Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. guzior2 odpowiedział(a) na bs23 temat w E46
    To radze pojechac raz jeszcze do mechanika i niech sprawdzi całe przednie zawieszenie bo byc moze nie tylko wahacze były do wymiany.
  2. guzior2 odpowiedział(a) na bs23 temat w E46
    Jestes pewny ze całe przednie zawieszenie masz sprawne ?
  3. guzior2 odpowiedział(a) na Yacek temat w E46
    kazikm3 Do twojego autka powinien byc BOSCH o numerze 0 280 217 124 tak podają na stronie BOSCH.PL http://ecat-online.bosch.de/toc/pl/0000rpm_wubUTIfwI_ZZYgnzOyw:-1.srv?view=VIndexFramesetJsp tzn. ze ten co pokazales jest prawidłowy.
  4. guzior2 odpowiedział(a) na bs23 temat w E46
    Może tuleje tez nadaja sie do wymiany ?
  5. guzior2 odpowiedział(a) na Mateusz85 temat w E46
    Ta z dziurkami jest na prawa strone (str. pasażera)
  6. Ja kupilem ten face i działa INPA i DIS ale po zakupie musisz sciagnac sobie programy i gdy przyjdzie ci kabelek to mozesz zaczac instalacje, aha i potrzebna ci bedzie jeszcze przejsciowka z gniazda OBD na okragle 20 PIN. http://moto.allegro.pl/item800524935_interfejs_tester_bmw_obdii_usb_inpa_dis_sss_gw.html
  7. Poradze wam zakupic własny interface ! Ja kupilem na allegro za 135 zl i sam sobie diagnozuje i kasuje błędy. Potrzebny laptop.
  8. guzior2 odpowiedział(a) na janojano temat w E46
    Jakby problem powrocil to wymien zawor na nowy bo podobno nie da sie go w całosci wyczyscic.
  9. Niestety domowym sposobem tego nie zrobisz tylko podpiecie kompa i wizyta ok 50 zl chyba ze znasz kogos kto ma swoj interface diagnostyczny i skasuje ci błąd poduchy.
  10. Jesli chodzi o kontrolke poduszki to sama juz nie zgasnie tylko musisz skasowac błąd kompem. Nastepnym razem przed takimi operacjami odepnij akumulator i nie bedzie problemu.
  11. guzior2 odpowiedział(a) na marcinekbmw temat w E46
    Najlepiej podepnij kompa bo byc moze bedzie jakis błąd zapisany a poza tym sprawdz swiece, cewke.
  12. guzior2 odpowiedział(a) na Mateusz85 temat w E46
    Byc moze corteco sa najlepsze wsrod zamiennikow ale jesli cena zamiennika jest podobna do oryginalow to kazdy raczej wybierze ze znaczkiem BMW :)
  13. guzior2 odpowiedział(a) na Mateusz85 temat w E46
    A dlaczego nie chcesz kupic oryginalnych BMW tylko szukasz innych gdzie ceny nie roznia sie bardzo a bedziesz pewny ze masz najlepsze.
  14. guzior2 odpowiedział(a) na Mateusz85 temat w E46
    Odradzam zakładania zamienników ! Po załozeniu moje autko dostało drgan w srodku i po 3 miesiacach byłem zmuszony wymienic ponownie z tym ze zakupilem juz w ASO BMW i jest ok. Oryginalne sa drozsze od tych co pokazales o ok. 30 zl wiec nie jest zle a tu masz link do aukcji z oryginalnymi http://moto.allegro.pl/item794582401_poduszka_silnika_lewa_prawa_bmw_e46_320d_316i_318i.html
  15. guzior2 odpowiedział(a) na janojano temat w E46
    Dokladnie jak napisal TC. albo zawór regulujacy podcisnieneim turbiny nr 1 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL91&mospid=47540&btnr=11_2337&hg=11&fg=45 albo czujnik cisnienia nr 13 na rysunku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL91&mospid=47540&btnr=11_2333&hg=11&fg=40 ale czesciej zacinaja sie te zaworki.
  16. guzior2 odpowiedział(a) na janojano temat w E46
    Powinienes zmienic zawor sterujacy podcisnieneim turbiny a nie EGR, chyba ze masz autko z konca 2003 roku to wtedy juz turbina sterowal komputer i nie bylo zaworu.
  17. Są tez minusy :) Brak klimy ale za to elektryczny szyberdach jest i na moje oko byla puknieta w tył.
  18. Na stronie Castrol masz opcje doboru oleju do twojego samochodu. http://ew5.earlweb.com/recommendations.php?site=8&sector=1&category=6&subset=127&vehicle=2041
  19. ja mam zamiar sprzedac swoje 320d z 98 r za ok 20 tys. zl. Autko posiadam od 3 lat i nigdy mnie nie zawodlo, wiadomo czesci eksploatacyjne to normalne, 2 razy bylem w ASO i za pierwszym razem robili mi adaptacje przeplywki a za drugim wymieniali mi zawor sterujacy podcisnieniem turbosprezarki, o autko bardzo dbam o silnik i turbinke rowniez, jezdzi na oleju Mobil 1 0W40 do turbo diesli i nie bierze nic i wymiany robie max co 15 tys a nie jak zalecaja co 30 tys. , kiedy silnik jest zimny nie przekraczam 2 tys obr/min a przed zgaszeniem silnika zawsze odczekuje ok 1 min na wolnych obrotach bo to lepiej dla turbinki, autko ma obecnie na liczniku 160 tys km i jestem przekonany na 99 % ze jest to autentyczny przebieg poniewaz elektronik sprawdzal mi na kompie i w trzech modułach jest dokladnie taki sam, po drugie kierownica, lewarek i nakladki gumowe na pedałach nie sa bardzo zużyte a po trzecie jest naklejona stara naklejka z 2004 r od oleju kiedy auto jezdzilo jeszcze w Belgii i tam jest malo czytelny przepieg ale da sie zauwazyc ze jest to 9x tys km a sprowadzone zostalo do polski koniec 2005 r. no i po czwarte w ASO maja zapisane przebiegi kiedy autko bylo na jakiejs naprawie.
  20. guzior2 odpowiedział(a) na bogumil temat w E46
    A u mnie EML gasnie dopiero po uruchomieniu silnika.
  21. Jesli zmieniles marke oleju i praca silnika sie pogorszyla to gdybym byl na twoim miejscu to wymienil bym jeszcze raz z tym ze na Motul, Valvoline, Liqui Moly.
  22. guzior2 odpowiedział(a) na luki e 46 temat w E46
    Sciagnij sobie opis funkcji OBC, jest wszystko opisane. http://rapidshare.com/files/47510306/Skany.rar.html
  23. Ale koledze chodzilo o diesla 2.0 150 KM CR
  24. guzior2 odpowiedział(a) na bogumil temat w E46
    U mnie tez sie zapalaja po wlaczeniu zaplonu i gasna dopiero po uruchomieniu silnika.
  25. Przycisk na kierownicy obsługuje oryginalny telefon, jesli go nie ma to nie pelni zadnej funkcji. Tak dioda od alarmu jest pod lusterkiem w tej czerwonej bańce.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.