o co ci chodzi. nie wiemy jaki masz silnik (czy M43 105KM czy N42 116KM), nie opisałeś nawet dokładnie i szczegółowo problemu. na dodatek sam zawaliłeś sprawę, bo olałeś świecący się check engine a za każdym razem kiedy coś takiego się pojawia należy zdiagnozować auto. nie podpiąłeś też swojego auta pod komputer diagnostyczny przed napisaniem posta, a to podstawa jakiejkolwiek rozmowy o usterce. na dodatek twój post składa się głównie z bezsensownych tekstów, które nic nie wnoszą do tematu.
-
PADLA BMW E46 316 ES 2001R
czlowieku, orgarnij sie. napisz najpierw posta poprawnie po polsku.
-
Witam. Zamierzam w najbliższym czasie kupić BMW e46.
silniki dCi w renault nie mają pompowtryskiwaczy, radzę ci nie używać sformułowań których znaczenia nie rozumiesz.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lj2n2tjiflj3 BMW M3 LPG... z butlą w bagażniku... i to na dodatek nie w polsce...
-
Sprowadzenie samochodu z niemiec
x zł
-
320d praca skrzyni automatycznej
obroty na pewno nie będą rosły tak liniowo jak w manualu, gdzie sprzęgnięty układ napędowy ma stałe przełożenie. sprzęgło hydrokinetyczne ma zawsze mniejszy lub większy poślizg (najpierw jedna strona musi wytworzyć ciśnienie... etc). do pewnej prędkości (gdzie włącza się lock-up w skrzyni) poślizg będzie zawsze.