Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Oryginalne radyjko sciemnia sie wraz z całym podswietleniem deski rozdzielczej a zwykle radjo nie, jesli ktos posiada sterownie na kierwonicy to na zwyklym radyjku nie bedzie działało.
  2. guzior2 odpowiedział(a) na szymon14 temat w E46
    Kolego na tej fotce widac jakis przekret tzn. przednia osłonka jest od modelu poliftowego a oslona silnika jest od 136 KM. Ktos zrobił niezly mix :D silnik 136 KM http://img15.imageshack.us/img15/701/136ip.th.jpg silnik 150 KM http://img695.imageshack.us/img695/8168/150ag.th.jpg
  3. A czym się różni wizualnie ten Alpine od Blaupunkta Business CD?? Wizualnie niczym sie nie rozni, roznice sa w wnętrznosciach tzn. ALPINE ma lepsze parametry.
  4. Kupilem uzywane ale wyglada jak nowe na allegro za 550 zl i zapewniam ze gra duzo lepiej niz ori kaseciak a to pewnie dlatego ze kaseciaka robila firma Philips a to CD jest zrobione przez Blaupunkta. Jesli bys naprawde chciał miec dobre granie to z oryginalnego radyjka mozna wyciągnac RCA pod wzmacniacz i wtedy masz duze pole manewru. A najlepszym oryginalnym radiem do e46 jest ponoc ALPINE i na allegro kupisz takiego za 620 zl http://www.allegro.pl/item971332353_bmw_bussines_cd_do_e46_alpine_2002.html
  5. guzior2 odpowiedział(a) na szymon14 temat w E46
    Nie ma wersji 136 KM po liftingu, własciciel pewnie sam zastosowal lifting :) Chyba ze jest tak zielony ze mysli ze ma 136 KM a faktycznie jest 150 KM. Najlepiej popros o fotke tego silnika.
  6. Nie kazdy robi 30 tys rocznie. Ja mam 320d od ponad 3 lat i kazdego roku robilem ok 8 tys km dlatego nie zgodze sie z twoja teorią.
  7. Tez kiedys wymienilem radyjko z oryginalnego kaseciaka na JVC ale nie podobalo mi sie wizualnie i po 2 miesiacach kupilem oryginalne CD i to byl najlepszy wybor bo wizualnie super a jakosc, moc lepsza niz w ori kaseciaku.
  8. guzior2 odpowiedział(a) na przemaspoll temat w E46
    Reprogramacja jest konieczna przy wymianie na 527 i to powinno pomoc.
  9. guzior2 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    A czy po tej wymianie czesci byłes zrobic geometrie kół ?
  10. Na stronie Castrola zalecają do silnika M57 Edge Sport 0W40
  11. Nie zaszkodzi bo obydwa sa to pelne syntetyki, ale ja bym sie zastanowil nad 0W40 bo lepiej sie spisze w wysokich temperaturach w lecie.
  12. guzior2 odpowiedział(a) na przemaspoll temat w E46
    Przeplywka do twojego modelu to Bosch o nr. 0 928 400 527 i jesli stary przeplywomierz ma numer 0 928 400 314 to po załozeniu tego nowego musisz jechac do BMW zeby zrobili reprogramacje w ECU bo jesli tego nie zrobisz to prawdopodobnie bedziesz miał turbo dziure w pewnym zakresie obrotow. I nie kupuj przeplywki w BMW bo sa drogie tylko zamow w jakims sklepie z czesciami BOSCHA ten z koncowka 527 i koszt wynosi ok 700 zl
  13. guzior2 odpowiedział(a) na em.de temat w E46
    Jesli nie ma zadnej reakcji, nawet cykniecia to na 100 % immobiliser, miałem podobny problem tzn. po przekreceniu kontrolki sie zaswiecaly ale dalej nie bylo zadnej reakcji i winowajaca okazal sie wlasnie immobiliser.
  14. Sam naprawiam E46 http://rapidshare.com/files/221214374/BMW_e46_Sam_Naprawiam-by_Wielebny.pdf
  15. W styczniu 2007 r. zapłaciłem w BMW ok 250 zl.
  16. Lepiej kup Boscha z koncowka 527, z zamiennikami roznie bywa.
  17. guzior2 odpowiedział(a) na BLC temat w E46
    1. Prawdopodobnie trzeba jeża wymienic (czesty problem) 2. Inni niech sie wypowiedzą. 3.Mozliwe ze turbina i ona pracuje cały czas a nie jak napisales od 2 tys. obr. 4.U wielu osob komp przekłamuje spalanie i albo trzeba sie przyzwyczaic albo mozna to skorygowac.
  18. Nie sugeruj sie tym 25 tys km. bo komputer przyspieszy odliczanie km. w zaleznosci od eksploatacji i warunków zew. i moze byc tak ze do 0 dojdzie po 15 tys.
  19. guzior2 odpowiedział(a) na kapraL temat w E46
    SE - bogatsza wersja ES - Uboga wersja bez klimatronika a z pokrentłami.
  20. viewtopic.php?f=97&t=113764&hilit=bc
  21. Przeczytaj dokładnie temat o adaptacji ktory napisał ROGER-NYSA tam jest dokładnie wyjasnione, a objawy miałem dokładnie te same co u ciebie przy braku adaptacji.
  22. Adaptacje robilem w styczniu 2007 r. i zaplacilem ok 250 zl
  23. Kolego miałem taki sam problem kiedys jak załozyłem nową przepływke, pojechałem do ASO i trzeba było wgrac nowe oprogramowanie do ECU do tej przeplywki. Jeste sporo o tym tzw. ADAPTACJA
  24. guzior2 odpowiedział(a) na karol_kc temat w E46
    A myslisz ze licznikiem co steruje ? Jesli cos jest nie tak to powinien zapisac sie błąd w ECU lub innym module ktory ci podpowie co go konkretnie boli.
  25. guzior2 odpowiedział(a) na Musti579 temat w E46
    Kolego ale to co jest w tym linku to jest sam separator, lepiej wymien całą odme + ten separator = koszt ok. 180 zł

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.