Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. Zeby ustawic zegarek przekrec w prawo lub lewo bolec na zegarach, jesli chodzi o soczewki to nie było w standardzie tylko opcjonalnie.
  2. guzior2 odpowiedział(a) na dalisman temat w E46
    Dokładnie miałem kiedys ten sam problem jadąc autostradą w niemczech, problemem okazał sie zacinajcy sie zawor sterujacy podcisnieniem turbosprezarki nr. 1 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2230&hg=11&fg=45 Na allegro mozna kupic firmy Pierburg http://www.allegro.pl/item927389149_zawor_czujnik_turbiny_egr_bmw_e46_e38_e39_diesel.html Po wymianie tego zaworka problem znikł a autko lepiej zaczelo chodzic niz przed usterką.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na barrney temat w E46
    A czy po naciśnieciu tego przycisku obok awaryjnych mozesz zamknąc autko ?
  4. hej Krzysiek, czyli jak u mnie zamyka ekonomizer w 20l na 5tym biegu z butem w podłodze tzn, że coś jest nie tak? Do tego licznik spalania przekłamuje bo pokazuje 12,5l/100, a pali 9,5l/100 (sprawdzane pod korek). Kiedyś się spotkałem z terminem "kalibracji" licznika. Czy to możliwe, żeby coś w moim liczniku się popierniczyło i teraz takie numery odwala?? pozdrawiam! Łukasz Kolega Krzysiek pisał o 320d CR a ty nie masz takiego silnika.
  5. Proponuje podjechac na kompa ktory posiada opis błędu.
  6. Co za problem wyciągnąc RCA z oryginalnego radia i podłączyc dobry wzmacniacz + dobre głosniki i będzie ładny wygląd, sterowanie z kierownicy jesli sie posiada + super granie.
  7. Ja nie mam skóry i tez sie nie składają, to chyba opcja wyposażenia.
  8. Do usuniecia
  9. guzior2 odpowiedział(a) na tom3k90 temat w E46
    Zadzwon jeszcze do tych gosci moze zrobią taniej : Kraków, ul. Paproci 7 A, tel. 12 6560214
  10. Nie jestem pewny ale chyba w któryms słupku, tak mowil mechanik ktory to wymienial.
  11. Miałem podobne cyrki z kierunkami i kontrolkami po miesięcznym postoju autka i okazało sie ze moduł świateł zawilgł lub woda sie tam dostała i został wymieniony na nowy i teraz jest ok.
  12. guzior2 odpowiedział(a) na djpits temat w E46
    Sciagnij sobie ksiazke Sam naprawiam E46 i tam jest caly opis co i jak. http://rapidshare.com/files/221214374/BMW_e46_Sam_Naprawiam-by_Wielebny.pdf
  13. guzior2 odpowiedział(a) na djpits temat w E46
    Zadnej lampy sie nie wyciaga, robi sie to tak samo jak od strony kierowcy a zeby wyciagnac kierunkowskaz to w błotniku patrzac od góry jest otwór i tam w głębi trzeba srubokretem odczepic zatrzask i kierunkowskaz wysunąc.
  14. EML odpowiada za sterowanie silnikiem i gdy sie zaswieci to autko przechodzi w tryb awaryjny i gdzies czytalem ze odcina czesc mocy by czegos nie uszkodzic ale nie jestem pewny, podepnij kompa i bedzie wiadomo.
  15. guzior2 odpowiedział(a) na tom3k90 temat w E46
    Na szczecinskiej 6 gosc zajmuje sie tylko BMW i ma odpowiedni sprzet do zaprogramowania takiej manetki. Tel. 12 6532680
  16. guzior2 odpowiedział(a) na wojtp temat w E46
    Nie kupuj M43 bo to stara jednostaka i na 100% nie pasuje do twojego autka, u ciebie jest silnik nowszej generacji tzw. Valvetronic. Mozesz zmienic na N42B20 2.0 litra r4 143 KM. Aha i Panowie kolega pyta o roznice miedzy silnikami Angielskimi a europejskimi a nie Amerykanskimi. Do angielskich samochodow ida takie same silniki jak np. w niemczech.
  17. guzior2 odpowiedział(a) na tom3k90 temat w E46
    Po pierwsze to poduchy ci nie wybuchna a aku odłancza sie po to zeby nie zaswiecila sie kontrolka od poduszek, wystarczy odpiac tylko kleme minus, z autem nic sie nie stanie, tylko zegarek i przebieg dzienny sie wyzeruja.
  18. guzior2 odpowiedział(a) na wojtp temat w E46
    Sam silnik jest ten sam co mozna sprawdzic na RealOEM.com
  19. Tu powinienes miec plusa http://img13.imageshack.us/img13/7825/bm2n.th.jpg
  20. Napisz na priva twoj nr gg to wytłumacze ci jak je zdjąc.
  21. Mam taki sam silnik jak twoj i ostatnio zmienialem swiece i nic tam nie przeszkadza, pierw odpinasz wtyczki od cewek a pozniej ciagniesz do gory cewki i klucz do swiec na przedłuzeniu i gotowe, a tej srebrnej puszki nie ruszaj.
  22. Jesli masz dostep do silnika to podpinasz inny aku i musi działac. Chyba ze całe autko masz zamkniete.
  23. guzior2 odpowiedział(a) na kedas1 temat w E46
    Najprosciej to odłącz wtyczke od poduchy pasazera, powstaly błąd wykasujesz byle gdzie po podrozy.
  24. Kolega croowab ma racje sprawdz czujniki od ABS tam gdzie mechanicy dłubali.
  25. Pewnie chodzi o czujnik temperatury zewnetrznej.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.