Skocz do zawartości

jceel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jceel

  1. masz na myśli miedziane podkładki pod wtryskiwacze? jedna kosztuje 8zł w ASO jak coś... BTW mam 6 sztuk takich, kupiłem niepotrzebnie, oddam za browara jak ktoś chce.
  2. trzeba kupować całą skrzynie? słyszałem że SMG w M3 to zwykła skrzynia 6-tka taka sama jak w manualu tylko obłożona hydrauliką... może by sie dało samą hydraulike i elektronike od SMG dołożyć?
  3. ja się ustawiam pierwszy w kolejce do montażu jakby co...
  4. jceel odpowiedział(a) na Pacus700 temat w E46
    jeżeli nadwozie to sedan lub kombi to prawda. sam miałem poliftowe 330d z 04.10.2001.
  5. w jakim zakresie obrotów? czy zawsze podczas przyspieszania, czy np. tylko podczas mocniejszego wciśnięcia pedału gazu? podczas jazdy ze stałą prędkością jest cicho?
  6. przy takim setupie do setki lepsze czasy osiąga się startując z dwójki :8)
  7. jceel odpowiedział(a) na Matjias temat w E46
    jeden z forumowiczów tutaj ma 330i z przebiegiem grubo ponad 300 tys.
  8. jakbyś mi jeszcze dał namiar na firmę która przerobi mi zderzak... to by było idealnie :8) jestem już umówiony w MGMotorsport na wydech, więc jeszcze tylko tego ICka pomodzić...
  9. jaki masz ten IC? napisz o nim coś więcej, to jest wyjęty z jakiegoś samochodu czy zrobiony na wymiar? ciąłeś zderzak żeby wszedł? szukam jakiegoś dużego IC który byłby w miarę bezproblemowy do założenia.
  10. no i jestem po wymianie kolektora wydechowego. rzeczywiście był popękany i to porządnie, przynajmniej w 5 różnych miejscach! :shock: zdjęcia: http://i.imgur.com/NCxzP.jpg http://i.imgur.com/HqUCA.jpg http://i.imgur.com/SshIb.jpg http://i.imgur.com/KIkgc.jpg
  11. no to po kolei: "Piękne czarne BMW 320d LIFT DUŻA NAVI DVD TV LEDY" "piękne" - kwestia gustu, nie będziemy oceniać "czarne" - to akurat jest prawda "320d" - nieprawda, bo to 318d "LIFT" - nieprawda, bo to nie lift "DUŻA NAVI" - nieprawda "DVD" - nie wiem, niech się ktoś kompetentny w E90 wypowie "TV" - nie wiem, j/w "LEDY" - nieprawda
  12. można też po prostu odpiąć pompkę od spryskiwaczy pod maską :mrgreen:
  13. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    nie no, odpryski są, ale niektóre "rudzieją" a inne nie - w sumie nie wiem od czego to zależy
  14. są takie ograniczenia za wrocławiem w stronę legnicy, między opolem a wrocławiem nie przypominam sobie, no ale może jest na jakimś jednym mostku da się jedno i drugie. to pierwsze da się w niedziele rano albo w środku nocy.
  15. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    Poszukaj dokładnie i nie chodzi tu o widoczną typową rdze, zgorzel, tylko takie mikro bąbelki/babelek jak główka od szpilki. Ja też tego nie widziałem, dopóki nie zabrałem się za glinkowanie lakieru. tak, wiem... oglądałem całe nadwozie dokładnie przed zakupem... nie zdejmowałem jeszcze nakładek progowych, więc może się tam coś czaić, ale z miejsc widocznych na pierwszy rzut oka to nie ma nic, nie licząc jednego małego odprysku od kamienia, który zrobił się lekko rudawy. ale chyba czymś takim nie trzeba się przejmować?
  16. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    moje byłe 330d z 10-2001 miało już bąbelka przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej i drugiego na drzwiach kierowcy... aktualne z 12-2003 nie ma jeszcze nic, oby jak najdłużej
  17. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    e60 ma zdaje się całkiem sporo aluminium w karoserii - na pewno ma aluminiowe błotniki i maskę, pewnie jeszcze jakieś inne elementy też.
  18. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    ja zdaję sobie sprawę, że ani E46 ani E90 to nie jest aluminiowe Audi A8, ale na tle konkurencji i tak wypada nieźle. nawet niekoniecznie porównując do MB, który blachę ma tragiczną, to zobacz sobie jak rdzewieją Vectry C albo A4 B6/B7...
  19. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    6-latek... no ale może drzwi miał byle jak naprawiane w tym miejscu.
  20. jceel odpowiedział(a) na rewaczek temat w E46
    na klapie bagaznika koło oświetlania tablicy rejestracyjnej to chyba każdemu już rdzewieje :mrgreen: co tu dużo mówić, E46 zaczyna się starzeć więc i problem korozji będzie się pojawiał prędzej czy później. i tak jest o wiele wiele lepiej niż w mercedesach czy fordach :mrgreen:
  21. te silniki standardowo mają mocny dół, szczególnie jak porównasz do 320d gdzie dołu praktycznie nie ma.
  22. jceel odpowiedział(a) na hans_minsk temat w E46
    oczywiście, że zamienniki. wybierz sobie jakieś na www.czescidobmw.pl. ja polecam tarcze Brembo, tzn ja takie miałem przez rok i przez 30 tys km sprawowały się dobrze :D każdy tutaj poleci ci coś innego, ale z tych niedrogich to raczej dobry wybór.
  23. odma wymieniona?
  24. jceel odpowiedział(a) na hans_minsk temat w E46
    wymienia się co tyle, ile pokazuje komputer pokładowy.
  25. http://www.czescidobmw.pl, oprócz tarcz i klocków różnych firm masz też oryginalne BMW OE: http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-OE-BMW,2267.html http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-OE-BMW,2268.html

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.