Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Nie dogrzewa sie M52B20
Witam A przy instalacji gazowej samochod dluzej bedzie sie nagrzewał?
-
523i 98' Problem z silnikiem
Proponowalbym podlaczenie pod kompa moze cos ci wyjdzie jakis czujnik itp.
-
523i przerywa i gaśnie na wolnych obrotach
witam ja mialem identyczne objawy okazalo sie odma do wymiany :D
-
Nalot na rantach felg
dokladnie za slabo doczyszczone felunie.
-
E39 520i nierówno pracuje na wolnych obrotach
Witam Mialem podobnie telepalo buda nie rowna praca silnika na wolnych obrotach .Przyczyna byla w odmie.
-
podswietlenie rejestracji
witam odkrecasz tablice rejestracyjna pozniej przesuwas podajze w lewo te oprawki tylko uwazaj zebys sobie klapy nie porysowac :lol: o ile pamietam w tych oprawkach sa otworki do wlozenia wkretaka plaskiego i masz wszystko na wierzchu. :D pozdrawiam
-
chcę sprawdzić nowo zakupione autko...
witam skzrynie masz pewnie ZF z zielonym deklem od spodu 5hp-18 a olej do niej jest ESSO LT 71141 oleju wchodzi 6-9 litrow zalezy jaka wymiana.Odpowietrzasz Bunie po wymianie plynu chlodniczego a robisz to tak.Na zimnym silniku odkrecasz korek od chlodnicy pzrekrecasz kluczyk w pozycji zaplonu ustawiasz nadmuch na ogrzewanie na maksa odkrecasz korekczek taki maly krzyzakowy plastikowy na termostatcie lejesz plyn do chlodnicy az zacznie sie przelewac plyn choldniczy przez ten maly otworek w obudowie termostatu i obserwujesz czy sa babelki powietrza jak zobaczysz ze juz nie ma zakrecasz koreczek na termostatcie i odkrecasz 2 koreczek krzyzakowy na obudowie chlodnicy i ta sama procedura lejesz i obserwujesz czy nie ma babelkow, jak nie ma zakrecasz i gotowe.Pojezdzic troche z dzien obserwowoac temperature czy trzyma sie wskazowka w pionie.Na 2 dzien sprawdzic na zimnym silniku czy masz stan plynu dobry.Ogolnie ja tez mam automata i nie wymienalem oleju w skrzyni tylko dolewalem.Proponowal bym ci oddac auto do dobrego fachowca co sie zna na Bemkach bo widze ze nie miales wczesniej Bemki :D Bo jak ci zle odpowietrzy uklad to zgrzejesz furke i dopiero mozesz miec koszta to samo sie tyczy skrzyni.
-
chcę sprawdzić nowo zakupione autko...
witam pierwsze co to pod kompa podlacz :D
-
E39 523i olej do skrzyni automat
witam :search: viewtopic.php?f=69&t=119748&p=864284&hilit=poziom+oleju+w+asb#p864284
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
u mnie jak dolewali w warszatcie to furke mialem podlaczona pod kompa.Ja za dolanie oleju do skrzyni zaplacilem 2 lata temu 50 zl weszlo 0.5 litra oleju :D
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
nie ma za co :lol:
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
juz wyslalem :D
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
kolego mam cala procedure dolewania oleju do skrzynki automatycznej podaj swoj email mam to w pliku word :D
-
Czy warto kupić E39 2.8i z 8 letnią instalacją gazową
po ocenie srodku to na pewno ma wiecej najechane niz 260 tysiecy ja mam tyle i wiem mniej wiecej jak to wyglada :D
-
[E39] 523i Układ chłodzenia/Pompa wody
oj chyba mam jeden pzrycisk do kasowania kilometrow.
-
[E39] 523i Układ chłodzenia/Pompa wody
witam Jak panowie sprawdzacie temp ukladu chlodzenia na zegarach jakos?
-
Rozruch- problem
moze odma nie ma za niskich obrotow podczas postoju ?
-
hid ksenony fajne......ale zabrali mi dowód
No to pieknie do wszystkiego sie czepiaja o jakies glupie zarowki sie doczepili niech sie zajma porzadkiem na ulicach :evil:
-
e39 523i 1996 + gaz sekwencyjny proszę o opinie
ale jaka piekna te modele E34 bardzo mi sie podobaja :D
-
e39 523i 1996 + gaz sekwencyjny proszę o opinie
Witam Ja mam 523i z 1997 roku najechane 260 tys km z tego 30 tysi na gazie narazie nie ma prolemow pozdrawiam :D
-
Spalanie 525i - czy to normalne?
Witam po pierwsze to ty chyba nie masz 525i tylko masz 523i o pojemnosci 2499 i ma 170KM :D ten model co podales w opisie to jest po lifcie czyli jak sie nie myle to 2001 do 2003.A co do spalania to ci dobrze pali u mnie to samo lyka po zakorkowanym miescie i tez mam w automacie w trasie to okolo pali 10-12 jadac srednio 150km/h :D .Co tam spalanie jaka radosc z jazdy jest morda sie cieszy :lol: 6 Garkow musi spalic.Ja 3 lata temu jezdzilem fordem fiesta i palila po miescie 8-9 litrow benzyny po miescie w trasie jarala 6 literow a silnik poj 1299 a moc 60KM :D takze bunia ma 3 razy tyle koni :D a pali 2 razy tyle takze wynik zajebisty :lol:
-
problem z odpaleniem
ja tez teraz mam podobnie wlalem do benzyny dodatek stp do samochodow zasilanych lpg i przeszlo mu :D
-
[e39] 528 - Wybór świec zapłonowych
dokladnie jak kolega napisal ja tez stosuje fabryczne i mam lpg :D
-
Spalanie Bmw e39 benz diesel
witam 523i 1997 sedan automat miasto 16-19 gazu trasa 10-12 przy predkosci sredniej 150km/h
-
e39-problem z silnikiem.
z tego co ja wiem to silnik powinien na obrotach zafalowac ,prawdopodobnie odme masz moze juz do wymiany :cry: