Witam mam problem dotyczący ,który samochód będzie lepszy powiem tak chce mieć automata chce kopic e38 bo od zawsze o niej marzyłem ale nie wiem czy będzie mnie na nią stać dlatego alternatywa jest e34 . Jeżdżę spokojnie dlatego demony szybkości mi nie są potrzebne liczy się wygoda i "ekonomia" ;p to są moje propozycje e34 2,0ia 2,5 ia e38 ia I jeszcze było by miło podanie spalania