Treść opublikowana przez jceel
-
320D Metaliczny Dźwięk Grzechotania Podczas Przyspieszania
masz na myśli miedziane podkładki pod wtryskiwacze? jedna kosztuje 8zł w ASO jak coś... BTW mam 6 sztuk takich, kupiłem niepotrzebnie, oddam za browara jak ktoś chce.
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
trzeba kupować całą skrzynie? słyszałem że SMG w M3 to zwykła skrzynia 6-tka taka sama jak w manualu tylko obłożona hydrauliką... może by sie dało samą hydraulike i elektronike od SMG dołożyć?
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
ja się ustawiam pierwszy w kolejce do montażu jakby co...
-
320d lifting w 2001?
jeżeli nadwozie to sedan lub kombi to prawda. sam miałem poliftowe 330d z 04.10.2001.
-
320D Metaliczny Dźwięk Grzechotania Podczas Przyspieszania
w jakim zakresie obrotów? czy zawsze podczas przyspieszania, czy np. tylko podczas mocniejszego wciśnięcia pedału gazu? podczas jazdy ze stałą prędkością jest cicho?
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
przy takim setupie do setki lepsze czasy osiąga się startując z dwójki :8)
-
330i - wysoki przebieg?
jeden z forumowiczów tutaj ma 330i z przebiegiem grubo ponad 300 tys.
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
jakbyś mi jeszcze dał namiar na firmę która przerobi mi zderzak... to by było idealnie :8) jestem już umówiony w MGMotorsport na wydech, więc jeszcze tylko tego ICka pomodzić...
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
jaki masz ten IC? napisz o nim coś więcej, to jest wyjęty z jakiegoś samochodu czy zrobiony na wymiar? ciąłeś zderzak żeby wszedł? szukam jakiegoś dużego IC który byłby w miarę bezproblemowy do założenia.
-
330d dziwny dźwięk pod obciążeniem
no i jestem po wymianie kolektora wydechowego. rzeczywiście był popękany i to porządnie, przynajmniej w 5 różnych miejscach! :shock: zdjęcia: http://i.imgur.com/NCxzP.jpg http://i.imgur.com/HqUCA.jpg http://i.imgur.com/SshIb.jpg http://i.imgur.com/KIkgc.jpg
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no to po kolei: "Piękne czarne BMW 320d LIFT DUŻA NAVI DVD TV LEDY" "piękne" - kwestia gustu, nie będziemy oceniać "czarne" - to akurat jest prawda "320d" - nieprawda, bo to 318d "LIFT" - nieprawda, bo to nie lift "DUŻA NAVI" - nieprawda "DVD" - nie wiem, niech się ktoś kompetentny w E90 wypowie "TV" - nie wiem, j/w "LEDY" - nieprawda
-
320d Spryskiwacze refletorów a regulacja wysokości świateł
można też po prostu odpiąć pompkę od spryskiwaczy pod maską :mrgreen:
-
320d korozja błotnika
nie no, odpryski są, ale niektóre "rudzieją" a inne nie - w sumie nie wiem od czego to zależy
-
Nowy sposób pomiaru prędkości
jceel odpowiedział(a) na reaper89 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdysą takie ograniczenia za wrocławiem w stronę legnicy, między opolem a wrocławiem nie przypominam sobie, no ale może jest na jakimś jednym mostku da się jedno i drugie. to pierwsze da się w niedziele rano albo w środku nocy.
-
320d korozja błotnika
Poszukaj dokładnie i nie chodzi tu o widoczną typową rdze, zgorzel, tylko takie mikro bąbelki/babelek jak główka od szpilki. Ja też tego nie widziałem, dopóki nie zabrałem się za glinkowanie lakieru. tak, wiem... oglądałem całe nadwozie dokładnie przed zakupem... nie zdejmowałem jeszcze nakładek progowych, więc może się tam coś czaić, ale z miejsc widocznych na pierwszy rzut oka to nie ma nic, nie licząc jednego małego odprysku od kamienia, który zrobił się lekko rudawy. ale chyba czymś takim nie trzeba się przejmować?
-
320d korozja błotnika
moje byłe 330d z 10-2001 miało już bąbelka przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej i drugiego na drzwiach kierowcy... aktualne z 12-2003 nie ma jeszcze nic, oby jak najdłużej
-
320d korozja błotnika
e60 ma zdaje się całkiem sporo aluminium w karoserii - na pewno ma aluminiowe błotniki i maskę, pewnie jeszcze jakieś inne elementy też.
-
320d korozja błotnika
ja zdaję sobie sprawę, że ani E46 ani E90 to nie jest aluminiowe Audi A8, ale na tle konkurencji i tak wypada nieźle. nawet niekoniecznie porównując do MB, który blachę ma tragiczną, to zobacz sobie jak rdzewieją Vectry C albo A4 B6/B7...
-
320d korozja błotnika
6-latek... no ale może drzwi miał byle jak naprawiane w tym miejscu.
-
320d korozja błotnika
na klapie bagaznika koło oświetlania tablicy rejestracyjnej to chyba każdemu już rdzewieje :mrgreen: co tu dużo mówić, E46 zaczyna się starzeć więc i problem korozji będzie się pojawiał prędzej czy później. i tak jest o wiele wiele lepiej niż w mercedesach czy fordach :mrgreen:
-
330d a wysoki przebieg 280 tys km
te silniki standardowo mają mocny dół, szczególnie jak porównasz do 320d gdzie dołu praktycznie nie ma.
-
tarcze, klocki
oczywiście, że zamienniki. wybierz sobie jakieś na www.czescidobmw.pl. ja polecam tarcze Brembo, tzn ja takie miałem przez rok i przez 30 tys km sprawowały się dobrze :D każdy tutaj poleci ci coś innego, ale z tych niedrogich to raczej dobry wybór.
-
320d dymi na biało... wywala olej przez bagnet pomocy....
odma wymieniona?
-
320d marka szczęk?
wymienia się co tyle, ile pokazuje komputer pokładowy.
-
330d Tarcze + klocki. Czy ktoś posiada zniżki w ASO W-wa?
http://www.czescidobmw.pl, oprócz tarcz i klocków różnych firm masz też oryginalne BMW OE: http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-OE-BMW,2267.html http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-OE-BMW,2268.html