Treść opublikowana przez guzior2
-
Pare pytan zwiazanych z wymiana radia e46
Oryginalne radyjko sciemnia sie wraz z całym podswietleniem deski rozdzielczej a zwykle radjo nie, jesli ktos posiada sterownie na kierwonicy to na zwyklym radyjku nie bedzie działało.
-
320d pytanie do fachowców
Kolego na tej fotce widac jakis przekret tzn. przednia osłonka jest od modelu poliftowego a oslona silnika jest od 136 KM. Ktos zrobił niezly mix :D silnik 136 KM http://img15.imageshack.us/img15/701/136ip.th.jpg silnik 150 KM http://img695.imageshack.us/img695/8168/150ag.th.jpg
-
Pare pytan zwiazanych z wymiana radia e46
A czym się różni wizualnie ten Alpine od Blaupunkta Business CD?? Wizualnie niczym sie nie rozni, roznice sa w wnętrznosciach tzn. ALPINE ma lepsze parametry.
-
Pare pytan zwiazanych z wymiana radia e46
Kupilem uzywane ale wyglada jak nowe na allegro za 550 zl i zapewniam ze gra duzo lepiej niz ori kaseciak a to pewnie dlatego ze kaseciaka robila firma Philips a to CD jest zrobione przez Blaupunkta. Jesli bys naprawde chciał miec dobre granie to z oryginalnego radyjka mozna wyciągnac RCA pod wzmacniacz i wtedy masz duze pole manewru. A najlepszym oryginalnym radiem do e46 jest ponoc ALPINE i na allegro kupisz takiego za 620 zl http://www.allegro.pl/item971332353_bmw_bussines_cd_do_e46_alpine_2002.html
-
320d pytanie do fachowców
Nie ma wersji 136 KM po liftingu, własciciel pewnie sam zastosowal lifting :) Chyba ze jest tak zielony ze mysli ze ma 136 KM a faktycznie jest 150 KM. Najlepiej popros o fotke tego silnika.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie kazdy robi 30 tys rocznie. Ja mam 320d od ponad 3 lat i kazdego roku robilem ok 8 tys km dlatego nie zgodze sie z twoja teorią.
-
Pare pytan zwiazanych z wymiana radia e46
Tez kiedys wymienilem radyjko z oryginalnego kaseciaka na JVC ale nie podobalo mi sie wizualnie i po 2 miesiacach kupilem oryginalne CD i to byl najlepszy wybor bo wizualnie super a jakosc, moc lepsza niz w ori kaseciaku.
-
330D Turbo (Przepływomierz)
Reprogramacja jest konieczna przy wymianie na 527 i to powinno pomoc.
-
320d Trzęsienie przednich opon
A czy po tej wymianie czesci byłes zrobic geometrie kół ?
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
Na stronie Castrola zalecają do silnika M57 Edge Sport 0W40
-
jaki olej do 330D Castrol EGDE 0-30W czy 5-30W
Nie zaszkodzi bo obydwa sa to pelne syntetyki, ale ja bym sie zastanowil nad 0W40 bo lepiej sie spisze w wysokich temperaturach w lecie.
-
330D Turbo (Przepływomierz)
Przeplywka do twojego modelu to Bosch o nr. 0 928 400 527 i jesli stary przeplywomierz ma numer 0 928 400 314 to po załozeniu tego nowego musisz jechac do BMW zeby zrobili reprogramacje w ECU bo jesli tego nie zrobisz to prawdopodobnie bedziesz miał turbo dziure w pewnym zakresie obrotow. I nie kupuj przeplywki w BMW bo sa drogie tylko zamow w jakims sklepie z czesciami BOSCHA ten z koncowka 527 i koszt wynosi ok 700 zl
-
320D 99r nie odpala ( nie kręci )
Jesli nie ma zadnej reakcji, nawet cykniecia to na 100 % immobiliser, miałem podobny problem tzn. po przekreceniu kontrolki sie zaswiecaly ale dalej nie bylo zadnej reakcji i winowajaca okazal sie wlasnie immobiliser.
-
318i Wymiana przedniej piasty, oraz łożysk
Sam naprawiam E46 http://rapidshare.com/files/221214374/BMW_e46_Sam_Naprawiam-by_Wielebny.pdf
-
320d Przeplywomierz jaki i czy napewno??
W styczniu 2007 r. zapłaciłem w BMW ok 250 zl.
-
320d Przeplywomierz jaki i czy napewno??
Lepiej kup Boscha z koncowka 527, z zamiennikami roznie bywa.
-
320d Kilka spraw ..
1. Prawdopodobnie trzeba jeża wymienic (czesty problem) 2. Inni niech sie wypowiedzą. 3.Mozliwe ze turbina i ona pracuje cały czas a nie jak napisales od 2 tys. obr. 4.U wielu osob komp przekłamuje spalanie i albo trzeba sie przyzwyczaic albo mozna to skorygowac.
-
E46 320i 99r. co ile km wymiana oleju?
Nie sugeruj sie tym 25 tys km. bo komputer przyspieszy odliczanie km. w zaleznosci od eksploatacji i warunków zew. i moze byc tak ze do 0 dojdzie po 15 tys.
-
SE i ES różnica
SE - bogatsza wersja ES - Uboga wersja bez klimatronika a z pokrentłami.
-
320d 136ps Pytanie o Turbo i kodowanie BC po ins. manietki
viewtopic.php?f=97&t=113764&hilit=bc
-
bmw e46 320d - przepływka - dziwne
Przeczytaj dokładnie temat o adaptacji ktory napisał ROGER-NYSA tam jest dokładnie wyjasnione, a objawy miałem dokładnie te same co u ciebie przy braku adaptacji.
-
bmw e46 320d - przepływka - dziwne
Adaptacje robilem w styczniu 2007 r. i zaplacilem ok 250 zl
-
bmw e46 320d - przepływka - dziwne
Kolego miałem taki sam problem kiedys jak załozyłem nową przepływke, pojechałem do ASO i trzeba było wgrac nowe oprogramowanie do ECU do tej przeplywki. Jeste sporo o tym tzw. ADAPTACJA
-
E46 320D Prędkosciomierz
A myslisz ze licznikiem co steruje ? Jesli cos jest nie tak to powinien zapisac sie błąd w ECU lub innym module ktory ci podpowie co go konkretnie boli.
-
320d filtr odmy
Kolego ale to co jest w tym linku to jest sam separator, lepiej wymien całą odme + ten separator = koszt ok. 180 zł